not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Sterylizator kulkowy

Towary kategorii Sterylizator kulkowy:
Pokaż filtr
Kwarcowe kulki do sterylizatora kulkowego 8661 Kwarcowe kulki do sterylizatora kulkowego 8661
Cena brutto: 24,00
Sterylizator kulkowy YM-9008A Sterylizator kulkowy YM-9008A
Cena brutto: 159,00
Sterylizator kulkowy / kwarcowy YM-9008B Sterylizator kulkowy / kwarcowy YM-9008B
Cena brutto: 199,00

Kulkowy sterylizator jest jednym  z najważniejszych aparatów w kosmetologii i służy do przeprowadzenia końcowej termicznej obróbki narzędzia. Czystość i sterylność narzędzi muszą być dotrzymywane w każdym salonie piękności, aczkolwiek są to podstawy bezpieczeństwa klientów. Właśnie dlatego główna zasada kosmetyczki podobnie jak lekarza ma brzmieć “przede wszystkim nie zaszkodź”.

Kulkowym ten sterylizator nazywa się dlatego, że pojemnik do dezynfekcji aparatu jest wypełniony niewielkimi kulkami ze szkła kwarcowego, które łatwo nagrzewają się do temperatury w 250-270 ᵒС. Przy czym szklane kulki utrzymują narzędzia w pożądanym położeniu, a przy temperaturze szkła ponad 250 ᵒC szybko giną wszystkie bakterie. Jedyną wadą tego typu sterylizatorów jest to, że sterylizacji w takim aparacie mogą podlegać jedynie części robocze urządzeń oraz narzędzia metalowe.

Narzędzia są rozmieszczane  się w komorze sterylizatora, gdzie sterylizują się w ciągu 10-15 sekund. Obrobione narzędzia chłodnieją w ciągu 30-60 sekund.

 

Sterylizator kulkowy

 

Kupić kulkowy sterylizator do użytku profesjonalnego

Kupić kulkowy sterylizator do użytku profesjonalnego można u nas! Taki sprzęt powinien się znaleźć w każdym salonie kosmetycznym, gabinecie fryzjerskim lub salonie manicure!

Należy także pamiętać, że po  3-4 miesiącach kulki kwarcowe mają być wymienione!

Higiena i bezpieczeństwo podczas wykonania zabiegów - główną gwarancją sukcesu i popularności salonu kosmetycznego! Chroń swoich klientów przed ryzykiem zarażenia się - kup sterylizator kulkowy!