not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Paski do depilacji

Towary kategorii Paski do depilacji:

Paski do depilacji

Powszechnie w gabinetach kosmetycznych stosuje się dwa rodzaje pasków do depilacji:

Paski bawełniane – niezwykle elastyczne paski, które doskonale dopasowują się do kształtu ciała. Paski takie ze względów higienicznych nadają się jedynie do jednokrotnego użytku (niektórym użytkownikom udaje się jednak je uprać i wykorzystać ponownie),

Paski flizelinowe – są to paski jednorazowego użytku. Występują w zróżnicowanej gramaturze – cieńsze i grubsze, a także fakturze zapewniającej maksymalną efektywność depilacji. Wybór odpowiedniego paska jest bardzo istotny, bowiem zbyt cienkie paski mogą się podrzeć w trakcie depilacji, zaś paski zbyt sztywne nie będą chciały elastycznie dopasowywać się do trudno dostępnym obszarów ciała.

Paski o bardziej zwartej (sztywniejszej)gramaturze, stosuje się do włosków mocniejszych i rosnących na większych, w miarę równych partiach ciała takich jak łydki, ramiona, uda. Paski cieńsze nadają się doskonale do depilacji pach i bikini.

Do depilacji twarzy powinno używać się pasków o małych rozmiarach, pozwalających dopasować pasek do kształtu twarzy. Do depilacji wąsika używa się zazwyczaj pasków o większym rozmiarze niż w przypadku depilacji brwi. W tym przypadku lepiej się sprawdzą paski o miękkiej, bawełnianej fakturze.

Wszelkie rodzaje pasków do depilacji, a także inny sprzęt dostępny jest w stałej sprzedaży w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym.