not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Plastry z woskiem

Towary kategorii Plastry z woskiem:

Któż z nas nie depilował się maszynką do golenia czy też kremami do depilacji? Metody te mają wielu zwolenników, ponieważ są szybkie w zastosowaniu, jednak w ich przypadku nie można mówić o zadowalającym efekcie. Potwierdzić to mogą z pewnością osoby, które korzystają z depilacji woskiem. Depilacja maszynką do golenia generuje wiele niepotrzebnych zranień i podrażnień, ponadto włoski po jej zastosowaniu odrastają w zastraszająco szybkim tempie.

Dużo lepszą alternatywą jest zastosowanie plastrów z woskiem. Posiadają one ergonomiczny kształt, umożliwiający wydepilowanie każdego obszaru ciała, ponadto można je przycinać w dowolny sposób, dopasowany do własnych potrzeb. To jednak nie koniec. Każdy plaster zaopatrzony jest w specjalny wosk, który wzbogacono o substancje z wyciągów roślinnych, mające załagodzić cały proces depilacji.

Depilację można uznać za udaną wtedy, kiedy wykonuje się ją jak najrzadziej, bowiem włoski odrastają w na tyle powolnym tempie, że depilowanie się co drugi dzień byłoby bezzasadne. Z tej też przyczyny warto korzystać z plastrów do depilacji woskiem. Jeżeli posiadasz obawy przed wykonaniem tego zabiegu w domu, udać się możesz do salonu kosmetycznego, gdzie posiądziesz wszelkie niezbędne informacje na temat tego rodzaju depilacji. Warto jednak rozważyć depilację woskiem w domu, bowiem jest to tańsza alternatywa, ponadto zabrać może mniej czasu. Całą gamę plastrów do depilacji znaleźć możesz na www.newfacebeauty.pl