not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Głowica ciepło zimno

Towary kategorii Głowica ciepło zimno:

Głowica ciepło – zimno

Jakie są pierwsze oznaki starzenia? Z pewnością ciemne plamy, które sukcesywnie, z biegiem czasu, szpecą naszą twarz, dekolt, plecy, dłonie. Przyczyny przedwczesnego starzenia mogą być naprawdę różne – geny, zaburzenia hormonalne, a nawet nadmiar słońca! To właśnie z myślą o kobietach, które chcą powstrzymać nieunikniony upływ czasu powstają całe gamy i serie kosmetyków wygładzających, wybielających i rozjaśniających twarz. Dodatkowym uzupełnieniem domowej pielęgnacji są także zabiegu kosmetyczne, a to wszystko w celu zniwelowania starczych plam, a także nawilżenia skóry.

W pielęgnacji takiej cery doskonale sprawdzi się głowica ciepło – zimno (cold – warm). Jest to mały i niezwykle poręczny aparat pozwalający na uzyskanie w stosunkowo krótkim czasie temperatur w zakresie od 5 do 42 stopni Celsjusza. Sprzęt ten w znakomity sposób gwarantuje zrównoważoną pielęgnację twarzy i całego ciała. Zabiegi tą specjalistyczną głowicą wykonywać można profilaktycznie, można również korzystać z ich dobrodziejstwa w celu usunięcia konkretnych zmian chorobowych skóry np. łojotoku. Wspaniałą zaletą głowicy jest to, że zabiegowi można poddać się w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym, a także w domowym zaciszu! Co więcej – korzystanie z tego sprzętu nie wymaga specjalnego przeszkolenia, ponieważ jest on niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze.

Ciepło czy zimno?

Efekty zastosowania głowicy ciepło – zimno widoczne są już po pierwszym użyciu!

Niska temperatura jest nieoceniona we wspomaganiu odnowy biologicznej całego ciała, bowiem komórki otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione i szybciej się regenerują. Co istotne – za sprawą chłodu pozostaje pobudzone krążenie, co przyczynia się do szybszego spalania w komórkach tłuszczowych, za sprawą czego stopniowo usuwany jest cellulit. Skóra poddana chłodzącej głowicy nie traci wilgoci, gdyż jej pory są zwężone. To właśnie dzięki temu cera staje się gładka i matowa, co nie bez znaczenia pozostaje przy problematycznych cerach występujących u nastolatków i dorosłych. Zimno w fantastyczny sposób jest w stanie sobie poradzić z wszelkimi obrzękami powstałymi w trakcie snu, workami pod oczami i opuchniętymi powiekami.

Jeżeli chodzi o ciepło, za jego sprawą delikatne naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, co sprawia, że nałożone uprzednio preparaty takie jak kremy, maski, ampułki, sera – zostają wchłonięte w dużo bardziej efektywny sposób. Przyczynia się to do zapewnienia naszej cerze odpowiedniego stopnia nawilżenia, zaś to zapobiega powstawaniu zmarszczek i  wygładza już powstałe.

Zabieg z użyciem głowicy ciepło – zimno może być wykonywany nawet codziennie lub jeżeli ktoś woli w kilku – kilkunastu seriach.

Jakie efekty zapewnia nam głowica ciepło – zimno?

Za sprawą głowicy ciepło – zimno to przede wszystkim matowa i dobrze oczyszczona skóra, której ujścia gruczołów łojowych zostały w znacznym stopniu zwężone. Ponadto dostrzec można również poprawiony koloryt cery, zwiększoną odporność na wszelkie infekcje, a nawet pozbycie się miejscowo nagromadzonego tłuszczu. Zabieg ten okazać się także może błogosławieństwem dla zwolenników intensywnych ćwiczeń fizycznych, bowiem przetrenowane mięśnie dzięki masażowi głowicą ciepło – zimno szybko wracają do normy poprzez usunięcie wszelkich toksyn. Głowica ciepło – zimno to przede wszystkim ogromna satysfakcja, a co za tym idzie – lepsze samopoczucie, zarówno to fizyczne jak i psychiczne.

Wskazania do zastosowania głowicy ciepło – zimno:

Istnieją liczne wskazania do zastosowania głowicy ciepło – zimno!

Ciepła głowica jest niezastąpiona w przypadku przykurczy mięśniowych po urazach czy też niedowładach, chorobach zwyrodnieniowych stawów, nerwobóli, zapaleń nerwów obwodowych, porażeń nerwu twarzowego. To jednak nie koniec! Ciepła głowica swoje zastosowanie odnajduje także w przypadku trądziku, czyraczności, przewlekłym zapaleniu zatok, nieżycie gardła i krtani, zapaleniu ucha środkowego, ostrym i przewlekłym zapaleniu oskrzeli, otyłości, przewlekłej dny moczanowej, kamicy i zapalenia pęcherza.

Głowica zimna to ulga w takich schorzeniach jak przewlekłe stany bólowe, zespół bolesnego barku, dyskopatia, zespół bolesnego łokcia, choroby zwyrodnieniowe stawów, urazy mięśni, obrzęki i wysięki, żylaki kończyn dolnych, toczeń rumieniowaty, twardzina, łokieć tenisisty, zapalenie okołostawowe ścięgien torebki stawowej, kaletek maziowych.