not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Plastry do depilacji intymnej

Towary kategorii Plastry do depilacji intymnej:

Rozróżniamy wiele rodzajów plastrów do depilacji. Różnią się one materiałem z którego są wykonane, woskiem jakim są pokryte, ale i przede wszystkim rozmiarem. Nie można stwierdzić, że tdo wszystkich obszarów ludzkiego ciała odpowiedni jest jakiś uniwersalny typ plastrów do depilacji. Z tej też przyczyny w naszym sklepie dostępne są różne rodzaje plastrów do depilacji, w tym także plastry do depilacji intymnej.

Czym różnią się zwykłe plastry do depilacji od tych, do depilacji intymnej?

Najpierw ustalić należy, co to są okolice intymne? Są to obszary ludzkiego ciała szczególnie wrażliwe, bowiem skóra która je pokrywa reaguje nieco gorzej na wszelką interwencję kosmetyczną niż ta, znajdująca się na pozostałych obszarach ciała. Jest ona znacznie cieńsza, przez co łatwiej naruszyć jej ciągłość. W takim przypadku niezbędny jest plaster, którego rozmiar odpowiadał będzie powierzchni, którą chcemy wydepilować. Ponadto plaster taki zaopatrzony musi być w specjalny wosk, który jest łagodniejszy od standardowego, dzięki czemu nie generuje dodatkowych uczuleń i podrażnień.
Współcześnie gama produktów do depilacji okolic intymnych jest tak samo rozbudowana, jak gama produktów do depilacji standardowej, z tej też przyczyny jeżeli planujesz depilację okolic intymnych nie wahaj się i skorzystaj z produktów przeznaczonych właśnie do tego typu depilacji.
Wszelkie niezbędne akcesoria do depilacji okolic intymnych znajdziesz na www.newfacebeauty.pl.