not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Urządzenia fryzjerskie są jedną z najkorzystniejszych inwestycji dla salonu urody. Usługi fryzjerskie cieszą się niezwykłą popularnością wśród klientów  branży kosmetycznej, i odpowiednio, właśnie one stanowią główny składnik dochodu. Oczywiście, w porównaniu, na przykład, z cenami zabiegów kosmetologii aparatowej, koszt strzyżenia można nazwać znikomym. Jednak właśnie w celu zrobienia fryzury klient przychodzi do salonu urody po raz pierwszy, i właśnie po fryzjerskich usługach daje ocenę salonowi w całości. Praktyka pokazuje, że próba zaoszczędzić na sprzęcie fryzjerskim może w wyniku drogo kosztować i doprowadzi do zmniejszenia dochodu całego salonu urody, ponieważ  klient który otrzymał usługę fryzjerską niskiej jakości, nie zachce korzystać z żadnych innych usług, oferowanych przez ten salon.

Jakościowe urządzenia fryzjerskie- główną gwarancja sukcesu

Jakościowe urządzenia fryzjerskie są główną gwarancją sukcesu? -Właśnie tak! Oczywiście, ważnym elementem, który przyczynia się do popularności usług fryzjerskich są umiejętności  fryzjera. Jednak jeśli jest on zmuszony do pracy na niskogatunkowym sprzęcie, to wynik jego pracy również będzie skrajnie daleki od ideału. Właśnie dlatego oferujemy Państwu sprzęt fryzjerski wyłącznie wysokiej jakości, który nie tylko zapewni komfort i bezpieczeństwo pracy, ale także stanie się praktycznym i kreatywnym dopełnieniem wystroju dowolnego wnętrza. Cały nasz sprzęt jest certyfikowany i odpowiada najwyższym europejskim standardom jakości mimo swojej dostępnej ceny. Pomożemy wybrać  odpowiedni sprzęt dobrej jakości nawet dla salonów urody klasy budżetowej.

Oferujemy cały kompleks urządzeń fryzjerskich, potrzebnych dla otworzenia czy modernizacji salonu urody: od wygodnego wyposażenia miejsca pracy po sterylizatory dla narzędzi fryzjerskich.

Kupić profesjonalne urządzenia fryzjerskie

Kupić profesjonalne urządzenia fryzjerskie, posiadające długoterminową gwarancją można u nas! Proponujemy fachowe urządzenia fryzjerskie tylko od lepszych producentów, każdy nasz model sprzętu fryzjerskiego wyróżnia się łatwością eksploatacji i niezawodnością. Wszystkie nasze modele mają funkcjonalny a jednocześnie oryginalny designe, który łatwo zapamiętuje się i wywołuje u klientów tylko pozytywne emocje. Współczesne materiały, z których są one zrobione, gwarantują długie terminy eksploatacji nawet przy najbardziej intensywnym ich użytkowaniu.