Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Jak usunąć zbędne fałdki z brzucha za pomocą zabiegów aparaturowych: od krioterapii po kawitację

Ludzkie ciało z przyjemnością gromadzi dodatkowe kilogramy i niechętnie je oddaje. Jest to wrodzona genetycznie funkcja, która powinna uchronić Cię przed nieoczekiwanym głodem.

 

Brzuch to jeden z najbardziej problematycznych obszarów ciała. Szczególnie dla kobiet, ponieważ u kobiet zawartość tkanki tłuszczowej jest półtora raza większa niż u mężczyzn. I to właśnie z brzuchem najtrudniej się pożegnać. Często można spotkać się z sytuacją, kiedy całe ciało schudło, ale brzuszek pozostał.

 

Dlatego często nie wystarczy aktywność fizyczna i odpowiednia dieta, aby schudnąć w tej partii. Kosmetologia sprzętowa - oto kto przychodzi na ratunek. Dzisiaj mamy dla Ciebie zestawienie najwyższej klasy urządzeń Zemits, które pomogą Ci uporać się z tym problemem.

 

Sisley 2.0: usuwamy zbędne centymetry

Tak, to urządzenie jest pierwszą rzeczą, która przyda się w walce z tym problematycznym obszarem. W końcu metoda presoterapii najlepiej radzi sobie z kompleksowym drenażem limfatycznym, usuwa stagnację, masując problematyczne partie sprężonym powietrzem i przyspieszając miejscowy metabolizm.

 

To 24-kanałowe urządzenie usuwa nadmiar płynów i toksyn nagromadzonych pod wpływem zaburzeń krążenia. Jedna sesja takiego aktywnego drenażu limfatycznego jest równie skuteczna jak pięć sesji masażu ręcznego. Urządzenie aktywnie „miażdży” komórki tłuszczowe, rytmicznie ściskając i uwalniając tkankę.

Dzięki tak aktywnej stymulacji efekt jest widoczny już po pierwszych zabiegach. Urządzenie działa kompleksowo, szybko zmniejszając objętość, nawet na tak problematycznym obszarze jak brzuch.

Zemits Sisley 2.0 posiada w 4 poziomy intensywności, które pozwalają dostosować zabieg indywidualnie pod każdego klienta. Zapewnia również opcję regulacji segmentowej: możesz wyłączyć niektóre kanały, jeśli klienci mają jakieś przeciwwskazania. Na przykład wyłączyć masaż rąk i masować tylko nogi.

Wydajny system chłodzenia chroni urządzenie przed przegrzaniem, umożliwiając przeprowadzanie zabiegów bez przerwy. A ​​stylowy szary kombinezon wykonany z wodoodpornej tkaniny umożliwia równoległe przeprowadzenie wrappingów, co nasila efekt drenażu limfatycznego.

 

 

 

Abigon Pro: kawitacja + lifting RF + masaż próżniowy

Oczywiście, tylko złożony zabieg może być lepszy niż zabieg pojedynczy. Taki właśnie format zabiegów zapewnia najnowszej generacji kombajn kosmetyczny Zemits Abigon Pro. To urządzenie zawiera najefektywniejsze metody do miejscowej utraty wagi: kawitację, masaż próżniowy i lifting RF.

 

Tak złożony proces daje najlepsze rezultaty:

1️⃣ Kawitacja, tworząca pęcherzyki powietrza w warstwie tłuszczu za pomocą fal ultradźwiękowych, niszczy błony komórek tłuszczowych.

2️⃣ Masaż próżniowy wywołuje efekt drenażu limfatycznego i usuwa z organizmu pozostałości po procesach metabolicznych, toksyny oraz zawartość zniszczonych komórek tłuszczowych.

3️⃣ Lifting RF aktywnie podgrzewa górną warstwę skóry, ujędrniając tkankę i stymulując aktywne procesy syntezy kolagenu i elastyny. Tak więc ta technologia przywraca jędrność tkanek i przyspiesza procesy wewnątrzkomórkowe.

 

 

Po pierwszym zabiegu z Zemits Abigon Pro klient może stracić nawet 4 centymetry! Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w pięć głowic, które umożliwiają przeprowadzanie zabiegów nie tylko na ciele, ale również na twarzy:

  • Głowica do kawitacji ultradźwiękowej.
  • Głowica do masażu próżniowego z liftingiem RF. Nowatorski pomysł połączenia liftingu RF i podciśnienia umożliwia jak najgłębszą terapię docelowych obszarów i uzyskanie jeszcze bardziej przekonujących rezultatów.
  • Multipolarna głowica do liftingu RF jest idealna do głębokich zabiegów na ciało.
  • Głowica do tripolarnego liftingu RF służy do pracy z dolną częścią twarzy – usuwania „drugiego” podbródka oraz jeśli klient sobie tego życzy, do uzyskania efektu “wyszczuplonej twarzy”
  • Głowica bipolarna ma określoną głębokość wpływu – 2 mm. To na tej głębokości znajduje się skóra właściwa, czyli uzyskujemy miejscowy wpływ na włókna kolagenowe.

 

 

 

Krioterapia z CoolRestore Elegance

Krioterapia opiera się na zasadzie szybkiego schładzania tkanek, może mieć działanie zarówno miejscowe, jak i ogólne. Ta metoda ma złożony wpływ zarówno na warstwy powierzchniowe, jak i głębokie:

  • Pobudza krążenie krwi. Gwałtowny spadek temperatury powoduje obkurczenie naczyń krwionośnych, odpływ krwi, a następnie przypływ świeżej krwi Tak intensywne krążenie krwi pomaga nasycić tkanki tlenem i składnikami odżywczymi, przyspiesza procesy regeneracji i metabolizmu na poziomie komórkowym. Dzięki temu skóra jest bardziej nawilżona, jędrniejsza i zdrowsza.
  • Pobudza krążenie limfy. Obkurczając naczynia krwionośne, krioterapia wprawia w ruch płyn międzykomórkowy – limfę. Aktywując układ limfatyczny, metoda ta zapobiega zjawiskom zastojowym, szybko usuwa toksyny i nadmiar płynów zakłócający prawidłowe funkcjonowanie układu. Dlatego zaleca się wykonywanie krioterapii wraz z technikami aktywnego drenażu limfatycznego.
  • Przyspiesza metabolizm. Przy ostrym schłodzeniu organizm doświadcza stresu i gromadzi wszystkie swoje zasoby, aby przetrwać tę niebezpieczną sytuację. Komórki szybciej produkują energię, dzięki czemu organizm szybciej spala kalorie.

 

Wszystkie te właściwości są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komórek i pozbycia się zbędnych centymetrów. Dlaczego kosmetolodzy wybierają Zemits CoolRestore Elegance:

1️⃣ Nowoczesny system operacyjny, który ma wbudowane tryby dla różnych problemów estetycznych: lifting skóry wokół oczu, odmładzanie twarzy, modelowanie dolnej części twarzy, zmniejszenie podwójnego podbródka, ujędrnienie skóry w okolicach szyi, odmładzanie dłoni, odchudzanie.

2️⃣ Ulepszony zestaw w postaci dwóch „inteligentnych” głowic na twarz i ciało, które wyświetlają informacje o aktualnej temperaturze na głównym ekranie.

3️⃣ Inteligentne sterowanie: kosmetolog musi tylko ustawić czas pracy i intensywność wpływu.

4️⃣ Nie potrzeba wielu materiałów eksploatacyjnych. W tym procesie kosmetolog potrzebuje tylko jedynie żelu przewodzącego. I nie ma potrzeby stosowania drogich serum i specjalnych żeli chłodzących.

 

Te zalety sprawiają, że to krio-urządzenie jest doskonałą opcją dla rozwoju biznesu i efektywnego modelowania sylwetki.

 

 

Zapraszamy na test-drive urządzeń

Jeśli jesteś zainteresowana tymi urządzeniami do modelowania, lepiej je kupić po darmowym test-drive. Tylko w ten sposób będziesz mieć pewność co do ich jakości. Zapraszamy na darmowy test-drive w naszym salonie w Łomiankach, koło Warszawy!

Jest to okazja, aby osobiście doświadczyć wszystkich korzyści urządzeń, zasięgnąć porady kosmetologa i uzyskać odpowiedź na każde pytanie dotyczące integracji sprzętu w Twoim salonie. Czekamy na Twoją wizytę!

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły: