not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Łóżko do masażu składane

Towary kategorii Łóżko do masażu składane:

Składane łóżko do masażu – wygoda dla profesjonalistów i komfort dla użytkowników

Profesjonalny masaż wykonywany przez masażystę na profesjonalnym sprzęcie, a masaż wykonywany przez opiekuńcze ręce drugiej połówki to zupełnie różne rzeczy, których nawet nie należy porównywać. Ręce ukochanej osoby pomogą zrelaksować się i poczuć ciepło i troskę, a ręce profesjonalisty są w stanie uleczać. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści wykonują masaż na płaskiej poziomej powierzchni. Profesjonalni masażyści często korzystają ze stołu do masażu (łóżko), ale ostatnio popularność zyskuje składany stół do masażu. Jest dużo lepszy od zwykłego ze względu na kilka opcji, które rozważymy niżej. Takie stoły są używane zarówno w salonach, jak i do przeprowadzania zabiegów w domu klienta.

massage-table-lightweight-navy.jpg

Zalety składanego stołu do masażu

    ● Lekki i kompaktowy

W przeciwieństwie do zwykłego, składane łóżko do masażu waży 12-25 kg i, jeśli to konieczne, łatwo przenosi się z miejsca na miejsce. Jest to wygodne dla masażystów dojazdowych oraz dla osób preferujących masaż w domu na własnym sprzęcie. Po zabiegu łóżko jest łatwe do złożenia i schowania pod łóżkiem lub na półce, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca.

    ● Regulacja wysokości

W składanym stole do masażu można regulować wysokość – dzięki temu unika się niepotrzebnego obciążenia kręgosłupa i rąk.

    ● Możliwość masażu dojazdowego

Obecnie rozkoszować się masażem można nie tylko w salonach urody, ale także w dogodnym dla klienta miejscu. Masaż dojazdowy jest praktykowany przez specjalistów, aby zaoszczędzić pieniądze za wynajęcie pokoju. To znacznie zmniejsza koszt zabiegów, co jest korzystne dla klienta. Również klienci nie marnują czasu na dostanie się do salonu. Nie mniej ważne jest także to, że zrelaksować się w domu jest znacznie łatwiej. Z usług dojazdowego masażysty korzystają także osoby, które z powodu urazów nie mogą odwiedzić salonu.

  • Koszt

Cena za składane łóżka jest niższa niż na modele zwykłe.

3_5faaa85b-4302-4b83-b02c-f5535ed19e73_900x.jpg

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze składanego stołu do masażu

Waga i wymiary

Jeśli planujesz pracować w domu klienta, przede wszystkim zwróć uwagę na to, ile produkt waży i ile miejsca zajmuje. Nie kupuj łóżka do masażu ważącego więcej niż 25 kg. Należy jednak pamiętać, że przedmiot o wadze mniejszej niż 12 kg może być niestabilny i nieużyteczny. Według doświadczonych masażystów najwygodniejszym z nich jest stół o szerokości 60-70 cm. Od szerokości łóżka zależy rozmiar produktu po złożeniu. Optymalna długość, która jest odpowiednia nawet dla wysokich klientów to 180-190 cm.

Maksymalne obciążenie

Maksymalnie dopuszczalne obciążenie składanej konstrukcji wynosi 200-240 kg. Potrzeba większego obciążenia nie jest wymagana. Wyjątkiem są niektóre rodzaje masażu, na przykład sportowy.

Wytrzymałość

Być może najważniejsza cecha. Produkty o kruchym wzornictwie są niestabilne. Stworzy to niedogodności zarówno dla masażysty, jak i dla klienta, który nie będzie mógł się zrelaksować przez kołyszącą się konstrukcję.

Materiał produkcji

Do częstego stosowania wybierz materiały odporne na zużycie. Sztuczna skóra na bazie bawełny i arpatek dobrze się sprawdziły. Ekoskóra, z której powstają bardziej budżetowe warianty, jest uważana za niewystarczająco jakościową i długowieczną tapicerkę. Stelaż produktu musi być wykonany z litego drewna, na przykład z buku.