not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuj si z Toba w najbliższym czasie.

Venus Beauty

Mikrodermabrazja Korundowa Exclusive Line
Mikrodermabrazja Korundowa Exclusive Line

Urządzenie posiada duży niebieski wyświetlacz LCD który sprawia iż urządzenie prezentuje się naprawdę ekskluzywnie. Jego innowacyjność i nowoczensy design sprawdzą się w każdym salonie kosmetycznym lub SPA. Małe gabaryty i intuicyjna obsługa pozwolą na łatwą i przyjemną pracę przy zabiegach.

-15.65217% 2 300,00 zł
Cena brutto: 1 940,00
Frezarka Podologiczna Ze Sprayem Wodnym MP Podocare Spray
Frezarka Podologiczna Ze Sprayem Wodnym MP Podocare Spray

Frezarka MP PODOCARE SPRAY przeznaczona jest dla profesjonalistów, ceniących sobie jakość oraz niezawodność urządzeń w swoim gabinecie. Aparat został wykonany z najlepszych jakościowo materiałów, połączonych z wyjątkową precyzją i dbałością o każdy szczegół.

Cena brutto: 1 999,00
Urządzenie Ipl E-Light VNS05
Urządzenie Ipl E-Light VNS05

Oryginalne urządzenie E-LIGHT (IPL+RF Bipolarny) spełniające wszystkie wymogi europejskie. IPL (Intense Pulse Light), jest to skoncentrowana spójna wiązka światła monochromatycznego (o jednej określonej długości fali). Działanie IPL polega na produkcji szerokiego spektrum niespójnych fal świetlnych, które w związku z ich różną długością mogą być absorbowane przez określone chromofory zawarte w tkankach (melanina, hemoglobina). Tkanki zawierające poszczególne chromofory zostają uszkodzone w efekcie zjawiska fototermolizy selektywnej, czyli bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Potrzebną do danej terapii długość fal świetlnych uzyskuje się poprzez zastosowanie specjalnych, wymiennych filtrów. RF Bipolarny (Fale Radiowe Bipolarne), jest to fala elektromagnetyczna o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermii w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.

Cena brutto: 24 900,00
Ferri Lipoderm Liposukcja Ultradźwiękowa
Ferri Lipoderm Liposukcja Ultradźwiękowa

Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR – ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej” i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są bardzo widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.

Cena brutto: 5 500,00
Koc Elektryczny
Koc Elektryczny

Uniwersalny koc grzewczy, elektryczny. Dane techniczne: dwie strefy grzewcze z dwoma stopniami ciepła, zasilanie: 230V, pobór: 60W, zabezpieczenie przed przegrzaniem, wymiary: 150x80cm, materiał: poliester, waga: 1kg.

Cena brutto: 199,00
Karboksyterapia unique technologie™ julie
Karboksyterapia unique technologie™ julie

Zanim wykonasz zabieg - aparat wskaże Ci miejsca iniekcji, określi pożądany przepływ i ilość gazu na jedno wkłucie, odpowietrzy układ urządzenia, a nawet wyświetli kluczowe informacje dotyczące wykonania zabiegu w określonym wskazaniu.

Cena brutto: 30 000,00
Ferri Oxyderm Oxybrazja Tlenowa
Ferri Oxyderm Oxybrazja Tlenowa

Peeling Wodno-tlenowy FERRI OXYDERM JET jest innowacyjnym zabiegiem, wykonywanym przez dwufazowy strumień składający się z mikrokropelek soli fizjologicznej oraz tlenu. oksybrazja ze względu na brak wywoływanych podrażnień po zabiegu nazywana jest "miękką" dermabrazją.

Cena brutto: 5 500,00
Lampa Wood'a
Lampa Wood'a
Cena brutto: 449,00
Corpo Endermica - Stół do endermomasażu
Corpo Endermica - Stół do endermomasażu

 

Cena brutto: 72 000,00