not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Oxybrazja urządzenie

Towary kategorii Oxybrazja urządzenie:
Pokaż filtr
Kombajn kosmetyczny do oczyszczania twarzy 8w1 Zemits Verstand Kombajn kosmetyczny do oczyszczania twarzy 8w1 Zemits Verstand
Cena brutto: 10 950,00
Kombajn do bioliftingu i elektroporacji Zemits Verstand Pro Kombajn do bioliftingu i elektroporacji Zemits Verstand Pro
Cena brutto: 11 500,00
14 lat zemits! POBIERZ RABATY + PREZENTY 14 lat zemits! POBIERZ RABATY + PREZENTY
Cena brutto: 1,00
Urządzenia Do Hydrabrazji i Infuzji Tlenowej Zemits Hydroluxx Urządzenia Do Hydrabrazji i Infuzji Tlenowej Zemits Hydroluxx
Cena brutto: 7 800,00
DO 31 LIPCA
Kombajn kosmetyczny do oczyszczania i odmładzania skóry z technologią HydroDiamond™ Zemits Verstand HD Kombajn kosmetyczny do oczyszczania i odmładzania skóry z technologią HydroDiamond™ Zemits Verstand HD
-17% 14 800,00 zł
Cena brutto: 12 300,00
Kombajn do terapii twarzy przeciw starzeniu 8w1 Zemits Meister NG Kombajn do terapii twarzy przeciw starzeniu 8w1 Zemits Meister NG
Cena brutto: 10 950,00
Urządzenie do tlenoterapii i infuzji tlenowej Zemits OxiVelour Urządzenie do tlenoterapii i infuzji tlenowej Zemits OxiVelour
Cena brutto: 8 200,00

Czym jest oxybrazja?

Oxybrazja to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, który zaleca się w szczególności cerze wrażliwej, alergicznej czy też naczyniowej. Zabieg ten polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za sprawą aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen pobudza odbudowę włókien kolagenowych oraz naczyń włosowatych, a ponadto dezynfekuje, co sprzyja zahamowaniu rozwoju trądziku.

Innymi słowy oxybrazja jest swoistą odmianą klasycznego peelingu mechanicznego, w której przypadku czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień silnie rozproszonych kropli soli fizjologicznej, emitowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, przy użyciu specjalistycznego aplikatora.

Na chwilę obecną zabieg oxydermabrazji w swojej ofercie posiada już większość polskich gabinetów kosmetycznych i salonów piękności. Urządzenie to można kupić osobno, można je także wmontować w wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne jakim jest kombajn kosmetyczny.

Urządzenia do oxybrazji

Najistotniejszym parametrem na który należy zwrócić uwagę podczas zakupu sprzętu do oxybrazji jest zakres ciśnienia urządzenia, bowiem to właśnie od pompy wytwarzającej ciśnienie uzależniona jest skuteczność całego zabiegu. Często spotkać się można również z mobilnymi sprzętami do oxydermabrazji, które są znakomitym rozwiązaniem dla mobilnych gabinetów kosmetycznych, niemniej jednak jeżeli mamy możliwość i miejsce, warto zakupić standardową aparaturę. Znakomitej jakości urządzenia mają możliwość pracy na powietrzu zassanym z otoczenia czy też na podpiętej do urządzenia butli z czystym O2.

Jak wykonuje się zabieg oxybrazji?

Przed zabiegiem należy dokładnie oczyścić skórę, a także wykonać demakijaż, w celu przygotowania skóry do zabiegu wykonać można również delikatny peeling enzymatyczny, który sprawi, że nasza cera będzie lepiej rozjaśniona, odświeżona i oczyszczona – element ten jednak nie jest obowiązkowy. Przed wykonaniem oxybrazji zabezpieczyć należy w odpowiedni sposób okolice uszu, w celu zapobiegania wystąpieniu stanów zapalnych ucha środkowego. Kolejną okolicą wymagającą zabezpieczenia są oczy – z tej też przyczyny warto zastosować okulary ochronne.

Zabieg wykonuje się za pomocą aplikatora, z którego wydobywają się krople soli fizjologicznej. Za sprawą cieczy uderzającej o skórę złuszczana zostaje warstwa rogowa naskórka, czemu towarzyszy rozpoczęcie procesów regeneracyjnych.

Uwaga! W trakcie zabiegu nie należy przykładać aplikatora bezpośrednio do skóry, bowiem oxybrazja jest zabiegiem bezdotykowym!

Standardowy czas trwania zabiegu na częściach ciała takich jak twarz, szyja i dekolt zajmuje łącznie około 30 minut.

Zabieg oxybrazji jest doskonałym wstępem do dokonania innych zabiegów kosmetycznych. Po zabiegu warto zastosować dobrej jakości kosmetyki, ampułki, czy koktajle głęboko odżywcze i regenerujące, które spotęgują efekt odżywienia skóry.

Jakich efektów można się spodziewać po oxybrazji?

Efekty oxybrazji są widoczne natychmiast po skończonym zabiegu. Skóra staje się rozjaśniona, napięta i odżywiona, ponadto jest gładka, jedwabista w dotyku i ma wyrównany koloryt. Mniej widoczne stają się zmarszczki, a rozszerzone pory zostają domknięte. Oxybrazja doskonale sprawdza się również w przypadku regeneracji mieszków włosowych w terapiach nadmiernego wypadania włosów, ponadto za jej sprawą zniwelowane zostają wszelkie blizny i przebarwienia.

Pomimo uzyskania zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu warto wykonać całą ich serię od 3 do 10 zabiegów, w celu utrzymania skóry w znakomitej kondycji przez dłuższy czas. Zabiegi można wykonywać najczęściej raz w tygodniu. Pojedyncze zabiegi można wykonywać także np. przed ważnym wyjściem, które wymaga nienagannego wyglądu.