Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Temat: efektywne odchudzanie za pomocą urządzeń

Dlaczego tak dużo kosmetologów pracuje w kierunku modelowania i korygowania sylwetki? Odpowiedź brzmi jednoznacznie ― bo ta branża nigdy nie traci popularności.  Zdrowe ciało ― to nieprzemijający trend. 

 

Silne i zgrabne ciało świadczy o kondycji zdrowia. To warunek konieczny do dobrego samopoczucia i przejaw miłości oraz troski o siebie. 

 

Dlatego klienci zajmują wszystkie wolne terminy w salonach i z ciekawością próbują nowych metod, potrzebują coraz lepszej, skuteczniejszej, intensywniejszej terapii?

Dzisiaj rozmawiamy o jednym z najskuteczniejszych połączeń do zwalczania niepożądanej tkanki tłuszczowej: presoterapia + kawitacja. Rozpatrzymy ich zalety na przykładzie konkretnych urządzeń i ocenimy realne efekty po zabiegach.

 

Presoterapia: główne zalety

 

Ta technologia już dawno znajduje się na liście must-have dla każdego właściciela salonu świadczącego usługi z modelowania sylwetki. Metoda do drenażu limfatycznego wywierająca pozytywny wpływ na cały organizm ― cóż lepszego? Na ten zabieg zawsze są kolejki, bo jest wskazany niemal dla każdego: dla sportowców, pacjentów po operacjach, osób mających nadwagę, klientów prowadzących mało aktywny tryb życia. Jest uniwersalny i prawie nie ma przeciwwskazań.

Urządzenie do presoterapii Sisley — to nasz bestseller, nie tylko dzięki uniwersalności, ale również efektywności zabiegów. Rytmiczne, delikatne pompowanie sprężonym powietrzem przyspiesza krążenie, rozbija zastoje limfy, wydala z organizmu nadmiar wody. Pod względem efektywności jeden zabieg presoterapii równa się pięciu zabiegom masażu ręcznego! Po kursie presoterapii można cieszyć się usunięciem zbędnych centymetrów, poprawą kondycji skóry oraz redukcji partii cellulitu.

W czym tkwi tajemnica? Urządzenia do presoterapii świetnie uzupełniają inne metody aparatowe. W niektórych przypadkach przeprowadzenie presoterapii jest wręcz obowiązkowe. Na przykład, gdy inna metoda rozbija błony komórek tłuszczowych, ale nie wydala resztek procesów metabolizmu z organizmu ― presoterapia dokończy sprawę, gdyż służy do przyspieszenia krążenia limfy i wydalania zbędnych metabolitów drogą naturalną.

Jakie dodatkowe atuty są dostępne w nowoczesnych urządzeniach kosmetycznych, w czym mogą pomóc kosmetologom? Na przykład, nasza nowość Zemits Sisley 2.0 — to presoterapia najnowszej generacji:

 • możliwość ustawienia intensywności próżni dla każdej komory z osobna.
 • 4 poziomy intensywności ― zabieg można dopasować nawet do nadwrażliwych klientów.
 • prosty i zrozumiały interfejs.
 • nowy system chłodzenia, który wydłuża “życie” urządzenia i chroni przed przegrzaniem.
 • stylowy kombinezon, który będzie ozdobą gabinetu.

Te zalety i nowoczesne aktualizacje czynią presoterapię jedną z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

 

 

Urządzenie do kawitacji — “tajna broń” kosmetologa

 

 

Dlaczego tajna? Bo ta metoda działa w niewidoczny sposób. Nie ma intensywnego masażu lub nagłych zmian temperatury tkanek (jak w liftingu RF czy krioterapii). Tu kosmetolog po prostu przesuwa głowicę po skórze z żelem przewodzącym.

Ale jakie efekty daje kawitacja! Podstawą metody są fale ultradźwiękowe, które przenikają w tkankę tłuszczową i tworzą w niej bąbelki powietrza, które, pękając, niszczą błony komórek tłuszczowych. Dzięki temu następuje redukcja objętości tkanki tłuszczowej, nawet w najbardziej problematycznych partiach.

Główną cechą charakterystyczną kawitacji jest to, że ona musi iść w parze z technologią do drenażu limfatycznego, o czym będzie mowa w następnej części artykułu.

 

Kawitację można przeprowadzać na całym ciele, z wyjątkiem indywidualnych przeciwwskazań. To rewelacyjna metoda do modelowania i korygowania sylwetki, która pozwala na bezbolesne i bezinwazyjne zrzucanie wagi.

Zabieg może stanowić konkurencję nawet dla metod chirurgicznych:

 • W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Klient może przyjść na zabieg nawet w trakcie przerwy obiadowej, nie zaburzając przy tym rytmu dnia.
 • Jest dużo tańsza. Nawet łączny koszt kursu zabiegów nie sięga nawet 1/10 ceny operacji plastycznej lub liposukcji.
 • Nie ma tylu przeciwwskazań. Lista czynników uniemożliwiających przeprowadzenie zabiegu jest całkiem standardowa, jak dla każdej innej metody aparatowej.
 • Szybko widać efekty. Pierwsze rezultaty będą zauważalne już po kilku zabiegach.

Zemits Abigon to urządzenie do kawitacji i liftingu RF, które wpływa na problematyczną partię dwustronnie. Niszczy tkankę tłuszczową od zewnątrz i od wewnątrz. Kawitacja służy do rozbijania komórek tłuszczowych, lifting RF ujędrnia skórę, nie dopuszczając jej obwisania wskutek utraty objętości tkanki tłuszczowej.

Kawitacja + presoterapia: realne efekty

 

Teraz opowiemy o realnych efektach kompleksowej terapii partii problematycznych. Na zdjęciu ― efekty klientki po 5 kompleksowych zabiegach kawitacji z Zemits Abigon i presoterapii z Zemits Sisley. To tylko połowa kursu! Po całym, składającym się z 10-15 zabiegów kursie efekty będą wręcz zadziwiające i długotrwałe.

 

Dlaczego takie połączenie? Te metody wykonują jedno wspólne zadanie

 • kawitacja niszczy błony komórek tłuszczowych
 • presoterapia wydala zawartość komórek tłuszczowych i toksyny, które się nagromadziły w organizmie drogą stymulacji układu limfatycznego. 

W taki sposób wspólne działanie tych metod pozwala na osiągniecie niesamowitych efektów!

Jednak pamiętaj, że sukces zależy nie tylko od urządzeń, ale też od samych klientów. Najlepszy efekt jest wtedy, gdy klient podchodzi do rozwiązania problemu kompleksowo ― koryguje dietę, uprawia sport, nie spożywa alkoholu, koryguje tryb snu.

 

Tylko w tym przypadku osiągniemy tak spektakularny sukces!

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły:  

 1. Oddychając pełną piersią ― dlaczego tlenoterapia jest zabiegiem must-have dla salonów kosmetycznych
 2. Anty-Poradnik Dla Kosmetologów ― 10 Wskazówek, Jak Stracić Najbardziej Lojalnych Klientów
 3. Pracujemy Nad Reputacją Marki: Kombajny Kosmetyczne, Opinie, SERM, Wyniki WyszukiwaniaPrzenośne Urządzenia Kosmetyczne Zemits Home Care: Jakie Są?