https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Podgrzewacz do wosku

Towary kategorii: Podgrzewacz do wosku

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Podgrzewacz do wosku z bazą YM-8302A

Profesjonalny podgrzewacz do wosku na bazie danych. Podgrzewacz wosku 8320А ma przycisk włączenia na stabilnej i praktycznej bazie danych, a także możliwość połączenia dwóch i więcej podgrzewacz do wosku jednocześnie.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku YM-8321A

Podgrzewacz wosku do profesjonalnego użytku. Podgrzewacz wosku ma stabilną bazę z poszczególnymi wyłączniki na każdy z 2 naboje.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku w puszce 400ml YM - 8014

Urządzenie do podgrzewania wosku w puszkach o pojemności  400 ml. Podgrzewacz jest wyposażony w ochronną pokrywkę, co pozwoli uniknąć ryzyka oparzenia,a cały zabieg odbędzie się bez jakichkolwiek negatywnych skutków. Dzięki regulowanemu termostatowi możecie sami dostosować temperaturę podgrzewanego wosku według indywidualnych odczuć klienta.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku w puszceYM - 8015

Podgrzewacz do wosku w puszce YM - 8015 specjalnie stworzony dla przeprowadzenia depilacji woskiem. Niewielka objętość bańki i kompaktowy rozmiar podgrzewacza idealnie nadają sie do podgrzewania wosku w formie dysków, granulatu itp.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku w puszce 400ml YM-8106A

Podgrzewacz do wosku jest przeznaczony do podgrzewania gorącego wosku, ciepłego wosku w puszkach, a także parafiny.Podgrzewacz do podgrzewania wosku w puszkach o standardowej wielkości 400 ml i 500 ml.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku na 3 kasety i puszkę YM-8327A

Połączone podgrzewacz do wosku pozwala jednocześnie podgrzewać kilka rodzajów kasetowy wosku, a także wosku w puszkach o dużej pojemności (400 ml), gorący wosk lub parafina.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku na 2 banki, 400 ml i 800 ml YM-8328B

Urządzenie może być stosowane do jednoczesnego podgrzewania 2 rodzajów gorącego wosku: w bankach, tabletki, granulki itp.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku YM-8304

Podgrzewacze do wosku na wkłady z rolką 100 ml przeznaczone są do użytku zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i do użytku domowego.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku w rolkach z bazą YM - 8323a

Podgrzewacz do wosku w rolkach z bazą YM - 8323a - jest urządzeniem do depilacji woskiem . W komplecie z podgrzewaczem do wosku znajduję się podstawka, która pozwala na bezpieczne postawienie przyrządu, bez ryzyka jego zalania woskiem. Podgrzewacz do wosku w rolkach YM-8323А pozwala na równomierne rozprowadzenie wosku na obszar poddany depilacji.
Dostępny
Bestseller!!

Podgrzewacz Wosku Puszka 400ml, 100w Różowy

48,98 zł 39,99 zł
Promocja Podgrzewacz Wosku Puszka 18%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Dostępny
Bestseller!!

Podgrzewacz Wosku Puszka 400ml,100W Biały

48,98 zł 39,99 zł
Promocja Podgrzewacz Wosku Puszka 400ml,100W Biały 18%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Urządzenie do podgrzewania wosku do depilacji w puszce o pojemności 400 lub 500 ml. Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Puszka 400ml,150w

Urządzenie do podgrzewania wosku do depilacji w puszce o pojemności 400 lub 500ml. Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania wkładów. Do użytku profesjonalnego i domowego.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Puszka 800ml, 200w

Urządzenie do podgrzewania wosku do depilacji w puszkach. Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania wkładów. Do użytku profesjonalnego i domowego.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Rolka Single 40w

Podgrzewacz do wkładów woskowych SINGLE. Urządzenie do podgrzewania wkładów woskowych do depilacji, jest bezpieczne, łatwe w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku W Puszkach Felix 500 ml A.T.A Professional - Zestaw

Podgrzewanie wszystkich typów wosku. W środku podgrzewacza dodatkowy pojemnik aluminiowy który ułatwi podgrzewanie wosku twardego. Łatwy podgląd dzięki przezroczystej pokrywie, która zapobiega zanieczyszczeniom.
Dostępny
Bestseller!!

Podgrzewacz Wosku Wielofunkcyjny 300w

399,89 zł 339,91 zł
Promocja Podgrzewacz Wosku Wielofunkcyjny 300w 15%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Podgrzewacz do wosku wielofunkcyjny Urządzenie wielofunkcyjne do podgrzewania wkładów woskowych i puszek z woskiem do depilacji. Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania wkładów.Jednocześnie może podgrzewać trzy wkłady standardowe (wkłady z rolką o pojemności 110g i z nacięciem o pojemności 100 ml) oraz wosk w puszce o pojemnościach 400 ml.
Dostępny

Quickepil Podgrzewacz Wosku 400-500 Ml, 110w

Podgrzewacz do wosku twardego oraz w puszkach.Nowoczesny design, łatwa w czyszczeniu obudowa z wysokiej jakości tworzywa, przezroczysta przykrywka, regulkowana temepratura, wskaźnik sygnalizujacy podgrzewanie, termostat utrzymyjący nastawiona temperaturę.
Dostępny

Quickepil Podgrzewacz Wosku 800-1000 Ml, 175w

Podgrzewacz do wosku twardego oraz w puszkach. Nowoczesny design, łatwa w czyszczeniu obudowa z wysokiej jakości tworzywa, przezroczysta przykrywka, regulowana temepratura, wskaźnik sygnalizujacy podgrzewanie, termostat utrzymyjący nastawiona temperaturę.
Dostępny

Quickepil Podgrzewacz Wosku Twardego 250 g, 90w

Podgrzewacz do wosku twardego przeznaczony do podgrzewania małych ilości wosku (1-4 kostki) przy depilacji małych powierzchni (pachy, bikini, wąsik). Nowoczesny design, łatwa w czyszczeniu obudowa z wysokiej jakości tworzywa, przezroczysta przykrywka, regulowana temepratura, wskaźnik sygnalizujacy podgrzewanie, termostat utrzymyjący nastawiona temperaturę.
Dostępny

Quickepil Podgrzewacz Wosku W Rolce 22w

Urządzenie do podgrzewania wkładów woskowych do depilacji, jest bezpieczne, łatwe w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania.
Dostępny

Ella Podgrzewacz Owalny

Podgrzewacz owalny 375g. Do pasty cukrowej w opakowaniu 375g . Bez regulacji temperatury. Moc: 20W
Dostępny

Ella Podgrzewacz Roll On 100ml

Podgrzewacz do Roll On. Moc 20W. bez regulacji temperatury
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku 50w Super Plus Mk306

Najnowszy model podgrzewacza do wosku w aplikatorze włoskiej marki Depilia. Przeznaczony do pracy z woskami zarówno z szeroką jak woską rolką o pojemności 100ml.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku Biomak

Podgrzewacz do wosku 40W przeznaczony do pracy z woskami 100 g, elastyczna pokrywa zabezpiecza przed zabrudzeniem, lampka LED sygnalizacja podłączenia zasilania, termostat.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Fox

Podgrzewacz do wosku FOX. Profesjonalny podgrzewacz do wosku. Podgrzewacz standardowych aplikatorów wosku do depilacji. Czas podgrzewania wosku: ok. 10 15 min. Zasilanie sieciowe, Częstotliwość: 50 Hz, Moc: 25 W.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Fox Z Bazą

Podgrzewacz do wosku FOX z bazą. Profesjonalny podgrzewacz do wosku z bazą. Podgrzewacz standardowych aplikatorów wosku do depilacji z bazą.
Dostępny

Podgrzewacz do wosku w puszce

Podgrzewacz do wosku w puszce 450 ml - sd - 50 okrągły, 80w; możliwość podgrzewania puszek 400 ml oraz 800 ml (przy puszkach o poj. 800 ml nie ma możliwości zamknięcia pokrywki zabezpieczającej)
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku W Puszce 250ml Mk301

Oryginalny włoski podgrzewacz do wosku w puszcze 250ml. Łatwy i bezpieczny w użyciu.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku W Puszce 400 ml Mk302

Oryginalny włoski podgrzewacz do wosku w puszcze 400ml. Łatwy i bezpieczny w użyciu.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Depilux 40w 1.2

Podgrzewacz do wosku z bazą. Urządzenie do podgrzewania wkładów woskowych do depilacji. Podgrzewacz jest całkowicie bezpieczny oraz łatwy w obsłudze. Bardzo szybko podgrzewa wosk i jest łatwy w utrzymaniu czystości co znacznie poprawia komfort pracy.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Duo 80w

Podgrzewacz na dwa wkłady z woskiem DUO. Urządzenie do podgrzewania wkładów woskowych do depilacji. Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania wkładów.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Mono 40w

Podgrzewacz na jeden wkład woskowy MONO. Urządzenie do podgrzewania wkładów woskowych do depilacji. Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania wkładów.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Puszka 2w1 400ml + 800ml 350w

Urządzenie do podgrzewania puszek z woskiem do depilacji. Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania .
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Rolka Trio 120w

Urządzenie do podgrzewania 3 wkładów woskowych do depilacji. Każdy wosk może być podgrzewany osobno. Estetyczny i ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie podgrzewacza podczas zabiegu depilacji.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku WH02A

Podgrzewacz wosku wraz z zestawem aplikatorów jest urządzeniem do szybkiej i prostej w obsłudze depilacji. Zastosowane aplikatory posiadają dozowniki typu "Roll On", które ułatwiają nałożenie cienkiej warstwy wosku oraz utrzymanie stałej, optymalnej temperatury.
Dostępny

Podgrzewacz Wosku Wielofunkcyjny 270w

Urządzenie wielofunkcyjne do podgrzewania wkładów woskowych i puszek z woskiem do depilacji. Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze o krótkim czasie rozgrzewania wkładów.
Dostępny

Woskownica WH02D

Woskownica jest aparatem do depilacji. Aparat umożliwia podgrzewanie wosku w puszkach o wymiarach standardowych - ogólnie dostępnych w handlu. Grzałka włączana jest, gdy temperatura w komorze jest niższa, niż żądana (ustawiona przy pomocy pokrętła).
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Basic + Wiaderko

Podgrzewacz do wosku, woskownica na duże puszki - 800 / 1000 ml. W komplecie wiaderko umożliwiające podgrzewanie również mniejszych porcji wosku oraz kołnierz chroniący podgrzewacz przed ściekającym woskiem.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Combo - Na Aplikatory I Puszki

Podgrzewacz do wosku COMBO - jednocześnie można podgrzewać w nim 3 aplikatory na wosk oraz 1 puszkę. Każdy z aplikatorów jest osobno włączany. Podgrzewanie puszki posiada dodatkowo regulację temperatury.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Duo Z Bazą - Podwójny

Podgrzewacz do wosku w aplikatorze 100ml na 2 woski - wersja DUO.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Hob 1000ml

Podgrzewacz do wosku marki HOB (Hive of Beauty) na duże puszki o pojemności ok. 800ml. W komplecie wiaderko na wosk.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Hob 200ml - Zestaw

Praktyczny podgrzewacz do wosku, parafiny, masek mineralnych o pojemności 200ml. Wyposażony w termostat umożliwiający utrzymanie i kontrolowanie temperatury podgrzewanych preparatów.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Hob 500ml

Podgrzewacz do wosku marki HOB (Hive of Beauty), na puszki 400-500ml.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Hob 800ml

Podgrzewacz do wosku w puszkach o pojemności ok. 800 ml marki HOB - Hive of Beauty. Regulacja temperatury.
Dostępny

Podgrzewacz Do Wosku Na Aplikatory Hob - Na 6 Aplikatorów

Podgrzewacz do wosku lub parafiny w aplikatorach marki HOB - Hive of Beauty. Urządzenie obsługuje zarówno aplikatory o pojemności 100ml oraz 80ml. Regulacja temperatury pozwala na podgrzewanie różnych wosków, cukru oraz parafiny. Podgrzewacz na 6 aplikatorów, dwie osobne regulacje temperatury - osobna na każde 3 aplikatory .

Podgrzewacz do wosku - potrzebne urządzenie. Aby czuć się pewnie i komfortowo w dowolnej sytuacji, należy zadbać o piękności skóry nóg. Być atrakcyjną pomoże zabieg depilacji z użyciem wosku, który pomoże zrobić skórę przyjemną w dotyku i gładką. Ta metoda nie tylko pozbawia od niepożądanych włosów, ale także na długi czas daje wrażenie jedwabistej delikatnej skóry. Depilacja woskiem może być stosowana do usunięcia wszystkich typów włosów i sprzyja ich stopniowemu wyrodzeniu się.

Zabieg jest bardzo prosty i może być wykonany nawet w warunkach domowych.

Maszynka do depilacji woskiem

Maszynka do depilacji woskiem, wosk i specjalne paski jest łatwo!więcej nie musisz wydawać pieniędzy na drogie salonowe zabiegi depilacji.

Podgrzewacz do wosku dla depilacji jest zabezpieczony termostatami, które pozwalają nagrzewać wosk do koniecznej temperatury, wyłączając ryzyko poparzeń.

NewFace oferuje szeroki wybór modeli podgrzewaczy do wosku!

Podgrzewacze do wosku

Podgrzewacze do wosku - potrzebne urządzenie.

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.