not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Akcesoria do depilacji

Towary kategorii Akcesoria do depilacji:

Akcesoria do depilacji woskiem

Depilacja woskiem jest niezwykle prosta w wykonaniu, pod warunkiem, że użyjesz sprzętu najwyższej jakości. Właśnie taki sprzęt w najniższej możliwej cenie nabyć możesz w naszym sklepie.
Posiadamy w sprzedaży wszystkie niezbędne akcesoria, które zapewnią Ci wykonanie depilacji woskiem w profesjonalny sposób.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

Paski do depilacji – bawełniane czy też flizelinowe. W rolce o różnej długości i szerokości. W zależności od części ciała, którą się depiluje, istnieje możliwość wycięcia pasków o dowolnym rozmiarze! Jest to możliwe dzięki niebywałej trwałości naszych pasków, które się nie rozwarstwiają i co ważne, nie nadwyrężają skóry. Możliwe jest również nabycie gotowych, pociętych pasków, nadających się do każdego rodzaju wosku.
Rondelki do wosku twardego – rondelek służy podgrzewaniu twardego wosku zachowanego w dowolnej formie, np. pastylek, kostek itp. Rondelek doskonale nadaje się zarówno do salonu piękności, jak i do użytku domowego! Pasuje on do podgrzewaczy dostępnych w naszym sklepie.
Płyny do czyszczenia urządzeń z wosku – wosk nie jest substancją, którą można łatwo usunąć z ciała, a co dopiero z naszego sprzętu… Okazać się niezbędny może w tym przypadku płyn do czyszczenia urządzeń z wosku, który doskonale zadba o Twoją aparaturę, czy powierzchnię, które zostały zabrudzone woskiem lub parafiną. Uwaga! Preparatów o tym charakterze nie należy stosować na skórę!
Uchwyty do wosku – uchwyt i rondelek do wosku to niezastąpiony duet! Jeżeli Twój rondelek nie ma uchwytu, możesz go nabyć w naszym sklepie! Pojemnik w którym podgrzewa się wosk jest niezwykle gorący, z tej też przyczyny zakup uchwytu jest koniecznością,
Kołnierze na puszkę z woskiem – doskonale zabezpieczają urządzenia przed zalaniem i zabrudzeniem woskiem.