not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Koc elektryczny kosmetyczny

Towary kategorii Termoterapia:

Koc elektryczny kosmetyczny

Rozgrzewający koc jest nieodłącznym elementem licznych zabiegów kosmetycznych. Pomimo, iż to z pozoru zwykły koc, stanowi on specjalistyczny sprzęt bez którego niezwykle trudno jest wyobrazić sobie funkcjonowanie gabinetów kosmetycznych i rehabilitacyjnych. Nie jest to pierwsza myśl, która przychodzi do głowy na słowo „wyposażenie gabinetu piękności”, jednak jak później się okazuje, rozgrzewający koc stanowi przedmiot bez którego nie można się obyć.

Na czym polega użycie rozgrzewającego koca?

Podstawowym zadaniem koca jest zwiększenie efektywności procedur i zabiegów kosmetycznych przy użyciu kojącego ciepła. Koc rozgrzewający to doskonały sprzymierzeniec w walce ze zbędnymi kilogramami oraz cellulitem. To także niesamowity antydepresant! Jego ciepło sprawia, że każdy pacjent poczuje się błogo i przyjemnie, co przyczyni się do wygenerowania bonusowej dawki endorfin! Koc zapewnia stabilną temperaturę, co wydaje się być podstawowym aspektem w skutecznej walce z cellulitem czy też nadmiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową. Po okryciu ciała wspaniałym, rozgrzewającym kocem rozpoczyna się proces równomiernego rozprowadzania ciepła, wspomagającego zarówno redukcję zbędnych tkanek tłuszczowych i co najważniejsze – oczyszczania komórek z toksyn, które to toksyny przyczyniają się do powstawania licznych schorzeń cywilizacyjnych, a także negatywnie wpływają na kształt sylwetki, przyczyniając się do gromadzenia nadprogramowych kilogramów i cellulitu.

Konstrukcja koca rozgrzewającego

Koc rozgrzewający swoją moc zawdzięcza charakterystycznej konstrukcji, która zapewnia jego optymalne działanie, zaś to skutkuje gwarancją satysfakcji osoby z niego korzystającej. W jednej materiałowej kopercie umieszczone są dwa oddzielne wkłady grzejne z dwoma przełącznikami mocy. Umożliwia to doskonałe, równomierne ogrzanie całego ciała od góry lub od spodu czy też równocześnie, w zależności od potrzeb i preferencji osoby korzystającej. 

Koc rozgrzewający jest niezwykle prosty w użyciu, ponadto koce dostępne w naszym sklepie wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, co dodatkowo korzystnie wpływa na pełny komfort użytkowania i co najistotniejsze – pełne bezpieczeństwo użytkowania koca rozgrzewającego.

Specjalistyczna budowa koca opiera się także na innowacyjnej podszewce uszytej ze specjalnej folii, co jest niezwykle ważne ze względu na aspekt utrzymania niezbędnej higieny w gabinecie kosmetycznym czy też rehabilitacyjnym. Foliowa podszewka przeciwdziała gromadzeniu się wszelkich zabrudzeń na powierzchni koca rozgrzewającego, umożliwiając tym samym utrzymanie go w czystości.

Należy zaznaczyć, że wszystkie koce rozgrzewające dostępne w naszym sklepie posiadają certyfikaty, a także atesty Państwowego Instytutu Higieny, co  umożliwia stosowania tychże koców rozgrzewających  nawet w szpitalach, w związku z wysokim poziomem sterylności oferowanych przez nas produktów. Uwaga, to jeszcze nie koniec. Koce rozgrzewające dostępne w naszym sklepie zostały ponadto przebadane pod kątem przepuszczalności bakterii i wirusów, uzyskując zadowalające wyniki. Jak wiadomo, jest to niezwykle elementarna kwestia, bowiem nie można pozwolić na to, aby w Twoim salonie lub domu doszło do niezamierzonego rozprzestrzenienia infekcji.

Zalety koca kosmetycznego:

Koce dostępne w naszym sklepie posiadają liczne korzyści, takie jak duża powierzchnia grzewcza, bezproblemowe czyszczenie, łatwość w obsłudze, długi przewód, możliwość ustawienia temperatury, zabezpieczenie przez przegrzaniem. Koce rozgrzewające dostępne są w naszym sklepie w ciągłej sprzedaży za niezwykle okazyjną cenę.

W salonach piękności przy użyciu koca rozgrzewającego wykonywane są zazwyczaj zabiegi modelujące, takie jak np. zabiegi algami, zabiegi błotne, body wrapping czy Agyotos.

Warto zaznaczyć, że koc jest ruchomym przyrządem, który nie zajmuje wiele miejsca, zaś jest obowiązkowym elementem zastosowania zabiegów kosmetycznych i regenerujących ciało.