Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Jak szybko schudnąć dzięki kosmetologii

Utrata wagi i pozbycie się dodatkowych kilogramów to jeden z najpopularniejszych tematów wśród kobiet.

Współczesna kosmetologia oferuje wiele sposobów profesjonalnego modelowania sylwetki. Po dokonaniu właściwego wyboru możliwe jest wyeliminowanie prawie wszystkich mankamentów Twojej figury w dość krótkim czasie. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o liposukcji ultradźwiękowej - innowacyjnej metodzie aparaturowej, która bezwzględnie niszczy nadmiar tłuszczu!

 

Kawitacja. Co to za metoda?

Zjawisko kawitacji powstaje oddziałując ultradźwiękami o niskiej częstotliwości (38-42 kHz) na tkankę tłuszczową, w wyniku czego w warstwie tłuszczowej tworzą się mikro pęcherzyki kawitacyjne. Zwiększając swój rozmiar, napierają na komórki tłuszczowe. Zwiększające się ciśnienie sprawia, że błony komórkowe adipocytów pękają. Uwolnione kwasy tłuszczowe, które tworzą komórki tłuszczowe, są usuwane z przestrzeni międzykomórkowej poprzez naturalne procesy metaboliczne.

 

 

Kawitacja jest obecnie najpopularniejszą metodą odchudzania. Wynik kawitacji jest porównywalny do liposukcji, ale wykonuje się go bez znieczulenia lub operacji. Na efekty nie będziesz musiał długo czekać: po pierwszym zabiegu obwód poddawanych zabiegowi partii zmniejszy się o 2-4 cm, skóra stanie się elastyczna, a po 3-4 sesjach problematyczne obszary ciała będą nie do poznania! Bez czasu rekonwalescencji, możesz natychmiast powrócić do codziennych zadań. Po kawitacji na ciele nie pozostają żadne ślady ani blizny. Cellulit znika, skóra jest wygładzona. Praktycznie magia, prawda?

 

 

Z czym radzi sobie kawitacja?

Metoda kawitacji ultradźwiękowej pozwala pozbyć się cellulitu i zredukować tkankę tłuszczową, poradzi sobie z obwisłą skórą, pomaga wygładzić sylwetkę. Efektem liposukcji ultradźwiękowej jest zmniejszenie lokalnych złogów tłuszczu na boczkach, fałdach brzucha, biodrach.

 

Podobnie, jak wszystkie nowoczesne techniki korekcji sylwetki, liposukcja ma wiele przeciwwskazań, a mianowicie:

 

 

Istnieją pewne zalecenia przedzabiegowe:

  • 3 dni przed zabiegiem nie spożywać tłustych, smażonych, pikantnych potraw;
  • Przez 3 dni nie możesz spożywać alkoholu;
  • 3 dni przed zabiegiem należy spożyć dużą ilość wody;
  • Na godzinę przed zabiegiem należy wypić 1 litr wody.

 

Jak przebiega procedura?

Procedura kawitacji wykonywana jest na żelu w miejscach lokalnych złogów tłuszczu. W zależności od obszaru zabiegu procedura może trwać od 10 do 40 minut. Wpływ kawitacji na ciało nie powinien przekraczać 60 minut tygodniowo. Ta technika jest absolutnie bezbolesna, jedynym dyskomfortem może być szum w uszach spowodowany ekspozycją na ultradźwięki.

 

Średnia ilość zabiegów wynosi 6-8, w zależności od stopnia tkanki tłuszczowej. Po ukończeniu serii, indywidualnie ustalonej przez kosmetologa, zaleca się dla utrzymania efektów raz na sześć miesięcy odbyć 1 do 3 zabiegów.

By w pełni wykorzystać możliwości zabiegu, kawitację należy dopełniać zabiegami do drenażu limfatycznego: presoterapią, masażem, liftingiem RF. Często producenci łączą w urządzeniach odpowiednie funkcje – na przykład, kawitację i lifting RF, jak w ZEMITS Statur Pro czy ZEMITS AbigonUrządzenie do kawitacji można kupić na raty, obniżając w taki sposób obciążenie swojego budżetu, i od razu zacząć zarabiać. Ogólnie, kilka klientów na miesiąc będą pokrywać regularną ratę, reszta jest Twoim dochodem. 


  ÐÐ¿Ð¿Ð°Ñ€Ð°Ñ‚ кавитации и RF-лифтинга Zemits Abigon | Advance Esthetic

 

 

 

 

Presoterapia

Presoterapia to masaż sprężonym powietrzem, które jest dostarczane przez specjalny kombinezon podłączony do urządzenia. Składa się on z różnych części - spodni, rękawów i pasa na brzuch, pozwalających na oddziaływanie zarówno na całe ciało, jak i jego poszczególne części, na przykład brzuch lub nogi. Ból i dyskomfort podczas takiego masażu oznaczają, że jest on za mocny, normalne odczucia to relaksacja i przyjemne ciepło rozchodzące się po całym ciele po zabiegu. Presoterapia jest skuteczna w przypadku cellulitu, zmniejszenia masy ciała, zwiotczenia skóry, w celu wspierania, zapobiegania i rehabilitacji w kosmetologii i medycynie.

 

 

Presoterapia wpływa na głębokie warstwy skóry właściwej, naczynia krwionośne i układ limfatyczny. Dzięki prawidłowym i delikatnym ruchom masażu podczas zabiegu następuje normalizacja procesów metabolicznych w ciele, jego oczyszczenie z toksyn. Działanie impulsowe aktywuje krążenie krwi i procesy metaboliczne na poziomie komórkowym. Do wszystkich tkanek i narządów dostarczany jest tlen i składniki odżywcze. Ogólny stan organizmu poprawia się.

 

Jedna sesja takiego masażu zastępuje kilka zabiegów manualnych. Po kilku sesjach ciało staje się bardziej napięte i szczupłe, a skóra staje się gładka i elastyczna.

Możesz wykonać drenaż limfatyczny w każdym wieku, u mężczyzn i kobiet, a lista przeciwwskazań jest niewielka. Najważniejsze z nich to  nowotwory, ponieważ masaż aparaturowy stymuluje wzrost komórek złośliwych, a także nieprawidłowe ciśnienie krwi. Wrażenia po zabiegu są przyjemne, w całym ciele jest przypływ ciepła.

Presoterapia może być stosowana po zabiegu kawitacji. Pełny cykl presoterapii składa się z 10-15 zabiegów z przerwą 2 dni. Codzienne wykonywanie tej procedury jest niewskazane. Jest to przeciążenie dla organizmu przy braku wyraźnego efektu. Wskazane przerwy między sesjami są niezbędne, aby ciało dostosowało się do zmian.

Urządzenie Zemits Sisley ma 28 kanałów, trzy poziomy intensywności działania i opcją ustawień ręcznych do indywidualnych potrzeb klienta. Masaż próżniowy na tym urządzeniu może być robiony na całe ciało i na wybrane partie. Ma też wysoka moc ciśnienia, prosty i zrozumiały wybór ustawień w przenośnym bloku sterowania oraz małą wagę. Zabiegi z Zemits Sisley są w pełni bezbolesne i skutkują szybkim i długotrwałym efektem.

 

 

 

W wyniku wspólnej pracy dwóch technik - kawitacji i terapii ciśnieniowej - klient otrzyma:

 

 

 

 

Masaż próżniowo-rolkowy idealnie łączy się z tymi dwiema procedurami

Dlatego mamy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę:

ZESTAW Urządzenie Do Presoterapii I Drenażu Limfatycznego Zemits Sisley + Urządzenie Do Masażu Rolkowo-Próżniowego Zemits Shape 6.0

 
 
 
 

Masaż próżniowy i rolkowo-próżniowy

Masaż próżniowy polega na wpływie ujemnego ciśnienia na powierzchnię skóry. Czyli w końcówce głowicy jest sztucznie wytwarzany efekt próżniowy, wskutek czego partia skóry i tkanki podskórnej jest zasysana do środka. Przesuwając głowice po skórze, kosmetolog dokonuje masażu skóry, podskórnej tkanki tłuszczowej i mięśni. Niektóre modele urządzeń do masażu próżniowego, jak na przykład ZEMITS Shape 6.0 są wyposażone w dodatkowe końcówki do zabiegów na twarz.

W urządzeniach rolkowo-próżniowych wpływ próżni jest nasilany przez rolki mechaniczne o różnych kształtach. Podchwytując fałdę skórno-tłuszczową, rolki dodatkową ją rozgniatają, pogłębiając i nasilając wpływ masażu. Mechaniczny wpływ rolek nasila efekt masażu próżniowego i sięga głębszych warstw tkanki.

Masaż próżniowy, a tym bardziej rolkowo-próżniowy (nawet w najmniej intensywnym trybie) może jest okazać metodą zbyt mocną do bardzo delikatnej, skłonnej do występowania krwiaków i uszkodzeń skóry. Jeśli po zabiegu na skórze klienta pojawiają się duże krwiaki, występują nieprzyjemne odczucia lub ból już podczas zabiegu – koniecznie należy obniżyć moc zasysania próżniowego. Dla pacjentów bardzo wrażliwych najlepiej wybrać inne, bardziej delikatne metody: presoterapię, kawitację, elektroporację ze stosowaniem środków do spalania tłuszczu, lifting RF.

Urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego Zemits Shape 6.0 #1

 

 

Ważne jest, aby pamiętać ... Chociaż same procedury zabiegowe nie wymagają dodatkowego wysiłku ze strony klienta, lecz aby utrzymać ich wynik przez długi czas, musisz spróbować zadbać o zdrowy tryb życia. Wyeliminuj szkodliwe pokarmy i alkohol z diety, dodaj odrobinę sportu do swojego życia. Wtedy atrakcyjna sylwetka utrzyma się na długo!

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły:  

  1. Kompleksowe Podejście Do Terapii Typu Twarzy Zde formowanej

  2. Redakcja Testuje: TOP Metody Do Odchudzania

  3. Rodzaje Starzenia Się: Jak Wybrać Właściwy Program Zabiegów Anti-Age

  4. Co Będzie Popularne W Kosmetologii W 2020