not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Plastry do depilacji brwi

Towary kategorii Plastry do depilacji brwi:

Paski do depilacji brwi

Depilacja brwi woskiem jest metodą depilacji posiadającą wielu zwolenników. Umożliwia ona nadanie pożądanego kształtu nawet najbardziej niesfornym brwiom. Nie potrzebna jest pęseta do wyskubywania pojedynczych włosków – zaoszczędź czas i  energię i skorzystaj z najwyższej jakości pasków do depilacji brwi, za sprawą których pozbędziesz się zbędnego owłosienia na długi czas.

Depilacja woskiem gwarantuje pozbycie się zbędnego owłosienia nawet do 6 tygodni! Wybrać można spośród elastycznych, dopasowujących się w znakomity sposób do kształtu skóry – pasków bawełnianych, a także nieco grubszych i mniej elastycznych, a co za tym idzie – trwalszych – pasków fizelinowych.

Wydepilowane brwi to niezwykle istotny aspekt pielęgnacji. Ich kształt potrafi wpłynąć na wizerunek całej twarzy, zaś niewyregulowane brwi nie wyglądają atrakcyjnie. Jak wiadomo włoski w rejonach brwi odrastają dosyć szybko, dlatego absolutnie niewskazane jest depilowanie tamtejszych rejonów przy pomocy maszynki do golenia czy też kremu do depilacji. Depilacja przy pomocy pęsety zajmuje dużo czasu, ponadto nie gwarantuje całkowitego pozbycia się niechcianych włosów. Z tej też przyczyny najlepszym rozwiązaniem jest depilacja brwi woskiem – jest ona całkowicie bezbolesna, ponadto daje możliwość pozbycia się wszystkich niechcianych włosków bez wyjątku.

Depilacja brwi woskiem to usługa dostępna w zasadzie w każdym gabinecie kosmetycznym, jednak można również zabiegowi temu poddać się w domowym zaciszu, bowiem jest on niezwykle prosty w wykonaniu i nie zajmuje dużo czasu.