https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Taboret fryzjerski

Towary kategorii: Taboret fryzjerski

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Hoker Kosmetyczny Rodeo

319,00 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: Wymiary: Wysokość min.: 56 cm, Wysokość max.: 74 cm, Szerokość siedziska: 42 cm, Głębokość siedziska: 35 cm, Średnica podstawy: 48 cm. Materiał: Siedzisko: skóra ekologiczna. Podstawa: stal chromowa. Kolor: czarn
Dostępny
Bestseller!!

Panda Taboret TF

375,20 zł 337,68 zł
Promocja Taboret 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Taboret fryzjerski TF to klasyka o prostej i stylowej linii. Dzięki wygodnemu siedzisku i regulacji wysokości, taboret jest także wyjątkowo funkcjonalny i ułatwia pracę fryzjera. Siedzisko jest osadzone na mobilnej podstawie. To profesjonalny mebel, który sprawdzi się w każdym salonie.
Dostępny
Bestseller!!

Taboret Barber

442,80 zł 398,52 zł
Promocja Taboret 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Taboret BARBER to wyjątkowo funkcjonalny dodatek do każdego salonu barberskiego i nie tylko. Taboret posiada ergonomiczne, wyprofilowane siedzisko wykończone ćwiekami oraz regulację wysokości, które zwiększają komfort pracy fryzjera. Całość osadzona jest na mobilnej pięcioramiennej podstawie.
Dostępny

Ayala Taboret Dziecięcy Dzieciak, Baza Czarna

474,80 zł

Zobacz więcej

Taboret Dziecięcy: Baza pięcioramienna czarna; Amortyzator chromowany wysoki; Kierownica zabezpiecza przed wypadnięciem; Wysokość: min. 54 cm / max 79 cm.
Dostępny

Ayala Taboret H-1, Hoker Fryzjerski

267,00 zł

Zobacz więcej

Salon fryzjerski powinien charakteryzować się eleganckim i funkcjonalnym wyposażeniem. Mając to na uwadze oferuję Tobie profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala H-1, który fantastycznie się sprawdzi w Twojej codziennej pracy.
Dostępny

Ayala Taboret H-2, Hoker Fryzjerski

353,01 zł

Zobacz więcej

Każdy salon fryzjerski powinien być elegancko, komfortowo oraz funkcjonalnie wyposażony. Mając to na względzie oferuję Tobie profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala H-2, który idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Hoker został wyposażony w chromowaną pięcioramienną podstawę oraz niski chromowany amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret H-3, Dostępny W 48H, Hoker Fryzjerski

299,00 zł

Zobacz więcej

Jako zawodowy stylista, który prowadzi profesjonalny salon fryzjerski musisz zatroszczyć się o wnętrze swojego lokalu. Dlatego też przedstawiam Tobie profesjonalny hoker fryzjesrki, taboret Ayala H 3 dostępny w 48 H.
Dostępny

Ayala Taboret H-3, Hoker Fryzjerski

374,00 zł

Zobacz więcej

Chcąc prowadzić w pełni profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o funkcjonalne i komfortowe wyposażenie swojego salonu. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala H-3, który perfekcyjnie się sprawdzi w Twojej codziennej pracy. Taboret posiada chromowaną pięcioramienną bazę oraz chromowany, wysoki amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret H-4, Hoker Fryzjerski

401,00 zł

Zobacz więcej

Profesjonalny salon fryzjerski powinien cechować się eleganckim i komfortowym wyposażeniem. Dlatego też, przedstawiam Tobie profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala H-4, który wspaniale się sprawdzi w Twojej codziennej pracy. Taboret został wyposażony w chromowaną pięcioramienną bazę z okręgiem oraz chromowany, niski amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret H-5, Hoker Fryzjerski

436,70 zł

Zobacz więcej

Jako stylista prowadzący profesjonalny salon fryzjerski powinieneś zatroszczyć się o komfortowe i funkcjonalne wyposażenie swojego salonu. Mając to na względzie przedstawiam Tobie profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala H-5, który idealnie się sprawdzi w Twojej pracy. Hoker posiada chromowaną, pięcioramienną bazę z okręgiem oraz chromowany wysoki amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret HO 3, Dostępny W 48H, Hoker Fryzjerski

379,00 zł

Zobacz więcej

Wnętrze każdego salonu fryzjerskiego powinno być nie tylko eleganckie i stylowe, ale również komfortowe i funkcjonalne. Mając to na względzie przedstawiam Tobie profesjonalny hoker, taboret fryzjerski Ayala HO 3 dostępny w 48H, który fantastycznie się sprawdzi w Twojej pracy.
Dostępny

Ayala Taboret HO-1, Hoker Fryzjerski

326,00 zł

Zobacz więcej

Każdy salon fryzjerski powinien charakteryzować się komfortowym i funkcjonalnym wyposażeniem. Dlatego też oferuję Tobie w pełni profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala HO-1, który zapewni Tobie najwyższy poziom wygody. Hoker wyposażony w oparcie, plastikową pięcioramienną bazę oraz wysoki amortyzator z czarną osłoną.
Dostępny

Ayala Taboret HO-2, Hoker Fryzjerski

457,60 zł

Zobacz więcej

Wnętrze profesjonalnego salonu fryzjerskiego powinno być komfortowe, funkcjonalne oraz eleganckie. Mając to na względzie przedstawiam Tobie profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala HO-2, który idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Hoker posiada chromowaną, pięcioramienną bazę oraz niski, chromowany amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret HO-3, Hoker Fryzjerski

460,10 zł

Zobacz więcej

Salon fryzjerski powinien cechować się komfortowym i funkcjonalnym wyposażeniem. Mając to na uwadze polecam Tobie profesjonalny i bardzo komfortowy taboret, hoker fryzjerski z oparciem Ayala HO-3, który znakomicie się sprawdzi w Twoim salonie. Hoker posiada chromowaną pięcioramienną bazę oraz wysoki chromowany amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret HO-4, Hoker Fryzjerski

487,10 zł

Zobacz więcej

Jako stylista prowadzący w pełni profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o komfortowe i funkcjonalne wyposażenie swojego miejsca pracy. Mając to na względzie oferuję Tobie profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala HO-4, który idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Hoker posiada komfortowe oparcie, niski chromowany amortyzator z podnóżkiem oraz pięcioramienną chromowaną bazę.
Dostępny

Ayala Taboret HO-5, Hoker Fryzjerski

520,30 zł

Zobacz więcej

Każdy salon fryzjerski powinien być komfortowo oraz funkcjonalnie wyposażony. Dlatego też oferuję Tobie profesjonalny i komfortowy taboret, hoker fryzjerski z oparciem Ayala HO-5, który idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Taboret posiada chromowaną pięcioramienną bazę z okręgiem oraz chromowany wysoki amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret HO-6, Hoker Fryzjerski

568,30 zł

Zobacz więcej

Profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala HO-6, który rewelacyjnie się sprawdzi w Twoim salonie. Hoker został wyposażony w komfortowe oparcie, chromowaną pięcioramienną bazę z okręgiem oraz niski chromowany amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret S 3, Dostępny W 48H, Hoker Fryzjerski

330,00 zł

Zobacz więcej

Wnętrze salonu fryzjerskiego powinno być eleganckie i funkcjonalne. Dlatego też przedstawiam Tobie profesjonalny hoker,taboret fryzjerski Ayala S 3 dostępny w 48H, który idealnie się sprawdzi w Twoim salonie.
Dostępny

Ayala Taboret S-1, Hoker Fryzjerski

401,00 zł

Zobacz więcej

Wyposażenie salonu fryzjerskiego powinno być eleganckie stylowe oraz komfortowe. Mając to na względzie polecam Tobie profesjonalny i komfortowy taboret, hoker fryzjerski Ayala S-1, który fantastycznie się sprawdzi w Twoim salonie. Hoker posiada plastikową pięcioramienną bazę oraz wysoki amortyzator z czarną osłoną.
Dostępny

Ayala Taboret S-2, Hoker Fryzjerski

463,80 zł

Zobacz więcej

Jako zawodowy stylista, który prowadzi profesjonalny salon fryzjerski powinieneś zadbać o komfortowe i funkcjonalne wyposażenie swojego salonu. Mając to na względzie przedstawiam Tobie profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala S-2 wyposażony w pięcioramienną chromowaną bazę oraz niski chromowany amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret S-3, Hoker Fryzjerski

466,20 zł

Zobacz więcej

Wyposażenie salonu fryzjerskiego powinno być komfortowe i funkcjonalne. Mając to na uwadze oferuję Tobie profesjonalnytaboret, hoker fryzjerski Ayala S-3, który rewelacyjnie się sprawdzi w Twojej pracy. Hoker posiada pięcioramienną chromowaną bazę oraz wysoki chromowany amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret S-4, Hoker Fryzjerski

530,20 zł

Zobacz więcej

Profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala S-4wyposażony w chromowaną pięcioramienną bazę z okręgiem oraz niski chromowany amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret S-5, Hoker Fryzjerski

564,60 zł

Zobacz więcej

Profesjonalny taboret, hoker fryzjerski Ayala S-5 wyposażony w pięcioramienną chromowaną podstawę oraz wysoki chromowany amortyzator.
Dostępny

Ayala Taboret SO-3, Hoker Fryzjerski

576,90 zł

Zobacz więcej

Chromowana baza, pompa wysoka. 60-86 cm H.
Dostępny
Bestseller!!

Gabbiano Taboret Fryzjerski 881 Czarny

459,99 zł 390,99 zł
Promocja Gabbiano Taboret Fryzjerski 881 Czarny 15%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Wygodny, stabilny taboret fryzjerski z oparciem, wykonany z poliuteranu z profilowanym siedziskiem, na pięcioramiennej podstawie z plastikowymi kółkami, w kolorze czarnym, niezbędny mebel w solonie fryzjerskim.
Dostępny
Bestseller!!

Gabbiano Taboret Fryzjerski Essen Czarno - Kremowy

469,89 zł 413,50 zł
Promocja Gabbiano Taboret Fryzjerski Essen Czarno - Kremowy 12%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Nowoczesny taboret fryzjerski marki Gabbiano -połączenie funkjonalności w włoska elegancją. Taboret wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i doskonale wykończony. Wiemy jak ważny jest komfort pracy, dlatego ma miękkie i niezwykle wygodne siedzisko pokryte wysokiej jakości ekoskórą w kolerze czarno -kremowym. Idealny mebel do nowoczesnych wnętrz.
Dostępny
Bestseller!!

Gabbiano Taboret Fryzjerski Essen/Turyn Brązowo - Beżowy

469,89 zł 413,50 zł
Promocja Gabbiano Taboret Fryzjerski Essen/Turyn Brązowo - Beżowy 12%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Nowoczesny taboret fryzjerski marki Gabbiano -połączenie funkjonalności w włoska elegancją. Taboret wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i doskonale wykończony. Wiemy jak ważny jest komfort pracy, dlatego ma miękkie i niezwykle wygodne siedzisko pokryte wysokiej jakości ekoskórą w kolerze broązowo - beżowym. Idealny mebel do nowoczesnych wnętrz.
Dostępny
Bestseller!!

Gabbiano Taboret Fryzjerski Turyn/Essen Czarny

469,88 zł 413,49 zł
Promocja Gabbiano Taboret Fryzjerski Turyn/Essen Czarny 12%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Dostępny

Hoker Kosmetyczny Beta

149,00 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: Wymiary: Wysokość min.: 47 cm, Wysokość max.: 65 cm, Średnica siedziska: 30 cm, Grubość siedziska: 5,5 cm, Średnica podstawy: 54 cm. Materiał: Siedzisko: skóra ekologiczna, Podstawa: nylonowa czarna.
Dostępny

Hoker Kosmetyczny Rollo

239,00 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: Wymiary: Wysokość min.: 48 cm Wysokość max.: 66 cm Średnica siedziska: 30 cm Grubość siedziska: 5,5 cm Średnica podstawy: 48 cm Materiał: Siedzisko: skóra ekologiczna Podstawa: stal chromowana Kolor: czarny Chromowany podnośnik Bardzo trwałe kółka
Dostępny

Hoker Kosmetyczny Rondo

209,00 zł

Zobacz więcej

Charakterystyka: Wymiary: Wysokość min.: 53 cm, Wysokość max.: 71 cm, Średnica siedziska: 30 cm, Grubość siedziska: 5,5 cm , Średnica podstawy: 40 cm. Materiał: Siedzisko: skóra ekologiczna, Podstawa: stal chromowana.
Dostępny

Taboret Comfort, Biały

590,00 zł

Zobacz więcej

Kosmetyczny taboret COMFORT idealnie nadaje się do twojego gabinetu. Mebel ten to już nie tylko zwykły taboret lecz z jednym z najistotniejszych mebli najbardziej potrzebnych. Wygodny taboret podczas wykonywania zabiegów obok łóżka kosmetycznego dobrze wyprofilowany pozwala na wygodną pozycję kosmetyczce dając jej komfort pracy. Profilowane plecy, profilowane siedzisko to idealne rozwiązanie. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała, a zastosowanie pompy hydraulicznej ułatwia pracę. Tapicerka z materiału wysokogatunkowego skaju w łatwy sposób utrzymać w czystości.
Dostępny

Taboret Comfort, Brązowy

590,00 zł

Zobacz więcej

Kosmetyczny taboret COMFORT idealnie nadaje się do twojego gabinetu. Mebel ten to już nie tylko zwykły taboret lecz z jednym z najistotniejszych mebli najbardziej potrzebnych. Wygodny taboret podczas wykonywania zabiegów obok łóżka kosmetycznego dobrze wyprofilowany pozwala na wygodną pozycję kosmetyczce dając jej komfort pracy. Profilowane plecy, profilowane siedzisko to idealne rozwiązanie. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała, a zastosowanie pompy hydraulicznej ułatwia pracę. Tapicerka z materiału wysokogatunkowego skaju w łatwy sposób utrzymać w czystości.
Dostępny

Taboret Comfort, Czarny

590,00 zł

Zobacz więcej

Kosmetyczny taboret COMFORT idealnie nadaje się do twojego gabinetu. Mebel ten to już nie tylko zwykły taboret lecz z jednym z najistotniejszych mebli najbardziej potrzebnych. Wygodny taboret podczas wykonywania zabiegów obok łóżka kosmetycznego dobrze wyprofilowany pozwala na wygodną pozycję kosmetyczce dając jej komfort pracy. Profilowane plecy, profilowane siedzisko to idealne rozwiązanie. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała, a zastosowanie pompy hydraulicznej ułatwia pracę. Tapicerka z materiału wysokogatunkowego skaju w łatwy sposób utrzymać w czystości.
Dostępny

Taboret Comfort, Ecru

590,00 zł

Zobacz więcej

Kosmetyczny taboret COMFORT idealnie nadaje się do twojego gabinetu. Mebel ten to już nie tylko zwykły taboret lecz z jednym z najistotniejszych mebli najbardziej potrzebnych. Wygodny taboret podczas wykonywania zabiegów obok łóżka kosmetycznego dobrze wyprofilowany pozwala na wygodną pozycję kosmetyczce dając jej komfort pracy. Profilowane plecy, profilowane siedzisko to idealne rozwiązanie. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała, a zastosowanie pompy hydraulicznej ułatwia pracę. Tapicerka z materiału wysokogatunkowego skaju w łatwy sposób utrzymać w czystości.
Dostępny

Taboret Kosmetyczno-Fryzjerski

299,00 zł

Zobacz więcej

Krzesło jest obrotowe, z regulacją wysokości (39-52 cm) Termin realizacji: do 21 dni roboczych
Dostępny

Taboret Kosmetyczno-Fryzjerski Z Oparciem

449,00 zł

Zobacz więcej

Krzesło jest obrotowe, z regulacją wysokości (39-52 cm) Termin realizacji: do 21 dni roboczych
Dostępny

Taboret kosmetyczny (biały) BR-3605

149,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny BR-3605. Wyposażenie salonów SPA i gabinetów medycyny estetycznej to nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenia, ale także praktyczne meble kosmetyczne. Proponujemy Ci wygodny, funkcjonalny, solidnie wykonany Taboret kosmetyczny BR-3605.
Dostępny

Taboret kosmetyczny BD-9909 Czerwony

239,00 zł

Zobacz więcej

Taboret kosmetyczny BD-9909 posiada doskonale wyprofilowane siedzisko oraz obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.
Dostępny

Taboret Master

350,00 zł

Zobacz więcej

Prosta forma taboretu MASTER pasuje do każdego wystroju. To już nie zwykły mebel lecz z jeden z najistotniejszych mebli. Jego prostota pozwala wykorzystać taboret do wszystkich zabiegów. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała.
Dostępny

Taboret Master, Biały

350,00 zł

Zobacz więcej

Prosta forma taboretu MASTER pasuje do każdego wystroju. To już nie zwykły mebel lecz z jeden z najistotniejszych mebli. Jego prostota pozwala wykorzystać taboret do wszystkich zabiegów. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała.
Dostępny

Taboret Master, Czarny

350,00 zł

Zobacz więcej

Prosta forma taboretu MASTER pasuje do każdego wystroju. To już nie zwykły mebel lecz z jeden z najistotniejszych mebli. Jego prostota pozwala wykorzystać taboret do wszystkich zabiegów. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała.
Dostępny

Taboret Master, Czerwony

350,00 zł

Zobacz więcej

Prosta forma taboretu MASTER pasuje do każdego wystroju. To już nie zwykły mebel lecz z jeden z najistotniejszych mebli. Jego prostota pozwala wykorzystać taboret do wszystkich zabiegów. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała.
Dostępny

Taboret Master, Perłowy

350,00 zł

Zobacz więcej

Prosta forma taboretu MASTER pasuje do każdego wystroju. To już nie zwykły mebel lecz z jeden z najistotniejszych mebli. Jego prostota pozwala wykorzystać taboret do wszystkich zabiegów. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała.
Dostępny

Taboret Master, pudrowy wzor

350,00 zł

Zobacz więcej

Prosta forma taboretu MASTER pasuje do każdego wystroju. To już nie zwykły mebel lecz z jeden z najistotniejszych mebli. Jego prostota pozwala wykorzystać taboret do wszystkich zabiegów. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała.
Dostępny

Taboret Master, Stary Złoty

350,00 zł

Zobacz więcej

Prosta forma taboretu MASTER pasuje do każdego wystroju. To już nie zwykły mebel lecz z jeden z najistotniejszych mebli. Jego prostota pozwala wykorzystać taboret do wszystkich zabiegów. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała.
Dostępny

Taboret Master, Złoty

350,00 zł

Zobacz więcej

Prosta forma taboretu MASTER pasuje do każdego wystroju. To już nie zwykły mebel lecz z jeden z najistotniejszych mebli. Jego prostota pozwala wykorzystać taboret do wszystkich zabiegów. Noga pięcioramienna z metalu chromowanego na kółkach jest bardzo stabilna i trwała.
Dostępny

Taboret Niko

350,00 zł

Zobacz więcej

Nowoczesny designe taboretu NIKO z anatomicznym kształtem siedziska posiada solidną konstrukcję oraz hydraulicznie regulowaną wysokość siedziska. Siedzisko tapicerowane materiałem skaj. Funkcja obrotowa oraz pompa hydrauliczna wspomagają pracę.
Dostępny

Ayala Taboret Dziecięcy Dzieciak, Baza Chrom

536,30 zł

Zobacz więcej

Taboret Dziecięcy: Baza pięcioramienna czarna; Amortyzator chromowany wysoki; Kierownica zabezpiecza przed wypadnięciem; Wysokość: min. 54 cm / max 79 cm.

Taborety fryzjerskie

Taboret fryzjerski do salonu

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.