https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Żele do paznokci

Towary kategorii: Żele do paznokci

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

IBD Bonder LED UV 14ml

ibd Bonder Led/ Uv 14 ml - żel podkładowy ibd. Żel podkładowy w pędzelku. Zwiększa przyczepność żeli ibd do naturalnej płytki paznokcia .Po utwardzeniu nie przemywamy.
Dostępny

IBD Clear Gel 226g - Przezroczysty Żel Uv

249,00 zł

Zobacz więcej

IBD Clear Gel 226g - przezroczysty żel UV Wysokiej jakości żel UV krystalicznie przejrzysty. Znakomicie nadaję się do pracy na formie i tipsie. Tworzy ultra mocne, trwałe i gładkie paznokcie o wysokim połysku.
Dostępny

IBD Clear Gel Led 226g - Przezroczysty Żel Led

249,00 zł

Zobacz więcej

IBD Clear gel LED 226g - przezroczysty żel LED Wysokiej jakości żel UV krystalicznie przejrzysty. Znakomicie nadaję się do pracy na formie i tipsie. Tworzy ultra mocne, trwałe i gładkie paznokcie o wysokim połysku.
Dostępny

IBD Led/UV French Xtreme Blush Gel 14g

IBD LED/UV French Xtreme Blush Gel 14g Wysokiej jakości żel LED/UV krystalicznie przejrzysty. Znakomicie nadaję się do pracy na formie i tipsie. Tworzy ultra mocne, trwałe i gładkie paznokcie o wysokim połysku. Paznokcie wykonane tym żelem nie żółkną i nie tracą połysku.
Dostępny

Soak Off Remover 118ml

Soak Off Remover 118ml IBD Soak Off Remover Gel - Soak off IBD to linia żeli nowej generacji o zaawansowanej technologicznie formule. Idealne do stylizacji na formie, tipsie i do naturalnej płytki paznokcia.
Dostępny

Soak Off Remover 946ml

Soak Off Remover 946ml Soak off IBD to linia żeli nowej generacji o zaawansowanej technologicznie formule. Idealne do stylizacji na formie, tipsie i do naturalnej płytki paznokcia.
Dostępny

Żel Clear Kula NF 15g

ŻEL ACTIV CLEAR W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE ! FIRMA ACTIV wprowadziła do swojej oferty najlepszy żel na świecie w NOWEJ formule ! Żel jest następcą słynnego, niezawodnego żelu CLEAR Udoskonalona formuła sprawia że żel jest bardziej elastyczny i co najważniejsze nie powoduje uczucia pieczenia podczas utwardzania w lampie!!!
Dostępny

Żel Clear Kula NF 30g

ŻEL ACTIV CLEAR W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE ! FIRMA ACTIV wprowadziła do swojej oferty najlepszy żel na świecie w NOWEJ formule ! Żel jest następcą słynnego , niezawodnego żelu CLEAR Udoskonalona formuła sprawia że żel jest bardziej elastyczny i co najważniejsze nie powoduje uczucia pieczenia podczas utwardzania w lampie!!!
Dostępny
Bestseller!!

Żel Diament 15g

49,98 zł 34,99 zł
Promocja Żel Diament 15g 30 %
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Żel ACTIV DIAMENT 15 g. Modelujący gęsty żel z mikro-drobinkami diamentu dający efekt trójwymiarowego i subtelnego blasku doskonale radzą sobie z nim zarówno Panie profesjonalistki, jak też uczące się dopiero zawodu tipserki.
Dostępny
Bestseller!!

Żel Diament 30g

69,98 zł 48,99 zł
Promocja Żel Diament 30g 30 %
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Żel ACTIV DIAMENT 30 g. Modelujący gęsty żel z mikro-drobinkami diamentu dający efekt trójwymiarowego i subtelnego blasku doskonale radzą sobie z nim zarówno Panie profesjonalistki, jak też uczące się dopiero zawodu tipserki.
Dostępny

Żel Led Clear 15g Kula

Żel LED ACTIV CLEAR 15 g. Modelujący gęsty, przeźroczysty żel, samopoziomujący, jednofazowy. Najlepszy żel na świecie w niezmienionej formule od 18 lat! Niezawodny żel dla każdej klientki, doskonale radzą sobie z nim zarówno Panie profesjonalistki, jak też uczące się dopiero zawodu tipserki.
Dostępny

Żel Led Clear 30g Kula

Żel LED ACTIV CLEAR 30 g. Modelujący gęsty, przeźroczysty żel, samopoziomujący, jednofazowy. Najlepszy żel na świecie w niezmienionej formule od 18 lat! Niezawodny żel dla każdej klientki, doskonale radzą sobie z nim zarówno Panie profesjonalistki, jak też uczące się dopiero zawodu tipserki.
Dostępny

Żel Led Extra Seal 15ml

Żel o bardzo wysokim i długo utrzymującym się połysku bez konieczności przemywania po utwardzeniu w lampie LED. Obecnie jest to najlepszy żel wykańczający w USA. Czas utwardzania w lampie LED 30s
Dostępny

Żel Led French Extra Biały 15g Kula

Żel LED EXTRA BIAŁY do frenchu trwałego 15 g. Żel wyprodukowany specjalnie dla ACTIV przez amerykańską firmę zajmującą się kosmetyką filmową i efektami specjalnymi. Idealnie pokrywająca konsystencja żelu pozwala na uzyskanie intensywnej bieli już przy pierwszej.
Dostępny

Żel Led Pink 15g Kula

Żel LED ACTIV PINK 15 g. Modelujący gęsty, różowo-budyniowy żel, niezawodny dla każdej klientki. Nie szczypie podczas procesu utwardzania, samopoziomujący, jednofazowy. Doskonale radzą sobie z nim zarówno Panie profesjonalistki, jak też uczące się dopiero zawodu tipserki.
Dostępny

Żel Led Pink 30g Kula

Żel LED ACTIV PINK 30 g. Modelujący gęsty, różowo-budyniowy żel, niezawodny dla każdej klientki. Nie szczypie podczas procesu utwardzania, samopoziomujący, jednofazowy. Doskonale radzą sobie z nim zarówno Panie profesjonalistki, jak też uczące się dopiero zawodu tipserki.
Dostępny

Żel Pink Kula NF 15g

ŻEL ACTIV PINK W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE ! FIRMA ACTIV wprowadziła do swojej oferty najlepszy żel na świecie w NOWEJ formule i nowych opakowaniach! Żel jest następcą słynnego, niezawodnego żelu PINK! Udoskonalona formuła sprawia że żel jest bardziej elastyczny i co najważniejsze nie powoduje uczucia pieczenia podczas utwardzania w lampie!!!
Dostępny

Żel Pink Kula NF 30g

ŻEL UV do paznocki ACTIV PINK W NOWEJ, ULEPSZONEJ FORMULE ! Żel Pink nowa formuła modelujący, gęsty, mleczno - różowy, o wzmocnionym, bardziej intensywnym kolorze, samopoziomujący, jednofazowy. Pięknie podkreśla naturalny kolor płytki paznokcia. Idealnie nadaje się do stylizacji french, nadając naturalny wygląd.
Dostępny
Bestseller!!

Zestaw Zel UV Clear Kula NF 30 Gram + Cleaner 500 Ml

96,99 zł 79,99 zł
Promocja Zestaw Zel UV Clear Kula NF 30 Gram + Cleaner 500 Ml 18%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Dostępny

Builder Pink Gel, 56g

152,00 zł

Zobacz więcej

Roacute;żowy, bardzo gęsty żel budujący do tworzenia pięknych paznokci na tipsie, formie lub naturalnym paznokciu. Producent: SUPERNAIL
Dostępny

Clear Soak Off Buldier Gel

Rzadki przezroczysty żel na naturalną płytkę paznokcia lub na tipsa. Łatwo można go usunąć przy pomocy płynu Soak Off i bloczku polerskiego. Czas utwardzania 3min. Producent: IBD
Dostępny

Clear Soak Off Gel

Rzadki przezroczysty żel na naturalną płytkę paznokcia lub na tipsa. Łatwo można go usunąć przy pomocy płynu Soak Off i bloczku polerskiego. Czas utwardzania 3min. Producent: IBD
Dostępny

French Acrylic Kit

135,00 zł

Zobacz więcej

French Acrylic Kit. Wykonanie klasycznie wyglądających paznokci nigdy nie było prostsze. Uzyskasz perfekcyjną linię uśmiechu z idelanie dopasowanymi French tipsami. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz.Wystarczy do wykonania 4 przedłużeń.
Dostępny

French Gel System

279,50 zł

Zobacz więcej

Wprowadzający Zestaw Żelowy silne, elastyczne, wytrzymałe i trwałe paznokcie! Innowacyjny, bezkwasowy system żelowy utwardzany w lampach UV zapewnia bezproblemowe, naturalnie wyglądające żelowe paznokcie.
Dostępny

Gel Cleanser, 118 ml

Płyn do przemywania masy żelowej.Skutecznie usunie wszystkie pozostałości żelu,pozostawiając do gładkim i błyszczącym. Waga: 0.200 kg Producent: SUPERNAIL
Dostępny

GEL REMOVER FOIL WRAPS, 100szt

Łatwe w użyciu foliowe ściereczki do usuwania żelu UV z paznokci. Pudełko zawiera 100 sztuk Producent: IBD
Dostępny

IBD Acrylic Bright, 14 ml

Chroni sztuczne paznokcie przed promieniowaniem UV oraz eliminuje ich zółknięcie. Uwydatnia kolor akrylu, nadając mu bardziej naturlany wygląd różowej części i bielszy odcień wolnego brzegu paznokcia. Jest on warstwą ochronną wyłącznie na sztuczne paznokcie. Nie jest uzywany na lakier do paznokci. Polecany jest dla klientek korzystających z solarium.
Dostępny

IBD Bonder LED/UV żel podkładowy, 14g

Nowoczesna formuła żelu LED/UV Bonder od IBD. Specjalna formuła bez kwasowa, nie wydzielająca brzydkiego zapachu. Zwiększa przyczepność żeli, produkt idealnie współgra z całą linią LED IBD. Waga: 0.014 kg Producent: IBD
Dostępny

IBD Builder Clear LED, 226g - przezroczysty żel budujący

249,00 zł

Zobacz więcej

Wysokiej jakości żel UV krystalicznie przejrzysty. Znakomicie nadaję się do pracy na formie i tipsie. Tworzy ultra mocne, trwałe i gładkie paznokcie o wysokim połysku.
Dostępny

IBD Builder Clear, 226g - przezroczysty żel budujący

249,00 zł

Zobacz więcej

Wysokiej jakości żel UV krystalicznie przejrzysty. Znakomicie nadaję się do pracy na formie i tipsie. Tworzy ultra mocne, trwałe i gładkie paznokcie o wysokim połysku. Paznokcie wykonane tym żelem nie żółkną i nie tracą połysku.
Dostępny

IBD Builder Clear, 30g - przezroczysty żel budujący

Wysokiej jakości żel UV krystalicznie przejrzysty. Znakomicie nadaję się do pracy na formie i tipsie. Tworzy ultra mocne, trwałe i gładkie paznokcie o wysokim połysku. Paznokcie wykonane tym żelem nie żółkną i nie tracą połysku.
Dostępny

IBD Builder Gel Pink, 14g - różowy żel budujący

Wysokiej jakości żel UV o wyjątkowym naturalnym kolorze w odcieniu różu. Znakomicie nadaję się do pracy na formie i tipsie. Tworzy ultra mocne, trwałe i gładkie paznokcie o wysokim połysku.
Dostępny

IBD Builder Gel Pink, 14g LED - różowy żel budujący

Wszystkie żele IBD są formułowane przez zespół chemików i dalej do perfekcji przez wielokrotnie nagradzany zespół doświadczonych stylistów paznokci i szkoleniowców.

Żele do paznokci

Żel do paznokci

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.