not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Fotel fryzjerski

Towary kategorii Fotele fryzjerskie:

Krzesło fryzjerskie, lub fotel fryzjerski  to jeden z najważniejszych elementów wnętrza salonów kosmetycznych i fryzjerskich, od którego zależy komfort klientów. Szeroki, ergonomiczny, wygodny fotel fryzjerski kształtuje wrażenie klienta od wizyty w salonie oraz determinuje, czy spodoba mu się u was, czy będzie chciał przyjść ponownie. Ponadto odpowiednio dobrane krzesło ułatwia pracę fryzjera w ciągu dnia pracy. Pozwala przyspieszyć proces cięcia i stylizacji, a także pomaga mistrzowi wykonywać pracę bardziej jakościowo.

Fotele fryzjerskie

Fotele fryzjerskie są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich

Meble do wyposażenia salonu to inwestycja w przyszłość. Przemysł kosmetyczny oferuje szeroką gamę foteli fryzjerskich. Różnią się kształtem i rozmiarem, wyglądem, rodzajem tapicerki, dostępnością dodatkowych funkcji i przeznaczeniem.

Według celu fotele dzieli się na standardowe (gdzie oparcie sięga poziomu łopatek i są podłokietniki) fotele do myjni fryzjerskiej (wyposażone w miskę) oraz fotele męskie (takie fotele są odchylane do tyłu, co jest wygodne do wykonywania wszystkich klasycznych zabiegów w barbershopach). Zgodnie z cechami płci i wieku – na uniseks i dziecięce. Na szczególną uwagę zasługują fotele fryzjerskie dla młodych elegantów. Różnią się one od dorosłych mniejszym rozmiarem, chociaż są regulowane według wysokości. Mogą mieć niestandardowy kształt (na przykład samochodu lub robota). Wykonane są z hipoalergicznych materiałów spełniających międzynarodowe standardy jakości.

Jak wybrać fotel fryzjerski?

Zwróć uwagę na wygląd i materiały użyte do produkcji części. Postaw na siłę i wytrzymałość. Uważaj, bez dodatkowej opory nogi klienta mogą szybko się zmęczyć. Aby tego uniknąć, wybierz fotele fryzjerskie ze zintegrowanym podnóżkiem lub kup osobny podnóżek.

Fotele fryzjerskie powinny pasować do rozwiązań kolorystycznych panujących w pomieszczeniu

Fotele to nie tylko główne narzędzie pracy, ale także akcentujący element wnętrza. Powinny pasować do ogólnej stylistyki pomieszczenia i tworzyć przytulność. W związku z tym dobór profesjonalnego sprzętu odbywa się z uwzględnieniem rozwiązań kolorystycznych panujących w pomieszczeniu. Paleta kolorów nie powinna być zbyt różnorodna i natrętna, natomiast umiarkowany kontrast nie zaszkodzi. 

Kupić fotele fryzjerskie możesz w naszym sklepie internetowym. Firma NewFace oferuje ogromny wybór profesjonalnego sprzętu, można tu znaleźć produkty różnych kategorii cenowych i komplektacji. Z przyjemnością udzielimy Ci szczegółowych informacji na każdy temat przez telefon.