https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Lakiery do paznokci

Towary kategorii: Lakiery do paznokci

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer All Heart

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer ALL HEART Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer All That Glitters

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer ALL THAT GLITTERS Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Amethyst Surprise

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer AMETHYST SURPRISE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Aphrodite

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer APHRODITE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Aristocratic Lady

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer ARISTOCRATIC LADY Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Bardot Indigo

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BARDOT INDIGO Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Baza

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BAZA Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Beauty Sleep

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BEAUTY SLEEP Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Bing Cherries

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BING CHERRIES Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Blue Haven

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BLUE HAVEN Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Brandy Wine

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BRANDY WINE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier. Baza, Pro-Lacquer i Top Coat zapewnią doskonałe przyleganie do paznokci, intensywny kolor oraz wysoki połysk na długi czas.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Brazen-Beat

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BRAZEN-BEAT Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier. Baza, Pro-Lacquer i Top Coat zapewnią doskonałe przyleganie do paznokci, intensywny kolor oraz wysoki połysk na długi czas.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Breathtaking

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BREATHTAKING Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Burning Flame

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BURNING FLAME Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Bustled Up

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer BUSTLED UP Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier. Baza, Pro-Lacquer i Top Coat zapewnią doskonałe przyleganie do paznokci, intensywny kolor oraz wysoki połysk na długi czas.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Calm Oasis

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer CALM OASIS Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Carte Blanche

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer CARTE BLANCHE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier. Baza, Pro-Lacquer i Top Coat zapewnią doskonałe przyleganie do paznokci, intensywny kolor oraz wysoki połysk na długi czas.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Cashmere Blush

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer CASHMERE BLUSH Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Cashmere Cutie

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer CASHMERE CUTIE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier. Baza, Pro-Lacquer i Top Coat zapewnią doskonałe przyleganie do paznokci, intensywny kolor oraz wysoki połysk na długi czas.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Catwalk Alley

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer CATWALK ALLEY Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier. Baza, Pro-Lacquer i Top Coat zapewnią doskonałe przyleganie do paznokci, intensywny kolor oraz wysoki połysk na długi czas.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Con-Fushion

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer CON-FUSHION. Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Cosmic Red

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer COSMIC RED Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Debutante Ball

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer DEBUTANTE BALL Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Dolomite

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer DOLOMITE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Dressed To Empress

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer DRESSED TO EMPRESS Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Eden

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer EDEN Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Enthralled

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer ENTHRALLED Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier. Baza, Pro-Lacquer i Top Coat zapewnią doskonałe przyleganie do paznokci, intensywny kolor oraz wysoki połysk na długi czas.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Eye Poppie

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer EYE POPPIE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Fall Forward

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer FALL FORWARD Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Fireworks

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer FIREWORKS Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Flowerfull

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer FLOWERFULL Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Frozen Strawberry

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer FROZEN STRAWBERRY Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Full Blu-Um

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer FULL BLU-UM Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Funny Bone

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer FUNNY BONE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Gerber Daisy

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer GERBER DAISY Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Gilded Duchess

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer GILDED DUCHESS Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Grand Gesture

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer GRAND GESTURE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Green Monster

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer GREEN MONSTER Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Head In The Clouds

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer HEAD IN THE CLOUDS Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Head To Toe Gelato

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer HEAD TO TOE GELATO Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Heedless To Say

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer HEEDLESS TO SAY Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier. Baza, Pro-Lacquer i Top Coat zapewnią doskonałe przyleganie do paznokci, intensywny kolor oraz wysoki połysk na długi czas.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer High Sass

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer HIGH SASS Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Hippie Dippie

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer HIPPIE DIPPIE Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.
Dostępny

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer Hot Springs

IBD Advanced Wear Pro-Lacquer HOT SPRINGS Advanced Wear to nowoczesny, trójkrokowy system lakierów, który daje efekt i wytrzymałość żelu, lecz nakłada się oraz usuwa równie łatwo, jak tradycyjny lakier.

Lakiery do paznokci

Lakier do paznokci

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.