https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Krzesła siodłowe

Towary kategorii: Krzesła siodłowe

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Hoker Kosmetyczny Rodeo

319,00 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: Wymiary: Wysokość min.: 56 cm, Wysokość max.: 74 cm, Szerokość siedziska: 42 cm, Głębokość siedziska: 35 cm, Średnica podstawy: 48 cm. Materiał: Siedzisko: skóra ekologiczna. Podstawa: stal chromowa. Kolor: czarn
Dostępny

Taboret Maxi Czarny

275,00 zł

Zobacz więcej

Regulacja wysokości 50cm -68 cm Obicie wysokiej jakości skaj Podstawa chromowana Wygodne oparcie Ergonomiczny kształt siedziska Podstawa pięcioramienna
Dostępny

Taboret kosmetyczny OPTIMA bez oparcia

299,00 zł

Zobacz więcej

Dobrze wykonany taboret bez oparcia oraz hydrauliczną regulacją wysokości. Siedzisko jest wyprofilowane w kształcie siodła co pozwala na bardzo długą pracę bez odczuwania zmęczenia. Design sprawia, że pasuje do wielu innych mebli w gabinecie. Dostępny w białym kolorze. Siedzisko wykonane jest z pianki odpornej a odkształcenia i pokryte wytrzymałą eko-skórą. Taboret można czyścić wybranymi preparatami do dezynfekcji. Siedzisko osadzone jest na stabilnej pięcioramiennej pokrytej chromem metalowej podstawie. Komplet kółek pozwala na dowolne przemieszczanie taboretu podczas zabiegów. Za ustawienie wysokości siedziska odpowiada precyzyjny siłownik hydrauliczny.
Dostępny

Taboret kosmetyczny OPTIMA z oparciem

349,00 zł

Zobacz więcej

Dobrze wykonany taboret z oparciem oraz hydrauliczną regulacją wysokości. Siedzisko jest wyprofilowane w kształcie siodła co pozwala na bardzo długą pracę bez odczuwania zmęczenia. Design sprawia, że pasuje do wielu innych mebli w gabinecie. Dostępny w białym kolorze. Siedzisko wykonane jest z pianki odpornej a odkształcenia i pokryte wytrzymałą eko-skórą. Taboret można czyścić wybranymi preparatami do dezynfekcji. Siedzisko osadzone jest na stabilnej pięcioramiennej pokrytej chromem metalowej podstawie. Komplet kółek pozwala na dowolne przemieszczanie taboretu podczas zabiegów. Za ustawienie wysokości siedziska odpowiada precyzyjny siłownik hydrauliczny.
Dostępny
Bestseller!!

Taboret Barber

442,80 zł 398,52 zł
Promocja Taboret 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Taboret BARBER to wyjątkowo funkcjonalny dodatek do każdego salonu barberskiego i nie tylko. Taboret posiada ergonomiczne, wyprofilowane siedzisko wykończone ćwiekami oraz regulację wysokości, które zwiększają komfort pracy fryzjera. Całość osadzona jest na mobilnej pięcioramiennej podstawie.
Dostępny
Bestseller!!

Gabbiano Taboret Fryzjerski 881 Czarny

459,99 zł 390,99 zł
Promocja Gabbiano Taboret Fryzjerski 881 Czarny 15%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Wygodny, stabilny taboret fryzjerski z oparciem, wykonany z poliuteranu z profilowanym siedziskiem, na pięcioramiennej podstawie z plastikowymi kółkami, w kolorze czarnym, niezbędny mebel w solonie fryzjerskim.
Dostępny

Hoker Kosmetyczny Rodeo Plus

399,00 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: Wymiary: Wysokość min.: 56 cm / 84 cm (z oparciem) Wysokość max.: 74 cm / 102 cm (z oparciem) Szerokość siedziska: 42 cm Głębokość siedziska: 35 cm Szerokość oparcia: 37 cm Wysokość oparcia: 22 cm Średnica podstawy: 48 cm Materiał: Siedzisko, oparcie: skóra ekologiczna Podstawa, łącznik oparcia: stal chromowana Kolor: czarny Chromowany podnośnik Bardzo trwałe kółka
Dostępny

Taboret Femme Beż/Ecru

450,00 zł

Zobacz więcej

Ekskluzywny taboret FEMME kosmetyczny o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji w kolorze BEŻ/ECRU. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Dwie funkcje regulacji taboretu pozwalają na komfortową pracę przez wiele godzin: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska za pomocą rączki umieszczonej pod siedziskiem. Posiada stabilną mocną chromowaną podstawę pięcioramienną na kółkach. Wypełnienie i kształt siedziska sprawia, że kilkugodzinna praca staje się nieodczuwalna. Taboret jest znakomitym rozwiązaniem w małych i dużych salonach tatuażu, kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach lekarskich i dentystycznych.
Dostępny

Taboret Femme Brązowy

450,00 zł

Zobacz więcej

Ekskluzywny taboret FEMME kosmetyczny o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji w kolorze brązowym. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Dwie funkcje regulacji taboretu pozwalają na komfortową pracę przez wiele godzin: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska za pomocą rączki umieszczonej pod siedziskiem. Posiada stabilną mocną chromowaną podstawę pięcioramienną na kółkach. Wypełnienie i kształt siedziska sprawia, że kilkugodzinna praca staje się nieodczuwalna. Taboret jest znakomitym rozwiązaniem w małych i dużych salonach tatuażu, kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach lekarskich i dentystycznych.
Dostępny

Taboret Femme Duo Biały

330,00 zł

Zobacz więcej

taboret kosmetyczny bez oparcia o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji; wykonany z skóry ekologicznej w wyjątkowych kolorach; stabilna mocna podstawa pięcioramienna na kółkach; hydrauliczna pompa;
Dostępny

Taboret Femme Duo Grafit

330,00 zł

Zobacz więcej

taboret kosmetyczny bez oparcia o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji; wykonany z skóry ekologicznej w wyjątkowych kolorach; stabilna mocna podstawa pięcioramienna na kółkach; hydrauliczna pompa;
Dostępny

Taboret Femme Ecru

450,00 zł

Zobacz więcej

Ekskluzywny taboret FEMME kosmetyczny o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji w kolorze ECRU. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Dwie funkcje regulacji taboretu pozwalają na komfortową pracę przez wiele godzin: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska za pomocą rączki umieszczonej pod siedziskiem. Posiada stabilną mocną chromowaną podstawę pięcioramienną na kółkach. Wypełnienie i kształt siedziska sprawia, że kilkugodzinna praca staje się nieodczuwalna. Taboret jest znakomitym rozwiązaniem w małych i dużych salonach tatuażu, kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach lekarskich i dentystycznych.
Dostępny

Taboret Femme Grafitowy

450,00 zł

Zobacz więcej

Ekskluzywny taboret FEMME kosmetyczny o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji w kolorze grafitowym. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Dwie funkcje regulacji taboretu pozwalają na komfortową pracę przez wiele godzin: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska za pomocą rączki umieszczonej pod siedziskiem. Posiada stabilną mocną chromowaną podstawę pięcioramienną na kółkach. Wypełnienie i kształt siedziska sprawia, że kilkugodzinna praca staje się nieodczuwalna. Taboret jest znakomitym rozwiązaniem w małych i dużych salonach tatuażu, kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach lekarskich i dentystycznych.
Dostępny

Taboret Femme Primo Biały

550,00 zł

Zobacz więcej

Ekskluzywny taboret FEMME kosmetyczny o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji w kolorze białym.Wykonany z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Trzy funkcyjna regulacja taboretu pozwala na komfortową pracę przez wiele godzin: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska a także uzyskanie pozycji tzw. kołyska. Posiada stabilną mocną podstawę pięcioramienną na kółkach. Wypełnienie siedziska sprawia, że kilkugodzinna praca staje się nieodczuwalna. Taboret jest znakomitym rozwiązaniem w małych i dużych salonach kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach lekarskich i dentystycznych.
Dostępny

Taboret Femme Primo Czarny

550,00 zł

Zobacz więcej

Ekskluzywny taboret FEMME kosmetyczny o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji w kolorze czarnym.Wykonany z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Trzy funkcyjna regulacja taboretu pozwala na komfortową pracę przez wiele godzin: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska a także uzyskanie pozycji tzw. kołyska. Posiada stabilną mocną podstawę pięcioramienną na kółkach. Wypełnienie siedziska sprawia, że kilkugodzinna praca staje się nieodczuwalna. Taboret jest znakomitym rozwiązaniem w małych i dużych salonach kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach lekarskich i dentystycznych.
Dostępny

Taboret Femme Primo Ecru

550,00 zł

Zobacz więcej

Ekskluzywny taboret FEMME kosmetyczny o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji w kolorze ECRU.Wykonany z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Trzy funkcyjna regulacja taboretu pozwala na komfortową pracę przez wiele godzin: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska a także uzyskanie pozycji tzw. kołyska. Posiada stabilną mocną podstawę pięcioramienną na kółkach. Wypełnienie siedziska sprawia, że kilkugodzinna praca staje się nieodczuwalna. Taboret jest znakomitym rozwiązaniem w małych i dużych salonach kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach lekarskich i dentystycznych.
Dostępny

Taboret Kosmetyczny 001B Czarny Wysoki

298,99 zł

Zobacz więcej

Wygodny, stabilny taboret kosmetyczny bez oparcia, z profilowanym siedziskiem, na pięcioramiennej podstawie z gumowanymi kółkami, w kolorzeczarnym, niezbędny mebel w gabinecie kosmetycznym.
Dostępny

Taboret Kosmetyczny 1025 Biały Giovanni

499,99 zł

Zobacz więcej

Wygodny, ekskluzywny , stabilny taboret kosmetyczny z oparciem oraz profilowanym siedziskiem, na pięcioramiennej bardzo stabilnej podstawie podstawie pełna regulacja kąta nachylenia siedziska pełna regulacja wysokości oparcia
Dostępny

Taboret Kosmetyczny 1025 Czarny Giovanni

499,99 zł

Zobacz więcej

Wygodny, ekskluzywny , stabilny taboret kosmetyczny z oparciem oraz profilowanym siedziskiem, na pięcioramiennej bardzo stabilnej podstawie podstawie pełna regulacja kąta nachylenia siedziska pełna regulacja wysokości oparcia
Dostępny

Taboret Kosmetyczny 6001 Biały

189,00 zł

Zobacz więcej

Wygodny, stabilny taboret kosmetyczny z oparciem, z profilowanym siedziskiem, na pięcioramiennej podstawie z plastikowymi kółkami. Dostępny w kolorze BIAŁYM, niezbędny mebel w gabinecie kosmetycznym.
Dostępny

Taboret Kosmetyczny AM-302 Biały

229,00 zł

Zobacz więcej

Wygodny, stabilny taboret kosmetyczny bez oparcia, z profilowanym siedziskiem, na pięcioramiennej podstawie z gumowanymi kółkami, w kolorze białym, niezbędny mebel w gabinecie kosmetycznym.
Dostępny

Taboret Kosmetyczny Am-302 Czarny

229,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny AM-302 CZARNY Wygodny, stabilny taboret kosmetyczny bez oparcia, z profilowanym siedziskiem, na pięcioramiennej podstawie z gumowanymi kółkami, w kolorze CZARNYM, niezbędny mebel w gabinecie kosmetycznym.
Dostępny

Taboret kosmetyczny BD-9909 Biały

239,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny BD-9909 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret kosmetyczny BD-9909 Brązowy

239,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny BD-9909 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret kosmetyczny BD-9909 Czarny

239,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny BD-9909 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret kosmetyczny BD-9909 Czerwony

239,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny BD-9909 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret kosmetyczny BD-9909 Kremowy

239,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny BD-9909 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret kosmetyczny BH-9232 biały

169,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny BH-9232 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret Kosmetyczny BH-9232 Brązowy

169,00 zł

Zobacz więcej

Meble do gabinetów SPA muszą być przede wszystkim wygodne. Taboret kosmetyczny BH-9232 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret kosmetyczny BH-9232 czarny

169,00 zł

Zobacz więcej

Meble do gabinetów SPA muszą być przede wszystkim wygodne. Taboret kosmetyczny BH-9232 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret Medyczny Z Oparciem BD-Y924 Biały

2 330,00 zł

Zobacz więcej

Taboret medyczny z oparciem BD-Y924 jest bardzo funkcjonalny i spełnia wyżej wymienione kryteria. Wysoka jakość materiałów to dodatkowy atut modelu.
Dostępny

Taboret Obrotowy HOCKER - Black

259,00 zł

Zobacz więcej

Taboret obrotowy HOCKER Profesjonalne mobilne krzesło kosmetyczne.
Dostępny

Hoker Rodeo II

420,00 zł

Zobacz więcej

Wysokość hokera regulowana za pomocą pompy gazowej od 51 cm do 74 cm Podstawa aluminiowa Gumowane kółka Średnica siedziska: 41 cm Średnica podstawy: 50 cm Dostępny w kolorze czarnym
Dostępny

Taboret Maxi Beż

275,00 zł

Zobacz więcej

Regulacja wysokości 50cm -68 cm Obicie wysokiej jakości skaj Podstawa chromowana Wygodne oparcie Ergonomiczny kształt siedziska Podstawa pięcioramienna
Dostępny

Taboret Rodeo Czarny

240,00 zł

Zobacz więcej

Regulacja wysokości 50cm -68 cm Obicie wysokiej jakości skaj Podstawa chromowana Ergonomiczny kształt siedziska Podstawa pięcioramienna
Dostępny

Taboret Roma Czarny

290,00 zł

Zobacz więcej

Regulacja wysokości 45cm -60 cm, Obicie wysokiej jakości skaj, Podstawa chromowana, Ergonomiczny kształt siedziska, Podstawa pięcioramienna, Oparcie ma nogi.
Dostępny

Krzesło Kosmetyczne Taboret Z Oparciem Regulacja 3D

499,00 zł

Zobacz więcej

Krzesło z oparciem - taboret kosmetyczny z regulacją w trzech płaszczyznach. Dzięki zamontowanym mechanizmom krzesło można regulować na wysokość (góra dół za pomocą siłownika gazowego), ale również można zmieniać kąt oparcia oraz kąt siedziska. Jest to w pełni profesjonalne i bardzo wygodne krzesło do pracy. Pełna regulacja pozwoli każdemu znaleźć wygodną pozycję.
Dostępny

Taboret Chrom Rodeo

219,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny z hydrauliczną regulacją wysokości z siedziskiem tzw. "rodeo". Elegancka, lśniąca, niklowana podstwa oraz siłownik idealnie dopasują się do każego wnętrza. W podstawie 5 kółek, dodatkowo okrąg dla wygodnego trzymania nóg. Tapicerka gruba, proiflowana w kształt siodła.

Taboret Femme Duo Brązowy

330,00 zł

Zobacz więcej

taboret kosmetyczny bez oparcia o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji; wykonany z skóry ekologicznej w wyjątkowych kolorach; stabilna mocna podstawa pięcioramienna na kółkach; hydrauliczna pompa;

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.