https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Lakiery hybrydowe

Towary kategorii: Lakiery hybrydowe

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Chiodo Pro Finish Top Coat

Hybrydowy lakier nawierzchniowy, zapewniający piękny, równomierny błysk bez potrzeby przemywania.
Dostępny

Chiodo Pro Soft Lakier Hybrydowy Nr. 170 - Very Hot

Lakier hybrydowy Chiodo Pro Soft o wysokiej pigmentacji zapewniający idealne krycie przy jednoczesnej łatwości w nakładaniu. Tworzy mocne i trwałe stylizacje, które bez trudu można usunąć preparatem zawierającym aceton. Jest bezpieczny dla płytki paznokcia.
Dostępny

IBD Art Animal Printgel Kit - Zestaw Do Zdobień

IBD ART ANIMAL PRINTGEL KIT - zestaw do zdobień 3 lakiery hybrydowe o gęstej formule ułatwiającej tworzenie zdobień. Doskonale kryją już po 1 warstwie! Mogą być utwardzane w lampie LED prze 30 sekund oraz lampie UV przez 2 minuty.
Dostępny

IBD Art Gel Kit - Zestaw Do Zdobień

199,00 zł

Zobacz więcej

IBD ART GEL KIT - zestaw do zdobień 6 lakierów hybrydowych o gęstej formule ułatwiającej tworzenie zdobień. Doskonale kryją już po 1 warstwie! Mogą być utwardzane w lampie LED przez 30 sekund oraz lampie UV przez 2 minuty.
Dostępny

IBD Calligraffiti Dragon Fruit 14ml

IBD Calligraffiti Dragon Fruit 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Calligraffiti Jade Dynasty 14ml

IBD Calligraffiti Jade Dynasty 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia.
Dostępny

IBD Calligraffiti Paint Riot 14ml

IBD Calligraffiti Paint Riot 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Calligraffiti Pan-Duh 14ml

IBD Calligraffiti Pan-Duh 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia.
Dostępny

IBD Calligraffiti Sanskrit 14ml

IBD Calligraffiti Sanskrit 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia.
Dostępny

IBD Calligraffiti St. Avant Garde 14ml

IBD Calligraffiti St. Avant garde 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Calligraffiti The Great Wall 14ml

IBD Calligraffiti The Great Wall 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Dolce Vita Bellinis & Bikinis 14ml

IBD Dolce Vita Bellinis & Bikinis 14ml IBD Just Gel Polish Dolce Vita - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor. Dodatkowo zaoszczędzisz czas ponieważ żele IBD utwardzają się szybciej w lampach LED oraz UV.
Dostępny

IBD Dolce Vita Head-To-Toe Gelato 14ml

IBD Dolce Vita Head-to-Toe Gelato 14ml IBD Just Gel Polish Dolce Vita - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Dolce Vita Headless To Say 14ml

IBD Dolce Vita Headless to say 14ml IBD Just Gel Polish Dolce Vita - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor. Dodatkowo zaoszczędzisz czas ponieważ żele IBD utwardzają się szybciej w lampach LED oraz UV.
Dostępny

IBD Dolce Vita Just Me N' Capri 14ml

IBD Dolce Vita Just Me n' Capri 14ml IBD Just Gel Polish Dolce Vita - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Dolce Vita Riviera Rendezvous 14ml

IBD Dolce Vita Riviera Rendezvous 14ml IBD Just Gel Polish Dolce Vita - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Dolce Vita Rome Around 14ml

IBD Dolce Vita Rome Around 14ml IBD Just Gel Polish Dolce Vita - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Dolce Vita Vespas & Siestas 14ml

IBD Dolce Vita Vespas & Siestas 14ml IBD Just Gel Polish Dolce Vita - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Haute Frost Carte Blanche 14ml

IBD Haute Frost Carte Blanche 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Haute Frost Coquette What You Want 14ml

IBD Haute Frost Coquette what you want 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Haute Frost Dare To Be Decadent 14ml

IBD Haute Frost Dare to be decadent 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Haute Frost Imperial Treasure 14ml

IBD Haute Frost Imperial Treasure 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Haute Frost Midnight Martinis 14ml

IBD Haute Frost Midnight Martinis 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Haute Frost Siberian Minx 14ml

IBD Haute Frost Siberian Minx 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Hideaway Beauty Sleep 14ml

IBD Hideaway Beauty Sleep 14ml IBD Just Gel Polish Hideaway Collection - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor. Dodatkowo zaoszczędzisz czas ponieważ żele IBD utwardzają się szybciej w lampach LED oraz UV.
Dostępny

IBD Hideaway Calm Oasis 14ml

IBD Hideaway Calm Oasis 14ml IBD Just Gel Polish Hideaway Collection - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Hideaway Head In The Clouds 14ml

IBD Hideaway Head in the Clouds 14ml IBD Just Gel Polish Hideaway Collection - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Hideaway Mystical Muse 14ml

IBD Hideaway Mystical Muse 14ml IBD Just Gel Polish Hideaway Collection - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Hideaway Serene Slumber 14ml

IBD Hideaway Serene Slumber 14ml IBD Just Gel Polish Hideaway Collection - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Hideaway Sweet Sanctuary 14ml

IBD Hideaway Sweet Sanctuary 14ml IBD Just Gel Polish Hideaway Collection - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Hideaway Tranquil Surrender 14ml

IBD Hideaway Tranquil Surrender 14ml IBD Just Gel Polish Hideaway Collection - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor.
Dostępny

IBD Hideaway Whimsical Wanderer 14ml

IBD Hideaway Whimsical Wanderer 14ml IBD Just Gel Polish Hideaway Collection - Lakier hybrydowy który utrwala się jak tradycyjne żele. Nakładaj jak tradycyjny lakier do paznokci i uzyskaj bogatszy mocniejszy kolor. Dodatkowo zaoszczędzisz czas ponieważ żele IBD utwardzają się szybciej w lampach LED oraz UV.
Dostępny

IBD Imperial Affair - Aristocratic Lady 14ml

IBD Imperial Affair - Aristocratic Lady 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu.
Dostępny

IBD Imperial Affair - Dressed To Empress 14ml

IBD Imperial Affair - Dressed to Empress 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Imperial Affair - Gilded Duchess 14ml

IBD Imperial Affair - Gilded Duchess 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia.
Dostępny

IBD Imperial Affair - Grand Gesture 14ml

IBD Imperial Affair - Grand Gesture 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Imperial Affair - High Sass 14ml

IBD Imperial Affair - High Sass 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Imperial Affair - I Am Royal 14ml

IBD Imperial Affair - I Am Royal 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Imperial Affair - Prettty, Pretty, Please 14ml

IBD Imperial Affair - Prettty, pretty, Please 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Imperial Affair - Tisk, Tisk 14ml

IBD Imperial Affair - Tisk, Tisk 14ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Imperial Affair - Wystawka Just Gel Polish 14ml

392,00 zł

Zobacz więcej

Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Just Gel Debutante Ball 14 ml

IBD Just Gel Debutante Ball 14 ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia.
Dostępny

IBD Just Gel Goodie Two-Shoes 14 ml

IBD Just Gel Goodie Two-Shoes 14 ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Just Gel I'm No Damsel 14 ml

IBD Just Gel I'm no Damsel 14 ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Just Gel Indie Oasis 14 ml

IBD Just Gel Indie Oasis 14 ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Just Gel Ivory Tower 14 ml

IBD Just Gel Ivory Tower 14 ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Just Gel Jasper Casper 14 ml

IBD Just Gel Jasper Casper 14 ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.
Dostępny

IBD Just Gel Just Ravishing 14 ml

IBD Just Gel Just ravishing 14 ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu.
Dostępny

IBD Just Gel Luck Of The Draw 14 ml

IBD Just Gel Luck of the Draw 14 ml Lakier hybrydowy z seriiJust Gel Polishfirmy IBD to fenomenalny kolor lakieru połączony z wyjątkową trwałością żelu. Nie odpryskuje, nie ulega zmyciu, jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Spokojnie wytrzymuje 3 tygodnie na paznokciach.

Lakiery hybrydowe

Lakier hybrydowy

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.