Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Jesienne trendy w kosmetologii aparaturowej od Zemits

Jesień… To czas triumfu każdego kosmetologa – mimo, że może to zabrzmieć pretensjonalnie. Dlaczego?

Po sezonie letnim w końcu następuje wzrost popytu na usługi kosmetyczne. Aktywność promieni ultrafioletowych spada, więc jest to najlepszy czas na wizytę u kosmetyczki!

Dotyczy to nie tylko zabiegów kosmetycznych na twarz, ale także na ciało. Dziś przedstawiamy przegląd technologii, które staną się hitem tej jesieni. Razem z Zemits – polujemy na trendy!

 

Lifting RF ratuje przed “konsekwencjami lata”

Każdy kosmetolog potwierdzi, że słońce szkodzi skórze. Ale jak udowodnić to naszym kochanym klientom, którzy tak bardzo lubią się opalać, ale nie zawsze dbają o należytą ochronę. Fotostarzenie skóry to główny problem, z którym borykamy się po letnich “wakacjach”. Tutaj przyda się lifting RF w celu poprawy jędrności i jakości skóry.

Zemits Klein RF 2.0 sprawdzi się idealnie ! Energia fal radiowych intensywnie oddziałuje na włókna kolagenowe. Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe napinają się, tworząc natychmiastowy efekt zagęszczenia. Zabieg stymuluje również aktywną syntezę kolagenu i elastyny, głównych białek strukturalnych odpowiedzialnych za zdrowie i gładkość skóry.

Urządzenie wyposażone jest w dwie ergonomiczne głowice: bipolarną i multipolarną. To urządzenie sprawdzi nie tylko w zabiegach odmładzających na twarz, ale także na szyje i dekolt – gdyż właśnie te partie narażone są na promieniowanie słoneczne. Największy problem jest u klientów ,którzy w tych obszarach mają bardzo cienką skórę. Możesz więc zaoferować swoim klientom cały kompleks regeneracyjny za dość przystępną cenę.

 

 

 

Zemits Dermeluxx: delikatne oczyszczanie + nawilżanie

Po agresywnym sezonie oczyszczanie skóry nie może być zbyt inwazyjne. A co z oczyszczaniem i nawilżaniem? Tak, można to osiągnąć, jeśli masz urządzenie do dermabrazji wodnej Zemits Dermeluxx. Sprzęt ten jest zaprojektowany tak , aby zapewnić najdelikatniejsze oczyszczanie porów i nasycenie wszystkich warstw skóry substancjami odżywczymi.

 

Dlaczego potrzebujesz Zemits Dermeluxx:

  • Zwiększone działanie serum. W przeciwieństwie do standardowego protokołu, w którym serum działa na skórę przez zaledwie kilka sekund, wybieramy długi proces przygotowawczy. Oznacza to, że nakładamy serum przed rozpoczęciem zabiegu aparaturowego tak , aby wszystkie składniki aktywne mogły wpływać na każdą warstwę skóry, przenikając w jej głąb.
  • Zmodyfikowany protokół. Serum nie wlewamy do pojemnika, lecz nakładamy bezpośrednio na skórę twarzy. Zalecamy stosowanie wysokiej jakości produktów kosmetycznych zawierających jak najmniej alkoholu.
  • Rozszerzony zestaw. W zestawie znajduje się zestaw końcówek do każdego rodzaju skóry: końcówki z podwójnym napyleniem diamentowym, plastikowe końcówki oraz gładka końcówka próżniowa.

To innowacyjne urządzenie, które odkrywa nowy poziom rozwoju dla Twojej firmy

 

 

Zemits Ultranexx: innowacyjne odmłodzenie tej jesieni

Maksymalna efektywność i lifting SMAS będą synonimem tej jesieni! Ta technologia stała się gwiazdą branży beauty. Wszystko dzięki niesamowicie skutecznemu zabiegowi HIFU, już po jednym zabiegu klientki mogą poczuć się nawet o 10 lat mniej! Technologia opiera się na intensywnym ultradźwiękowym podgrzewaniu tkanek, które stymuluje tak potężny proces neokolagenezy.

Zemits Ultranexx to sprzęt, który sprawił, że lifting SMAS jest jeszcze bardziej efektywny. Innowacyjna technologia pozwala na pełną kontrolę nad każdą sekundą zabiegu, śledzenie procesu i ustawienie parametrów za pomocą smart-systemu sterowania.

Dodatkowo przy zakupie tego sprzętu kosmetolog ma trzy wkłady o różnej głębokości wpływu do wyboru: od 1,5 mm do 13,00 mm. To umożliwia przeprowadzanie zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało.

Zbliża się coraz gorętszy sezon kosmetyczny, rozpocznij go mądrze! Wraz ze sprzętem Zemits otrzymujesz zestaw bonusów, który wyniesie Twój biznes na nowy poziom! Odwiedź nasz Showroom i przekonaj się osobiście, jak ważne są trendy w kosmetologii!

 

До и после_процедуры_на_аппарате_Zemits UltraNexx_Аппарат SMAS лифтинга HIFU для подтяжи лица и тела

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły: