not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Panda

Panda Myjnia Fryzjerska Comodo II Basic
Panda Myjnia Fryzjerska Comodo II Basic

Jako stylista prowadzący profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o stylowe i profesjonalne wyposażenie swojego salonu. Mając to na względzie przedstawiam Tobie profesjonalną myjnię fryzjerską Panda COMODO II, która idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Posiada fantastyczny kształt dzięki czemu jest wygodna zarówno dla fryzjera jak i dla klienta.

Cena brutto: 3 678,00
Panda Myjnia Fryzjerska Duet
Panda Myjnia Fryzjerska Duet

Myjnia DUET jest eleganckim i nowoczesnym rozwiązaniem dla salonów, które wymagają optymalnego podejścia do przestrzeni i zachowania maksymalnej funkcjonalności. Prosta konstrukcja łączy się tutaj z unikatowym rozwiązaniem technicznym.

Cena brutto: 10 800,00
Panda Myjnia Fryzjerska Tercet
Panda Myjnia Fryzjerska Tercet

Myjnia TERCET to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie dla każdego salonu. Designerskie podejście do konstrukcji i estetyki myjni łączy się z jej wyjątkową funkcjonalnością, która zwiększa wygodę odczuwalną nie tylko przez klienta, ale również przez wykonującego zabieg stylistę.

Cena brutto: 13 247,00
Panda Myjnia Fryzjerska Master Pro
Panda Myjnia Fryzjerska Master Pro

Myjnia fryzjerska MASTER II łączy w sobie elegancję i wyjątkowy komfort. Siedzisko osadzone na białej lakierowanej podstawie jest wygodne i wykonane z najwyższą starannością, nie tracąc przy tym na lekkości. Całość dopełniają chromowane podłokietniki i tapicerka wysokiej jakości, które nadają myjni MASTER II aurę wyrafinowania i profesjonalizmu pasującą do każdego salonu fryzjerskiego.

Cena brutto: 5 412,00
Panda Myjnia Fryzjerska Elite Relax
Panda Myjnia Fryzjerska Elite Relax

Myjnia fryzjerska ELITE to połączenie ekskluzywnego piękna i niezwykłej funkcjonalności. Siedzisko obite jest skajem najwyższej jakości oparte jest na solidnej podstawie. Myjnia posiada także wygodne chromowane podłokietniki, funkcje elektrycznej regulacji ułożenia podnóżka oraz opcję masażera, dzięki czemu znacznie zwiększa komfort klienta. ELITE to profesjonalny i nowoczesny mebel, który sprawdzi się w każdej przestrzeni nastawionej na niebanalną elegancję.

Cena brutto: 6 396,00
Panda Myjnia Fryzjerska Tarde
Panda Myjnia Fryzjerska Tarde

Ta w pełni profesjonalna, kompaktowa myjnia fryzjerska to swoiste połączenie różnych stylów idealnie zlepionych w perfekcyjną całość. Mocna, zabudowana bryła myjni dzięki subtelnemu uniesieniu oraz bardzo delikatnie zarysowanym oparciom przykuwa uwaga soją niesamowitą zgrabnością. Myjnia został wyposażona w metalową podstawę.

Cena brutto: 3 801,00
Panda Myjnia Fryzjerska Noah Tech
Panda Myjnia Fryzjerska Noah Tech

Myjnia fryzjerska NOAH TECH to ozdoba każdego salonu. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i szczególnej dbałości wykończenia zapewnia wyjątkowy komfort. Pojemna ceramiczna umywalka i specjalne uchwyty na kosmetyki ułatwiają pracę fryzjera i pomagają w zachowaniu porządku.

Cena brutto: 2 496,90
Panda Myjnia  Fryzjerska Podwójna Milos
Panda Myjnia Fryzjerska Podwójna Milos

Podwójna myjnia fryzjerska MILOS to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku. Myjnie zdobią misterne przeszycia i wysokojakościowa grafitowa tapicerka, które nadają jej antycznego czaru. Linia szuka inspiracji w stylach starożytnej Grecji, a odzwierciedleniem ich wpływu jest ascetyczna bryła i unikalne poszycie. Myjnia fryzjerska MILOS to również komfortowe oparcia i miękkie podłokietniki oraz siedziska oparte na wytrzymałej i solidnej podstawie. Ponadto mebel ma odporną na uszkodzenia i łatwą w utrzymaniu obudowę.

Cena brutto: 5 412,00
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Amir II
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Amir II

Myjnia fryzjerska DIVA TECH AMIR II jest komfortowym i eleganckim rozwiązaniem. Siedzisko obite skajem najwyższej jakości jest osadzone na stylowej czarnej podstawie które zapewnia wysoki komfort oraz wytrzymałość. Umywalka jest dostępna w dwóch kolorach: białym i czarnym, tak, aby wpasowała się w każde wnętrze. Myjnia DIVA TECH AMIR II to idealny mebel dla tych, którzy wymagają nie tylko komfortu, ale również funkcjonalności i elegancji.

Cena brutto: 2 078,70
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech M VII
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech M VII

Salon fryzjerski powinien charakteryzować się eleganckim i stylowym wyposażeniem. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie profesjonalną myjnię fryzjerską Panda Diva.Tech / M VII, która idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia jest bardzo wygodna i funkcjonalna. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Obudowa myjni została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na wodę i zniszczenia.

Cena brutto: 2 079,00
Panda Myjnia Fryzjerska Vega Omega II
Panda Myjnia Fryzjerska Vega Omega II

Wnętrze salonu fryzjerskiego powinno być komfortowe, eleganckie i stylowe. Mając to na uwadze oferuję Tobie profesjonalnąmyjnię fryzjerską kompaktową Panda Omega II / Vega, która idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia zapewni komfort i wygodę zarówno Tobie jak i Twoim klientom. Myjnia posiada metalową podstawę, ceramiczną umywalkę, baterię a także tapicerowane podłokietniki.

Cena brutto: 2 540,60
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Omega II
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Omega II

Podstawa czarna Umywalka głęboka z uchwytami na kosmetyki, dostępna w wersji białej lub czarnej Niezwykły kształt siedziska

Cena brutto: 1 959,40
Panda Myjnia Fryzjerska Sigma II
Panda Myjnia Fryzjerska Sigma II

Prowadząc profesjonalny salon fryzjerski, zapewne zdążyłeś się już przekonać, że Twoi klienci mają bardzo wysokie oczekiwania, które dotykają różnych sfer życia. Byś mógł zaspokoić wszelkie potrzeby estetyczne swoich klientów, które są dla nich bardzo istotne, musisz elegancko i gustownie wyposażyć swój salon fryzjerski. Dlatego też polecam myjnię fryzjerską Panda Sigma II, która stworzy w Twoim salonie niesamowity klimat i jednocześnie zapewni klientom komfort i wygodę.

Cena brutto: 2 568,30
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Caro II
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Caro II

Lakierowane podłokietniki Armatura włoska Umywalka dostępna w wersji białej lub czarnej Regulacja uchylności misy Podstawa czarna z ultra-wytrzymałego tworzywa sztucznego

Cena brutto: 1 776,80
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Carat
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Carat

Pragnąc prowadzić w pełni profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o stylowe, funkcjonalne i komfortowe wyposażenie swojego salonu. Mając to na uwadze polecam Tobie profesjonalną myjnię fryzjerską Panda Diva.Tech / Carat, która idealnie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia jest bardzo stylowa, praktyczna i elegancka. Posiada eleganckie obicie i podłokietniki.

Cena brutto: 1 992,60
Panda Myjnia Fryzjerska Opium
Panda Myjnia Fryzjerska Opium

Jako profesjonalny stylista prowadzący w pełni profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o stylowe i profesjonalne wyposażenie swojego salonu. Mając to na względzie oferuję Tobie rewelacyjną myjnię fryzjerską Panda OPIUM BASIC, która fantastycznie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia posiada obudowę wykonaną z najwyższej jakości tworzywa sztucznego.

Cena brutto: 2 768,00
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Amir
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Amir

Stylowy, elegancki i komfortowy salon fryzjerski dodatnio wpływa na komfort i samopoczucie Twoich klientów. Mając to na uwadze polecam Tobie profesjonalną myjnię fryzjerską Panda Diva.Tech / Amir, która perfekcyjnie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia jest bardzo gustowna, funkcjonalna i stylowa. Posiada eleganckie podłokietniki i wygodne siedzisko zapewniające komfort i wygodę Twoim klientom.

Cena brutto: 2 078,70
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Betty
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Betty

Pragnąc prowadzić profesjonalny salon fryzjerski musisz zadbać o stylowe, funkcjonalne i komfortowe wyposażenie swojego salonu. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie profesjonalną myjnię fryzjerską Panda Diva.Tech / Betty, która znakomicie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia została wyposażona w wygodne siedzisko oraz głęboką umywalkę wyposażoną w uchwyty na kosmetyki.

Cena brutto: 1 893,00
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Tania II
Panda Myjnia Fryzjerska Diva Tech Tania II

Jako zawodowy stylista musisz zadbać o stylowe, komfortowe i eleganckie wyposażenie swojego salonu. Mając to na uwadze przedstawiam Tobie profesjonalną myjnię fryzjerską Panda Diva.Tech / Tania II, która rewelacyjnie się sprawdzi w Twoim salonie. Myjnia została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Jest bardzo komfortowa i wygodna zarówno dla klienta jak i stylisty.

Cena brutto: 2 191,90
Panda Podnóżek Fryzjerski Ginza, Lite Drewno
Panda Podnóżek Fryzjerski Ginza, Lite Drewno

Podnóżek GINZA jest dekoracyjnym i użytecznym dodatkiem do fotela fryzjerskiego. Pozwala utrzymać wygodę i odpowiednią pozycję kręgosłupa, dzięki czemu chroni przed obciążeniami. Drewniano-chromoniklowy podnóżek Panda to niewielki mebel, który stanie się ozdobą każdego fotela fryzjerskiego.

Cena brutto: 676,50
Panda Podnóżek Fryzjerski M
Panda Podnóżek Fryzjerski M

Podnóżek fryzjerski M to podnóżek o klasycznym kształcie wykonany ze stali chromowanej. Wyposażony w antypoślizgowe stopki. Podnóżek fryzjerski Panda M stanowi niezbędne wyposażenie salonu fryzjerskiego zapewniając wygodę klientowi.

Cena brutto: 418,20
Panda Podnóżek Fryzjerski D
Panda Podnóżek Fryzjerski D

Podnóżek fryzjerski D to podnóżek o klasycznym kształcie wykonany ze stali chromowanej. Wyposażony w antypoślizgowe stopki. Podnóżek fryzjerski Panda D stanowi niezbędne wyposażenie salonu fryzjerskiego zapewniając wygodę klientowi.

Cena brutto: 202,95
Panda Podnóżek Fryzjerski W
Panda Podnóżek Fryzjerski W

Podnóżek fryzjerski W to podnóżek o klasycznym kształcie wykonany ze stali chromowanej. Podnóżek fryzjerski Panda W stanowi niezbędne wyposażenie salonu fryzjerskiego zapewniając wygodę klientowi.

Cena brutto: 430,50
Panda Guma do umywalki
Panda Guma do umywalki

Guma do umywalki to praktyczne rozwiązanie, które zwiększy komfort i zadowolenie klienta. Dzięki gumie do umywalki klient nie odczuje nieprzyjemności związanej z chłodem ceramicznych umywalek.

Cena brutto: 86,10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20