Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Verstand Pro: Protokoły zimowej pielęgnacji skóry

Zima to „gorący” sezon dla kosmetologii, pomimo ujemnych temperatur. Ze względu na zmianę temperatury nasza skóra potrzebuje szczególnie wysokiej jakości pielęgnacji.

Dlatego kolejki do salonów i gabinetów kosmetycznych to sytuacja powszechna o tej porze roku.

Jakie zabiegi zadowolą klientów i jakie protokoły zabiegowe będą najskuteczniejsze? Opiszemy je wszystkie na bazie jednego urządzenia – kombajnu kosmetycznego Zemits Verstand Pro, który nie bez powodu stał się naszym bestsellerem.

 

Dlaczego skóra potrzebuje lepszej pielęgnacji zimą?

Zimą klienci skarżą się na suchą skórę. Dlaczego? Wynika to z faktu, że w zimnych porach roku skóra wytwarza mniej sebum, a suche powietrze zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach powoduje gwałtowne zakłócenie równowagi hydrolipidowej skóry, osłabienie funkcji ochronnych i podwyższenie poziomu wrażliwości.

Z powodu tak niesprzyjających warunków skóra zaczyna się łuszczyć, czerwienić i wymaga dodatkowej pielęgnacji. Ponadto zmiany w organizmie zachodzą również na poziomie komórkowym, ponieważ zimą dochodzi do wewnętrznej przebudowy organizmu związanej z sezonowymi wahaniami hormonalnymi. Wpływa to również na metabolizm skóry.

W rezultacie najczęstszym problemem klientów jest odwodniona i matowa skóra.

 

Verstand Pro: 6 w 1 dla pięknej i zdrowej skóry

Dlaczego wybraliśmy właśnie ten kombajn do zabSiegów zimowych? Ponieważ jego zestaw technologii kosmetycznych jest maksymalnie przystosowany do pracy ze skórą dojrzałą i zmianami skórnymi związanymi z wiekiem.

Zemits Verstand Pro to wyjątkowy kombajn 6 w 1, który łączy dwie efektywne technologie przeciwstarzeniowe – lifting RF i terapię mikroprądową. A elektroporacja i fonoforeza ultradźwiękowa pomogą wypełnić komórki substancjami odżywczymi i witaminami. Ale przede wszystkim – delikatne oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń i martwych komórek za pomocą peelingu ultradźwiękowego oraz mikrodermabrazji diamentowej.

Dzięki temu zestawowi urządzenie może realizować protokoły leczenia przebarwień, terapii skóry problematycznej, suchej i odwodnionej, protokoły anti-age.

 

 

Oto ​​rozszerzony zestaw ,który pomaga dostosować zabieg indywidualnie pod każdego klienta:

  • 2 głowice do fonoforezy.
  • 1 para rękawic mikroprądowych.
  • 3 rodzaje końcówek do terapii mikroprądowej.
  • 1 głowica do elektroporacji.
  • 8 końcówek i 3 głowic do mikrodermabrazji diamentowej.
  • Scrubber ultradźwiękowy.
  • 2 końcówki do masażu próżniowego.

Takie urządzenie jest w stanie nie tylko stworzyć listę usług od podstaw, ale również zapewnić Ci konkurencyjną przewagę w walce o nowych klientów!

 

Protokoły zabiegowe w Verstand Pro

Przejdźmy teraz do konkretnych protokołów, które są szczególnie popularne w zimie.

 Pierwszy protokół jest idealny dla klientów w wieku powyżej 25 lat, zapobiega pojawianiu się zmian związanych z wiekiem oraz służy do zwalczania wczesnych oznak starzenia. Zmniejsza również obrzęki, usprawnia procesy wewnątrzkomórkowe i przyspiesza krążenie krwi.

Więc:

 

Pierwszym etapem jest Oczyszczanie. Sukces całego kompleksu zabiegów zależy od tego etapu, ponieważ impulsy urządzenia nie będą w stanie osiągnąć wymaganej głębokości ze względu na pokrywającą skórę warstwę kurzu i zanieczyszczeń. Wykonujemy pełny demakijaż i oczyszczanie pianką/żelem w zależności od rodzaju skóry. Po oczyszczeniu używamy  toniku o odpowiednim pH.

Drugi etap – Mikrodermabrazja diamentowa. To etap głębokiego oczyszczania, który odpowiednio przygotuje skórę do kolejnych etapów protokołu, głowica złuszczy martwą warstwę komórek i usunie zanieczyszczenia.

 Kombajn do terapii mikroprądami i elektroporacji Zemits Verstand Pro

 

Trzeci etap – Terapia mikroprądowa. Zabieg, który pomoże ujędrnić skórę twarzy, usunąć zmarszczki i odprężyć mięśnie. Stosujemy żel przewodzący (zabieg ten nie może być wykonywany na suchej skórze) i dobieramy końcówkę lub rękawiczki mikroprądowe.

 Процедура_Микротоковая _терапия_8_в_1_Zemits_Verstand_PRO_02

 

Czwarty etap – Fonoforeza ultradźwiękowa. Ostatni zabieg tego złożonego protokołu, który pomoże odżywić głębokie warstwy skóry substancjami odżywczymi. Usuwamy resztki żelu przewodzącego, nakładamy odżywcze serum i pracujemy  jedną z dwóch głowic z zestawu.

 Kombajn do terapii mikroprądami i elektroporacji Zemits Verstand Pro

 

Jeśli na skórze występuje trądzik różowaty, lepiej skrócić ten protokół do „terapii mikroprądami + fonoforezą ultradźwiękową”.

 

Przejdźmy teraz do skóry dojrzałej. Ten protokół stosujemy u klientów w wieku 35+.

 

Zaczynamy również od oczyszczenia, jest to obowiązkowy krok w każdym protokole zabiegowym – aby substancje odżywcze wniknęły jak najgłębiej w skórę, należy ją oczyścić z zanieczyszczeń i zrogowaciałych komórek. Na początku nakładamy żel do oczyszczania i folię, to pomoże rozszerzyć pory  w celu lepszego usunięcia zaskórników z powierzchni skóry. Po 15-20 minutach zaczynamy wykonywać peeling ultradźwiękowy, przesuwając szpatułkę wzdłuż linii masażu twarzy.

 

Następnie usuwamy pozostały żel oczyszczający i nakładamy żel do liftingu RF, w naszym przypadku Zemits HyaTight, którego formuła jest specjalnie dostosowana do dodatkowego nawilżenia i nasycenia skóry. Wykonujemy lifting RF, głowica musi przebywać w ciągłym ruchu.

 

 

 

Ostatnim krokiem protokołu jest elektroporacja. Usuwamy resztki żelu przewodzącego, oczyszczamy skórę i nakładamy serum dopasowane do cech skóry. Dobieramy poziom intensywności urządzenia, w trakcie zabiegu dopasowujemy go na bieżąco w zależności od indywidualnej wrażliwości. Przed zabiegiem należy umieścić elektrody uziemiające w dłoniach klienta, ponieważ urządzenie to wykorzystuje impulsowy prąd elektryczny o niskiej intensywności. Na koniec protokołu oczyszczamy skórę i nakładamy krem ​​z SPF.

 

 

Ten kombajn kosmetyczny z pewnością przyda się w Twojej pracy i zapewni wiele złożonych protokołów zabiegowych na cały rok! Dla każdego rodzaju skóry, dla szerokiej gamy problemów estetycznych – nasz wybór to Zemits Verstand Pro!

Przekonaj się o tym, korzystając z darmowej opcji prezentacji w naszym salonie! To najlepszy sposób ,aby przetestować działanie urządzenia i porozmawiać z doświadczonymi kosmetologami, zadając pytania.

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły: