not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Peeling kawitacyjny w domu

Towary kategorii Peeling kawitacyjny w domu:

Peeling kawitacyjny w domu - profesjonalne urządzenie kosmetyczne dla przeprowadzenia procedury czyszczenia ultradźwiękowego twarzy w domowych warunkach. Taki aparat pozwoli wam pozbywać od zrogowaciałej warstwy skóry, zaskórników i innych estetycznych problemów skóry.

 

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego domowe

 Domowy peeling kawitacyjny

Domowy peeling kawitacyjny jak pracuje urządzenie

Przenośna maszynka do peelingu kawitacyjnego swoją funkcjonalnością i potęgą niczym nie różni się od fachowych modeli, które które są używane kosmetyczkami w salonach piękności. Częstość  wahań ultradźwięków składa 28 kHz,  jak i w profesjonalnych peelingach kawitacyjnych. Korzystać przenośnym urządzeniem do peelingu kawitacyjnego domowego bardzo łatwo:

  1. Na zawczasu oczyszczoną skórę nanieście termalną wodę czy drugą kosmetykę. Pracować peelingiem kawitacynym po suchej skórze bez użycia kosmetyki zabrania się.
  2. Potem włączyciepeeling kawitacyjny. Wygiętą częścią łopatki wodzicie aparatem po masażowych liniach twarzy, zaczynając z czoła.
  3. Przeprowadzajcie procedurę w ciągu 5-7 minut. W razie potrzeby, dodajcie termalnej wody na skórę.
  4. Przenośna maszynka do peelingu kawitacyjnego również pozwoli wam wprowadzać aktywne substancje kosmetyki do głębokich warstw skóry. Dla tego wykorzystajcie wklęsłą część łopatki. Efekt od takiej procedury jest porównywalny z sonoforezem, lecz potęga ultradźwięku trochę mniejszą.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu dla fachowej czystki twarzy w domu, najlepiej kupić przenośny peeling kawitacyjny. Taki przyrząd łatwo wziąć z sobą do urlopu czy wyjazdu służbowego, żeby fachowo opiekować się za swoją skórą w dowolnych warunkach. Przenośny peeling kawitacyjny jest prosty w użyciu, lecz dla lepszego przeprowadzenia procedur, również otrzymacie dokładną instrukcję w języku polskim. Przestójcie tracić pieniądze na odwiedzanie drogich procedur w salonie, kupicie przenośnu maszynku do peelingu kawitacyjnego - opiekujcie się za swoją skórą lepiej za dowolnego kosmetologa.