not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Plastry na wąsik

Towary kategorii Plastry na wąsik:

Depilacja ciała woskiem umożliwia pozbycie się niechcianego owłosienia na wiele tygodniu. Jest łatwa w przeprowadzeniu, jednak jeżeli na Twojej drodze pojawi się jakikolwiek problem, lepiej zdecyduj się na przeprowadzenie tego zabiegu w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

Depilacja woskiem swoje zastosowanie odnajduje w przypadku nóg, pach, bikini, pleców, klatki piersiowej, ale także twarzy! Za spraw depilacji woskiem ujarzmić możesz swoje niesforne brwi oraz niechciany wąsik. A to wszystko za sprawą jednego zdecydowanego ruchu. Ciach! Pożegnaj wszelkie owłosienie, które utrudnia Ci wykonanie makijażu czy aplikację kremu.

Pamiętaj, depilacja twarzy przy użyciu maszynki do golenia czy też kremu do depilacji nie jest wskazana, ponieważ włoski na twojej twarzy odrosną nie tylko szybciej, ale będą też ciemniejsze i twardsze, a tego chyba nie chcesz? Zwłaszcza na twarzy!

Plastry do depilacji twarzy posiadają specjalne ekstrakty roślinne, które zapewniają łagodny przebieg całej depilacji, bez zbędnych ran i podrażnień. Co jeszcze jest istotne w plastrach do depilacji wąsika? Posiadają kształt specjalnie przystosowany do depilacji górnej wargi!

Wąsy być może wyglądają estetycznie, ale tylko u mężczyzn! Jeżeli chodzi o kobiety, zwłaszcza te z ciemnymi włosami, powinny one poddawać się regularnie depilacji wąsika, w przeciwnym razie ich wąsik będzie widoczny, a w skrajnych sytuacjach przypominać może nawet męskie wąsy. Wszelkie produkty do depilacji wąsika znajdziesz na www.newfacebeauty.pl