Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

5 głównych powodów, dzięki którym pokochasz zabieg terapii mikroprądowej

Mikroprądy podbiją tę jesień! Jak zresztą i każdy inny sezon. Ten zabieg kosmetyczny jest idealnym środkiem zarówno w profesjonalnej terapii, jak i w codziennej pielęgnacji domowej.

W przeciwieństwie do innych technologii anti-age (smas, lifting RF) terapia mikroprądami jest idealnie dostosowana do rutyny domowej.

Czy posiadasz już to urządzenie? Dziś przedstawiamy Ci 5 powodów, które sprawią, że pokochasz terapię mikroprądami!

 

Powód nr 1: Wysoka efektywność

Mikroprądy należą do grupy metod kosmetycznych, które oddziałują nie tylko na powierzchnię skóry, ale również na szkielet mięśniowy twarzy. To odróżnia je od tych technologii, które ujędrniają tylko górną warstwę skóry.

Technologia ta opiera się na zasadzie stymulacji skóry impulsami elektrycznymi o niskiej intensywności. Przenikając w głąb skóry sięgają włókien mięśniowych i napinają je. W efekcie zostają natychmiast ujędrnione. A o ile owal twarzy „trzyma się” na szkielecie mięśni, taka stymulacja daje maksymalny efekt odmładzający. Ponadto nasz Zemits Adrinox jest wyposażony nie tylko w trzy pary różnych głowic, ale też rękawice do masażu z mikroprądami, które pozwalają na przeprowadzanie zabiegów na całe ciało. 

 

Powód nr 2: Kompleksowe działanie

Ale to nie wszystko. Terapia mikroprądowa uruchamia również procesy wewnątrzkomórkowe. Wiesz, że nasze ciało generuje impulsy elektryczne. Mikroprądy stosowane podczas zabiegu naśladują naturalne ładunki elektryczne i pobudzają komórki. Jest to swoisty efekt budzika – komórki budzą się, otwierają się kanały błonowe i odnawiają się procesy metaboliczne. W rzeczywistości terapia nie wnosi niczego obcego, tylko wzmacnia procesy, które już istnieją. Ponadto:

  • Zwiększa transport aminokwasów.
  • Poprawia syntezę DNA, białek i lipidów.
  • Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Wystarczająco kompleksowe działanie, prawda?

Terapia mikroprądami w Verstand PRO oparta jest na technologii BioTok - działa jednocześnie na wszystkie warstwy zaangażowane w proces starzenia (naskórek, skóra właściwa, podskórna tkanka tłuszczowa, mięśnie twarzy i naczynia krwionośne). Pozwala to na walkę z pierwszymi oznakami starzenia, jak i przy głębokich zmarszczkach.

 

 

Powód nr 3: Nieinwazyjność

Kolejna zaleta, którą uwielbiają wszyscy kosmetolodzy i klienci – terapia anti age jest w pełni bezbolesna. Sam zabieg przebiega z lekkim uczuciem mrowienia, po zabiegu może wystąpić nieznaczna zmiana koloru skóry. Innymi słowy, po zabiegu lekko się zarumienisz. Ale ta reakcja mija w ciągu najbliższych 10-15 minut, ponieważ impulsy nie uszkadzają skóry i nie naruszają jej integralności. Wniosek: zabieg terapii mikroprądowej można wykonywać w dni powszednie i weekendy. Nie wymaga rekonwalescencji.

Delikatność wpływu też należy do tej kategorii. Przenośne urządzenia do terapii mikroprądami jest specjalnie zaprojektowane do pielęgnacji skóry wrażliwej w wybranych obszarach – głowice Zemits Celltite służą również do pielęgnacji skóry wokół oczu i ust.

 

Powód nr 4: Szybkość i prostota zabiegu

Zaledwie 15 minut dziennie z Zemits VivoTite wystarczy, aby:

  • Poprawić owal twarzy.
  • Wykonać wysokiej jakości profilaktykę zmarszczek mimicznych i wiekowych.
  • Złagodzić problematyczną lub przesuszoną skórę.
  • Ujędrnić i poprawić koloryt skóry.

Ponadto do wykonania zabiegu nie są wymagane żadne dodatkowe umiejętności kosmetyczne. Całą niezbędną wiedzę można uzyskać z instrukcji.

 Zalety Zemits Adrinox 2.0

 

Powód nr 5: Niski koszt materiałów eksploatacyjnych

Kolejny plus, za który terapię mikroprądami kochają wszyscy: zarówno profesjonaliści, jak i użytkownicy domowi. Do zabiegu nie trzeba kupować drogich serum aparaturowych czy koktajli witaminowych. Wystarczy zwykły żel przewodzący.

Zemits CellTite — to efektywne urządzenie do ujędrniania skóry; sprawdzi się doskonale do użytku domowego oraz dla początkujących kosmetologów /kosmetyczek. Z urządzeniem do terapii mikroprądami Zemits CellTite zyskasz profesjonalną pielęgnację skóry w domu tak dobrą jak w salonie!

 

Efekty po zabiegach z Zemits Celltite

 

Oto główne powody naszej bezwarunkowej miłości do tej technologii. Śledź nasze strony na portalach społecznościowych, czytaj artykuły i bądź z nami na fali!

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły: