https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Pomocnik kosmetyczny

Towary kategorii: Pomocnik kosmetyczny

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny
Bestseller!!

Panda Pomocnik Do Stolika Verdi

1 968,00 zł 1 771,20 zł
Promocja Pomocnik Do Stolika 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Pomocnik do stolika VERDI to idealne uzupełnienie eleganckiego biurka do manicure. Wykonany z płyty lakierowanej MDF w kolorach białym/czarnym, pomocnik jest funkcjonalnym dodatkiem, który zwiększy komfort pracy i pozwoli na zachowanie porządku, a dodatkowo sprawi niezwykłe wrażenie estetyczne.
Dostępny
Bestseller!!

Panda Stolik Kosmetyczny 1014

375,15 zł 337,64 zł
Promocja Stolik Kosmetyczny 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Stolik 1014 łączy nowoczesność i funkcjonalność. To profesjonalny mebel pod urządzenia kosmetyczne, wyposażony w trzy praktyczne szklane półki oraz w mobilną podstawę na gumowanych kółkach.
Dostępny
Bestseller!!

Panda Stolik Kosmetyczny 1015

418,20 zł 376,38 zł
Promocja Stolik Kosmetyczny 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Stolik 1015 to nowoczesny i funkcjonalny mebel pod urządzenia kosmetyczne. Wykonany z metalu i szkła, stolik posiada cztery praktyczne szklane półki, z czego jedną wysuwaną, oraz mobilną podstawę na gumowanych kółkach. Stolik idealnie nadaje się jako podstawa dla wszelkiego rodzaju urządzeń, a dzięki specjalnemu otworowi na trzpień istnieje równie możliwość dołączenia do niego lampy-lupy. To estetyczne i profesjonalne rozwiązanie dla każdego salonu.
Dostępny
Bestseller!!

Panda Stolik Kosmetyczny 1015A

528,90 zł 476,01 zł
Promocja Stolik Kosmetyczny 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Stolik 1015A to nowoczesny i funkcjonalny mebel pod urządzenia kosmetyczne. Wykonany z metalu i szkła, stolik posiada cztery praktyczne szklane półki, oraz mobilną podstawę na gumowanych kółkach. Stolik idealnie nadaje się jako podstawa dla wszelkiego rodzaju urządzeń, a dzięki specjalnemu otworowi na trzpień istnieje równie możliwość dołączenia do niego lampy-lupy. To estetyczne i profesjonalne rozwiązanie dla każdego salonu.
Dostępny
Bestseller!!

Panda Stolik Kosmetyczny 1041

424,35 zł 381,92 zł
Promocja Stolik Kosmetyczny 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Stolik 1041 to estetyczny i praktyczny mebel, który świetnie sprawdzi się jako podstawa dla wszelkiego rodzaju urządzeń. Konstrukcja stolika została wykonana z metalu i jest nie tylko solidna, ale również łatwa w utrzymaniu. Stolik posiada również trzy funkcjonalne szklane półki oraz mobilną podstawę na kółkach gumowanych. Stolik 1041 idealnie wpasuje się w przestrzeń każdego profesjonalnego salonu.
Dostępny
Bestseller!!

Panda Stolik Kosmetyczny IX

553,50 zł 498,15 zł
Promocja Stolik Kosmetyczny 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Stolik kosmetyczny IX reprezentatywny i praktyczne. Posiada stylowe szklane półki i kółeczka, które pozwolą na szybkie i sprawne przemieszczanie podczas wykonywania zabiegu. Doskonale nadaje się pod aparaturę czy akcesoria kosmetyczne.
Dostępny
Bestseller!!

Panda Stolik Kosmetyczny Livia

2 005,00 zł 1 804,50 zł
Promocja Stolik Kosmetyczny 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Stolik kosmetyczny LIVIA to styl i użyteczność. Wykonany z solidnej sklejki liściastej w kolorze buku, stolik posiada trzy funkcjonalne półki, dzięki którym utrzymanie i zachowanie porządku będzie znacznie łatwiejsze. Dodatkowo stolik LIVIA jest wyposażony w półkę z plexi pozwalającą na przechowywanie niezbędnej aparatury. To elegancki i nowoczesny mebel, który sprawdzi się w każdym salonie.
Dostępny
Bestseller!!

Panda Stolik Kosmetyczny VII z szufladą

695,00 zł 625,50 zł
Promocja Stolik Kosmetyczny 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Stolik kosmetyczny VII to użyteczny i gustowny mebel, dzięki któremu codzienna praca stanie się łatwiejsza. Półki wykonane zostały z solidnej i łatwej w utrzymaniu płyty laminowanej, a podstawa wyposażona jest w kółka zwiększające mobilność stolika. Stolik VII posiada także 4-gniazdkowy rozgałęziacz i uchwyt na lampę, co dodatkowo zwiększa komfort wykonywania zabiegów.
Dostępny

Panda Stolik Wypoczynkowy Livia

1 413,90 zł

Zobacz więcej

Stolik wypoczynkowy LIVIA to nowoczesny i funkcjonalny mebel dla salonów kosmetycznych i SPA. Wykonany z solidnej sklejki liściastej w orzechowym kolorze, stolik posiada unikatową linię i indywidualny charakter. Stolik jest wyposażony w dwie praktyczne półki i jest niezwykle łatwy w utrzymaniu. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią wyjątkowy design i użyteczność.
Dostępny

Ayala Szafka Reflection Uniwersalna

1 677,80 zł

Zobacz więcej

Ta znakomita szafka stanowi dopełnienie całej kolekcji REFLECTION. Wykonana została z wysokiej klasy płyty lakierowanej na wysoki połysk. Szafka posiada praktyczne szuflady, dzięki którym w Twoim salonie zapanuje niesamowity porządek.
Dostępny

Pomocnik Kosmetyczny / Glas

490,00 zł

Zobacz więcej

Mocny i stabilny stolik z szklanymi półkami i płóciennym pojemnikiem na brudne ręczniki. Wymiary półek: górna: 40x64 cm, dolne: 50x40 cm.
Dostępny

Pomocnik Kosmetyczny / Onyx

340,00 zł

Zobacz więcej

praktyczny pomocnik kosmetyczny; 3 półeczki z grubego szkła; konstrukcja stalowa, lakierowana na biało; wyposażony w kółka.
Dostępny

Pomocnik Kosmetyczny Basic

1 400,00 zł

Zobacz więcej

pomocnik kosmetyczny jest dedykowany dla urządzeń z serii MULTI TOWER; praktyczny i estetyczny pomocnik kosmetyczny wykonany z metalu; wyposażony w praktyczne uchwyty na głowice i w kółka.
Dostępny

Pomocnik Kosmetyczny Perfect Z Bocznymi Szafkami

1 180,00 zł

Zobacz więcej

pomocnik kosmetyczny jest dedykowany dla urządzeń z serii MULTI TOWER; praktyczny i estetyczny pomocnik kosmetyczny PERFECT posiada 4 pojemne szuflady oraz otwierane skrzydełka ze specjalnie przystosowanymi uchwytami pod końcówki do urządzeń z serii MULTI TOWER; wykonany z laminowanej płyty meblowej; wyposażony w kółka.
Dostępny

Pomocnik Retro

699,00 zł

Zobacz więcej

Wymiary: Wysokość 77 cm Szerokość 30 cm Glębokość 42 cm
Dostępny

Pomocnik Spa Lux Hs1

2 500,00 zł

Zobacz więcej

SPALUX to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie dla gabinetów kosmetycznych, gabinetów masażu jak i dla dużych ośrodków SPA. Pomocnik spa posiada koła jezdne umożliwiające swobodne przemieszczanie się terapeuty wraz z zestawem kosmetyków i ręczników potrzebnych przy kolejnym zabiegu. Pomocnik wyposażony jest w jedna komorę grzewczą dzielona symetrycznie. Wysuwany pojemnik umożliwia przechowywanie czystych podkładów i rzeczników.
Dostępny

Pomocnik Spa Lux Hs2

4 500,00 zł

Zobacz więcej

Pomocnik spa posiada koła jezdne umożliwiające swobodne przemieszczanie się terapeuty wraz z zestawem kosmetyków i ręczników potrzebnych przy kolejnym zabiegu. Pomocnik wyposażony jest dwie niezależne komory grzewcze, których wewnętrzna konfiguracja jest dowolna, od podziału na 6 sekcji małych aż po pojedynczy pojemnik z pokrywą. Wysuwany pojemnik umożliwia przechowywanie czystych podkładów i rzeczników, natomiast szafka z roletą posiada dwie półki i pomieści wszystkie niezbędne kosmetyki lub zestawy dodatkowych kamieni i stempli.
Dostępny

Pomocnik Spa Optima

5 649,00 zł

Zobacz więcej

Pomocnik SPA OPTIMA to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie dla gabinetów kosmetycznych, gabinetów masażu jak i dla dużych ośrodków SPA. Pomocnik spa posiada koła jezdne umożliwiające swobodne przemieszczanie się terapeuty wraz z zestawem kosmetyków i ręczników potrzebnych przy kolejnym zabiegu. Pomocnik wyposażony jest dwie niezależne komory grzewcze, których wewnętrzna konfiguracja jest dowolna, od podziału na 6 sekcji małych aż po pojedynczy pojemnik z pokrywą. Wysuwany pojemnik umożliwia przechowywanie czystych podkładów i rzeczników, natomiast szafka z roletą posiada dwie półki i pomieści wszystkie niezbędne kosmetyki lub zestawy dodatkowych kamieni i stempli. Wewnątrz szafki znajduje się dodatkowe gniazdo 220V umożliwiające podpięcie urządzeń terapeutycznych bądź dodatkowych podgrzewaczy.
Dostępny

Pomocnik Unit Podologiczny Y-300 Biały

799,00 zł

Zobacz więcej

Profesjonalny unit podologiczny, solidnie wykonany z szufladami wraz ze specjalną szufladą na sterylizator UV-C oraz półką na frezarkę. Dopełnieniem całości jest uchwyt na lampe lupę TUBE a metalowo-gumowe kółka gwarantują mobilność. Pomocnik został stworzony aby ułatwić pracę osobie wykonującej zabieg.
Dostępny

Stolik Clasic Z Pochłaniaczem

1 690,00 zł

Zobacz więcej

odpowiednia wysokość; łatwa do utrzymania w czystości szklana powierzchnia odporna na działanie środków do dezynfekcji; duża powierzchnia blatu roboczego jednocześnie nie oddalającą nas za bardzo od klienta; odpowiednia ilość potrzebnych szafek lub szuflad, z wygodnym otwarciem; atrakcyjny wygląd; szyba matowa - piaskowana.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-002 Z Szufladą

269,99 zł

Zobacz więcej

Estetyczny stolik pod urządzenie kosmetyczne, metalowo-szklany z plastikową szufladką i z plastikowymi kółkami. Posiada trzy szklane półki barwione na biało.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-021

559,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowo drewniany stolik firmy , z jedną drewnianą szufladą zamykaną na kluczyk i dwiema półeczkami. Górna część szuflady dodatkowo spełnia rolę półki. Stolik posiada cztery gumowe kółka. Stolik dostępny w kolorze białym. Stolik posiada uchwyt do mocowania lampy Lupy.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-160

389,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowy stolik z trzema drewnianymi półeczkami. Stolik posiada cztery gumowe kółka oraz uchwyt do mocowania lampy Lupy. Stolik dostępny w kolorze białym.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-220

659,98 zł

Zobacz więcej

Prosty i funkcjonalny metalowo drewniany stolik, z dwiema pojemnymi szufladami zamykanymi na kluczyk.Górna część szuflady dodatkowo spełnia rolę półki. Stolik posiada cztery gumowe kółka. Stolik dostępny w kolorze białym.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-229

445,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowy stolik z trzema szklanymi półeczkami. Stolik posiada cztery gumowe kółka oraz uchwyt do mocowania lampy Lupy.Stolik dostępny w kolorze białym.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-280

399,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowy stolik z trzema szklanymi półeczkami. Stolik posiada cztery gumowe kółka oraz uchwyt do mocowania lampy lupy.Stolik dostępny w kolorze białym.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-290

399,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowy stolik z trzema szklanymi półkami. Stolik posiada cztery gumowe kółka oraz uchwyt do mocowania lampy lupy. Stolik dostępny w kolorze białym.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-300b

410,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowy stolik z trzema szklanymi półeczkami. Stolik posiada cztery gumowe kółka oraz uchwyt do mocowania lampy Lupy.Stolik dostępny w kolorze białym.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-330

379,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowy stolik z trzema szklanymi półeczkami. Stolik posiada cztery gumowe kółka oraz uchwyt do mocowania lampy Lupy.Stolik dostępny w kolorze białym.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-400

449,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowy stolik z trzema szklanymi półeczkami. Stolik posiada cztery gumowe kółka oraz uchwyt do mocowania lampy Lupy. Stolik dostępny w kolorze białym.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny A-402

499,00 zł

Zobacz więcej

Estetyczny i funkcjonalny metalowy stolik z trzema drewnianymi półeczkami i dwoma wysuwanymi kuwetkami. Stolik posiada czterymetalowo- gumowe kółka oraz uchwyt do mocowania lampy lupy.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny Premium 3050D

1 349,99 zł

Zobacz więcej

Prosty i funkcjonalny stolik firmy GIOVANNI, z czterema pojemnymi szufladami na czterech kółkach. Stolik posiada dodatkowo boczne drzwiczki z uchwytami na podzespoły urządzeń kosmetycznych oraz specjalne otwory na kable zasilające. Górna część szuflady dodatkowo spełnia rolę półki. Stolik obity jest białym tworzywem odpornym na wilgoć.
Dostępny

Stolik Kosmetyczny Typ 1014 Giovanni

419,98 zł

Zobacz więcej

Stolik pod urządzenia kosmetyczne 1014 Estetyczny stolik pod urządzenie kosmetyczne, metalowo-szklany, z gumowanymi kółkami. Posiada trzy szklane półki z grawerowanym logo GIOVANNI.
Dostępny

Stolik Opal - 1 Półka / 2 Grille

381,30 zł

Zobacz więcej

Praktyczny profesjonalny stolik kosmetyczny Opal wykonany jest ze stali nierdzewnej. W zależności od wersji wyposażony w 3 półki lub wygodne grille na które możemy postawić kosze.
Dostępny

Stolik Opal - 2 Półki / 1 Grill

350,55 zł

Zobacz więcej

Praktyczny profesjonalny stolik kosmetyczny Opal wykonany jest ze stali nierdzewnej. W zależności od wersji wyposażony w 3 półki lub wygodne grille na które możemy postawić kosze.
Dostępny

Stolik Opal - 3 Półki

381,30 zł

Zobacz więcej

Praktyczny profesjonalny stolik kosmetyczny Opal wykonany jest ze stali nierdzewnej. W zależności od wersji wyposażony w 3 półki lub wygodne grille na które możemy postawić kosze.
Dostępny

Stolik Szafir / Biały

412,05 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: stolik ze stali w kolorze białym dwie półki z płyty laminowanej półki zabezpieczone relingami szuflada wyposażony w kółka ułatwiające przesuwanie
Dostępny

Stolik Szafir / Srebrny

442,80 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: stolik ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym, dwie półki z płyty laminowanej, półki zabezpieczone relingami , szuflada, wyposażony w kółka ułatwiające przesuwanie.
Dostępny

Stolik Vena Bez Pochłaniacza

2 125,00 zł

Zobacz więcej

praktyczna półka na lakiery; odpowiednia wysokość; łatwa do utrzymania w czystości szklana powierzchnia odporna na działanie środków do dezynfekcji; duża powierzchnia blatu roboczego jednocześnie nie oddalającą nas za bardzo od klienta; podpórka pod ręce; odpowiednia ilość potrzebnych szafek lub szuflad, z wygodnym otwarciem; atrakcyjny wygląd; szyba przezroczysta.
Dostępny

Szafka kosmetyczna BD-5108 Brąz

529,00 zł

Zobacz więcej

Szafka kosmetyczna BD-5018 posiada podgumowane kółka zapewniające mobilność oraz zabezpieczają podłogę przed zarysowaniami, sosnowe drewno jest trwałe i prezentuje się bardzo efektownie.
Dostępny

Szafka kosmetyczna BD-5108 Wenge

529,00 zł

Zobacz więcej

Szafka kosmetyczna BD-5018 posiada podgumowane kółka zapewniające mobilność oraz zabezpieczają podłogę przed zarysowaniami, sosnowe drewno jest trwałe i prezentuje się bardzo efektownie.
Dostępny

Szafka Kosmetyczna BD-6004

629,00 zł

Zobacz więcej

Szafki kosmetyczne do salonu SPA? Najlepszy sprzęt kosmetyczny i meble SPA proponuje Beauty System! Szafka kosmetyczna BD-6004 to połączenie praktycznych rozwiązań i eleganckiego stylu. Oferowana szafka kosmetyczna jest wykonana z metalu i szkła, szerokie półki oraz mobilność zapewniają komfortową eksploatację. Zainwestuj w funkcjonalne rozwiązania i własną wygodę. Wybierz meble do salonów SPA beauty System! Posiada dwie praktyczne szuflady.
Dostępny

Szafka Kosmetyczna BD-6005

299,00 zł

Zobacz więcej

Szafka kosmetyczna BD-6005 to połączenie praktycznych rozwiązań i eleganckiego stylu. Oferowana szafka kosmetyczna o aluminiowej konstrukcji i drewnianych blatach. Szerokie półki oraz mobilność zapewniają komfortową eksploatację.
Dostępny

Szafka kosmetyczna BD-6037

419,00 zł

Zobacz więcej

Szafki kosmetyczne do salonu SPA? Najlepszy sprzęt kosmetyczny i meble SPA proponuje Beauty System! Szafka kosmetyczna BD-6037 to połączenie praktycznych rozwiązań i eleganckiego stylu. Oferowana szafka kosmetyczna jest wykonana z metalu i szkła, szerokie półki oraz mobilność zapewniają komfortową eksploatację. Zainwestuj w funkcjonalne rozwiązania i własną wygodę. Wybierz meble do salonów SPA beauty System!
Dostępny

Szafka Kosmetyczna BD-T601

995,00 zł

Zobacz więcej

Oferowana szafka kosmetyczna jest wykonana z drewna, szerokie półki oraz mobilność zapewniają komfortową eksploatację. Wbudowany dodatkowo sterylizator UV nadaje jej bardzo praktyczne zastosowanie.
Dostępny

Pomocnik Kosmetyczny Palermo

350,00 zł

Zobacz więcej

Solidna i mocna konstrukcja kolor biały. Stolik kosmetyczny na kółkach, 3 poziomy , Wysuwana półka
Dostępny

Pomocnik Kosmetyczny Sycylia

390,00 zł

Zobacz więcej

Solidna i mocna konstrukcja kolor biały. Stolik kosmetyczny na kółkach, 3 poziomy

Pomocniki kosmetyczne

Pomocnik kosmetyczny na kółkach

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.