https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Maszyna do peelingu kawitacyjnego

Towary kategorii: Maszyna do peelingu kawitacyjnego

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 8w1 Zemits Verstand 8.2

6 999,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn Zemits Verstand 8.2 to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych i salonach specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Urządzenie łączy w sobie aż 5 niezależnych technologii zabiegowych!
Dostępny

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-232A

899,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-232A - fachowy kosmetologiczny przyrząd dla procedury czyszczenia ultradźwiękowego. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego jest proste w użyciu, toż podejdzie dla przeprowadzenia procedur w salonie piękności lub w domu. Aparat do peelingu kawitacyjnego NV-232A wytwarza ultradźwiękowe wibracje o określonej częstotliwości 28 kHz, które i czynią główne działanie na skórę.
Dostępny

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-A03

779,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego NV-A03 - profesjonalne urządzenie kosmetyczne do peelingu skóry ultradźwiękami. Ten przyrząd pozwoli usunąć mnóstwo estetycznych problemów z skórą, zdejmuje zrogowaciałą warstwę, orzeźwia kolor twarzy i podwyższa elastyczność skóry. Przyrząd do peelingu kawitacyjnego NV-A03 generuje ultradźwiękowe wahania o częstotliwości 28 kHz, które i czynią główne działanie na skórę.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 2w1 902L

1 299,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn Kosmetyczny 2w1 Nova 902L - aparat kosmetyczny klasy PREMIUM . Aparat został wykonany we współczesnym stylowym designe, dzięki czemu doskonale się wpisze do dowolnego gabinetu kosmetycznego. Panel sterowania jest specjalnie opracowany dla maksymalnego komfortu kosmetologa podczas przeprowadzenia zabiegu.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N92

2 799,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-92 – umożliwi wykonanie aż 4 niezależnych zabiegów kosmetycznych. Są to najbardziej popularne zabiegi wśród kosmetologów. Urządzenie w swojej budowie posiada: Peeling kawitacyjny Sonoforezę Mikrodermabrazję diamentową Terapię światłem
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93

1 889,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 4w1 NV-N93 - doskonałe urządzenie do profesjonalnego użytku w salonie piękności lub gabinecie kosmetycznym. Zaletą tego urządzenia jest to, że ono łączy w sobie kilka funkcji do kompleksowej pielęgnacji skóry. Kombajn kosmetyczny - 4w1 NV-N93 pozwoli rozwiązać wiele estetycznych problemów skóry waszych klientów, jest łatwy w użyciu i nie zajmie dużo miejsca!
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-N95

3 189,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny 5w1 NV-95 to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego użytku w salonach piękności i gabinetach kosmetycznych. Urządzenie NV 95 to doskonałe połączenie wszystkich niezbędnych metod kosmetologii aparatowej, pomocnych w pracy każdego kosmetologa.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 7w1 NV-N97

3 389,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje kombajnu kosmetycznego 7w1 NV-N97: Peeling kawitacyjny Ultrasonoforeza Mikrodermabrazja Stymulacja termiczna Terapia mikroprądami (BioLifting) Światłoterapia
Dostępny

Kombajn kosmetyczny z mikrodermabrazją 3w1 NV-E3

3 399,00 zł

Zobacz więcej

Kombajn łączy w sobie 3 technologie zabiegowe o szerokim spektrum działania: Peeling kawitacyjny Mikrodermabrazję diamentową Elektroporację
Dostępny

Peeling kawitacyjny ES - 9988

1 510,00 zł

Zobacz więcej

Peeling kawitacyjny ES - 9988 - fachowy aparat dla pracy w gabinecie estetycznej kosmetologii. Z takim sprzętem potraficie przeprowadzać czystkę ultradźwiękowa twarzy, która rozwiązuje wiele problemów ze skórą: nierówny i mdły kolor oblicza, zaskórniki, zrogowaciała skóra, etc
Dostępny

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2201

1 099,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2201 - fachowy kosmetyczny aparat do czyszczenia ultradźwiękowego skóry. Taki przyrząd jest prosty w pracy, pozwoli usunąć wiele estetycznych problemów z skórą, usunięcie warstwy rogowej, kamedonow. Przy leczeniu ultradźwiękiem zwiększa intensywność tkankowych oksydacyjno - rekonstrukcyjnych procesów, powiększa się utworzenie biologicznie czynnych substancji - histaminy, heparynа, serotoniny. Ultradźwięk ma wyraźnе przeciwzapalne, przeciwbólowe, rozkurczowe (eliminuje skurcze), antyalergiczne i czyni ogólnotonizujące działanie. Regularne procedury z aparatem do peelingu kawitacyjnego 2201 pobudza krążenie krwi, poprawia odżywienie tkanek.
Dostępny

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2202

1 189,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2202 - profesjonalny, kosmetyczny aparat do ultradźwiękowego peelingu skóry.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny Hebe 4w1

3 400,00 zł
5

Zobacz więcej

Kombajn kosmetyczny Hebe 4w1 składać się z modułów: Mezoterapia bezigłowa Peeling kawitacyjny Głowice ultradzwiękowe Prądy galwaniczne
Dostępny

Basic Peeling Kawitacy - Skin Scrubber

899,00 zł

Zobacz więcej

Peeling kawitacyjny stosowany jest do oczyszczania skóry z zanieczyszczeń, poprawia mikro-krążenie za pomocą technologii ultradźwiękowej. Jest doskonałą alternatywą dla manualnego oczyszczania. Urządzenie można stosować, jako samodzielny zabieg lub jako dodatek do pełniejszych zabiegów kosmetycznych. Urządzenie stosuje prąd do wytwarzania drgań o częstotliwości 28000 razy na sekundę. Wytwarzane drgania pozwalają na oczyszczenie porów skóry z zanieczyszczeń, gdzie nie dotrzemy przy myciu twarzy.
Dostępny

Biosonic Bs250 Peeling Kawitacyjny

799,00 zł

Zobacz więcej

Uzyskane w aparacie zjawisko ultradźwięków skutecznie przyczynia się do odmładzania skóry metodą peelingu kawitacyjnego i sonoforezy. Efektem zabiegu jest złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, a co za tym idzie lepsze wchłanianie preparatów. Rezultatem zabiegu jest widocznie wygładzona i delikatna w dotyku skóra. Sonoforeza, połączona z mikromasażem, wzmacnia efekt liftingu, napięcie, nawilżenie, dotlenienie, redukcję zmarszczek i odżywienie skóry twarzy.
Dostępny

Biosonic Mini BS350 - peeling kawitacyjny

349,00 zł

Zobacz więcej

praca ciągła i pulsacyjna, idealny do gabinetu mobilnego, przewodowy. Podstawowe funkcje urządzenia: Oczyszczanie skóry ultradźwiękami (peeling kawitacyjny) - wykonujemy przy użyciu odpowiedniej cieczy - sól fizjologiczna, Tonik do kawitacji .
Dostępny

Mini Digital Peeling Kawitacyjny - Skin Scrubber

299,00 zł

Zobacz więcej

Przenośne urządzenie kosmetyczne dla gabinetów mobilnych MINI DIGITAL peeling kawitacyjny. Skin Scrubber - peeling Kawitacyjny, bezprzewodowe urządzenie z wbudowanym akumulatorem. Doskonałe dla mobilnych gabinetów kosmetycznych.
Dostępny

Peeling kawitacyjny BN-232L

899,00 zł

Zobacz więcej

Peeling Kawitacyjny BN-232L to będziesz mieć pewność, że proponujesz swoim Klientom usługę absolutnie najwyższej jakości. System Skin Scrubber gwarantuje perfekcyjne efekty bezinwazyjnego oczyszczania skóry oraz wprowadzania w głąb skóry preparatów pielęgnacyjnych.
Dostępny

Peeling kawitacyjny BR-637A

845,00 zł

Zobacz więcej

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.
Dostępny

Peeling kawitacyjny i ultradźwięki BR-637

945,00 zł

Zobacz więcej

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.
Dostępny

Peeling Kawitacyjny Multi Tower

1 350,00 zł

Zobacz więcej

PEELING KAWITACYJNY -KAWITACJA -o sile 20 000 Hz jest nowoczesną technologią do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy, dłoni oraz pleców, jak również do wprowadzania witamin i preparatów w głąb skóry w celu ich skuteczniejszego działania. Jest to urządzenie, które służy głównie do zabiegów oczyszczania cery po przez peeling ultradźwiękowy. Przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek. W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komórek przebiega bezpiecznie i szybko.
Dostępny

Syis Urządzenie Dermo Lif&Peel Skin Scrubber Złota Szpatuła

399,99 zł

Zobacz więcej

Skóra jak nowa - czy to możliwe? TAK! Przy pomocy urządzenia Ultrasonic Mini Peeling możesz bezpiecznie oczyścić swoją skórą , pomoże Ci ono osiągnąć efekt liftingu twarzy. Stosując przynajmniej raz w tygodniu zabieg kawitacji Twoja cera może być zawsze piękna i zdrowa.
Dostępny

Urządzenie Classic Skin Scrubber

1 100,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie kosmetyczne GIOVANNI CLASSIC SKIN SCRUBBER 9988 peeling kawitacyjny sonoforeza mikormosaż
Dostępny

Urządzenie F-808 Skin Scrubber

969,00 zł

Zobacz więcej

Profesjonalne urządzenie kosmetyczne umożliwiające wykonywanie takich zabiegów jak: peeling kawitacyjny, sonoforeza, galwanizacja jonoforeza.
Dostępny
Bestseller!!

Urządzenie Redline Skin Scrubber

1 799,89 zł 1 510,17 zł
Promocja Urządzenie Redline Skin Scrubber 16 %
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Profesjonalne urządzenie z serii Elegante RED LINE do wykonywania peelingu kawitacyjnego Innowacyjna obudowa, opływowy kształt podniesie prezencję każdego gabinetu. Intuicyjny panel sterowania z ciekłokrystaliczny wyświetlaczem umożliwia szybką obsługę.
Dostępny

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego Biosonic BS400 - bezprzewodowy

399,00 zł

Zobacz więcej

W pełni profesjonalny bezprzewodowy kosmetyczny aparat do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy: dogłębne oczyszczanie skóry i redukcja zmarszczek.
Dostępny

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego Biosonic Mini BS300

297,00 zł

Zobacz więcej

Podstawowe funkcje urządzenia: Oczyszczanie skóry ultradźwiękami (peeling kawitacyjny) - wykonujemy przy użyciu odpowiedniej cieczy - sól fizjologiczna, Tonik do kawitacji Wygładzanie skóry: zmarszczek, blizn, trądziku. Sonoforeza - wprowadzanie w głąb skóry preparatów kosmetycznych (Uwaga - zaleca się stosować preparaty z serii PLUS Professional Line Biomak. Preparaty mają postać serum o wysokim stężeniu aktywnych składników).
Dostępny

Urządzenia Peeling Skin

599,00 zł

Zobacz więcej

Podstawowe funkcje urządzenia: Oczyszczanie skóry ultradźwiękami (kawitacja) Wygładzanie skóry: zmarszczek, blizn, rozstępów, trądziku, cellulitu Sonoforeza - wprowadzanie w głąb skóry preparatów kosmetycznych ( Uwaga -zaleca się stosować preparaty z serii PLUS Professional Line Biomak. Preparaty mają postać serum o wysokim stężeniu aktywnych składników.)
Dostępny

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego Hebe

2 000,00 zł

Zobacz więcej

Kawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy. W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, wewnątrzcząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, wytwarzając mikroenergię, która usuwa martwe już korneocyty. Zjawisko to odbywa się w ciągu mikrosekundy. Za pomocą głowic ultradźwiękowych można także wprowadzać preparaty kosmetyczne zwiększające efektywność wykonywanych zabiegów.
Dostępny

Peeling Kawitacyjny Gio

1 190,00 zł

Zobacz więcej

Peeling kawitacyjny GIO to profesjonalne urządzenie do prowadzenia zabiegów oczyszczania z mozliwością wprowadzania preparatów metodą ultradźwiękową. Aparat posiada 4 tryby pracy, ciągły oraz 3 przerywane w tym mikromasaż.
Dostępny

Peeling Kawitacyjny Seria R - Przenośny, Mobilny

750,00 zł

Zobacz więcej

Peeling kawitacyjny seria R to kompaktowe i małe urządzenie, posiadające jednak większa moc niż typowe peelingi kawitacyjne przenośne. Jest to idealne połączenie odpowiednich parametrów pracy urządzenia oraz łatwości jego przenoszenia dzięki niewielkim wymiarom.
Dostępny

Hebe Multi - Zadaniowy Kombajn Kosmetyczny

21 000,00 zł

Zobacz więcej

Multi - Zadaniowy Kombajn Kosmetyczny to nowoczesny i jedyny na rynku kosmetycznym kombajn z możliwością indywidualnego doboru funkcji aparatu. Przy komponowaniu multizadaniowego kombajnu dobiera się dowolną ilość funkcji, obudowę - dużą lub małą, oraz wyświetlacz mały tradycyjny lub dotykowy ekran graficzny.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 2w1 BN-N91

1 199,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje: Ultradźwięki / ultrasonoforeza, Skin Scrubber (peeling kawitacyjny)
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 3w1 BN-903L

1 299,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje: Mikrodermabrazja diamentowa, w zestawie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu, Ultradźwięki / ultrasonoforeza, Skin Scrubber (peeling kawitacyjny),
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 3w1 BN-N90

1 799,00 zł

Zobacz więcej

Beauty System proponuje absolutną nowość na rynku. Co powiesz na urządzenie kosmetyczne wykonujące trzy atrakcyjne zabiegi na najwyższym poziomie? Urządzenie kosmetyczne Mikrodermabrazja Diamentowa 3w1 BN-N90 to sprzęt do gabinetów medycyny estetycznej i salonów urody najnowszej generacji. Wykonuje zabieg mikrodermabrazji diamentowej, peeling kawitacyjny oraz ultrasonoforezy. Oprócz znakomitych parametrów technicznych model BN-N90 wyróżnia się elegancką i dyskretną stylistyką. Dwuletnia gwarancja zapewnia komfortową eksploatację.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4 W 1 Multi Tower

2 940,00 zł

Zobacz więcej

Segment 4 w 1 to wielofunkcyjne, profesjonalne urządzenie do zabiegów kosmetycznych. Segment jest samodzielnym urządzeniem do zestawienia z multi urządzeniem MULTI TOWER. Urządzenie posiada: MIKRODERMOBRAZJA PEELING KAWITACYJNY ULTRADŹWIĘKI COLD & HOT HAMMER
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4w1 BN-904L

1 699,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje: Mikrodermabrazja diamentowa, w zestawie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu, Ultradźwięki / ultrasonoforeza, Skin Scrubber (peeling kawitacyjny), Cold
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4w1 BN-908

1 899,00 zł

Zobacz więcej

To bardzo nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenie zamieni salon kosmetyczny lub SPA w centrum pielęgnacji na najwyższym poziomie. Robot posiada aż 4 funkcje: mikrodermabrazję diamentowę, ultradźwięki (ultrasonoforeza), Skin Scrubber (peeling kawitacyjny) oraz Hot-Cold.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 BN-N94

2 399,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje: Mikrodermabrazja diamentowa, w zestawie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu, Ultradźwięki / ultrasonoforeza, Skin Scrubber (peeling kawitacyjny), Hot-Cold.
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny 4w1 BR-2011

1 839,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie BR-2011 – funkcje: Dermabrazja diamentowa Ultradźwięki Peeling kawitacyjny (Skin scrubber) Hot-Cold
Dostępny
Bestseller!!

Kombajn kosmetyczny 4W1 F-332 SKIN+MIKRO+SONIC+HAMER

3 299,99 zł 2 969,99 zł
Promocja Kombajn kosmetyczny 4W1 F-332 SKIN+MIKRO+SONIC+HAMER 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Mikrodermabrazja wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające diamentów zawartych w głowicach dzięki temu szybko i bezboleśnie wykonamy zabieg przeciwzmarszczkowy. Peeling kawitacyjny wykorzystuje wielokierunkowe działanie technologii ultradźwiękowej. Już po pierwszym zabiegu z użyciem sprzętu widać rozpromienienie, odmłodzenie skóry. Przy użyciu szpatuły od peelingu kawitacujengo można również wykonać sonoforezę, czyli wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków w komórki naskórka. Zabieg z użyciem ultradźwięków działa stymulująco na procesy regeneracji w skórze. Fale dźwiękowe pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i innych ważnych włókien, będących rusztowaniem skóry. Przyspieszają także metabolizm i poprawiają napięcie skóry. Ultradźwięki dają rewelacyjne efekty w walce ze zmarszczkami oraz bliznami, nie tylko potrądzikowymi, ale także pooperacyjnymi (np. po cesarskim cięciu). Związane jest to z dużym wpływem ultradźwięków na tkankę łączną.
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 4w1 SLIM AM609

1 899,00 zł

Zobacz więcej

Urządzenie kosmetyczne AM 609 - 4 w 1 mikrodermabrazja głowica ciepło-zimno peeling kawitacyjny ultradźwięki
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny BN-233L

999,00 zł

Zobacz więcej

Peeling Kawitacyjny + Ultradźwięki 2w1 BN-233L to nowoczesne urządzenie wykonujące dwa popularne, specjalistyczne zabiegi: Skin Scrubber (peeling kawitacyjny) oraz Ultradźwięki (ultrasonoforeza).
Dostępny

Kombajn Kosmetyczny Gio 2w1 Lux

1 990,00 zł

Zobacz więcej

Funkcje: mikrodermabrazja (na twarz, na ciało), w komplecie 9 głowic o różnych wielkościach i gradacjach, peeling kawitacyjny (3 tryby, ciągły i 2 przerywane).

Maszynka do peelingu kawitacyjnego

Maszyny do peelingu kawitacyjnego

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.