Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urządzenia rolkowo-próżniowe do odchudzania: przyjmujemy klientów po Świętach

Mówi się – szykuj sanie latem, ale my postanowiliśmy nieco zmienić to powiedzenie i w przypadku Zemits ono brzmi tak: „Na klientów styczniowych trzeba się przygotować od grudnia”. A teraz powiemy dlaczego.

Święta to okres, w którym nie za bardzo dbamy o sylwetkę. Głośne biesiady, dużo dni wolnego, tłuste, wysokokaloryczne potrawy to czynniki, które stymulują pojawienie się dodatkowych centymetrów w obszarach problemowych.

 

Dlatego styczeń tradycyjnie otwiera „pielgrzymkę” klientów do salonów i gabinetów kosmetycznych.

 

Jak najlepiej wykorzystać ten okres? Oczywiście, oferując złożone protokoły zabiegów, których na pewno nie ma Twoja konkurencja. I to nie tylko protokoły do modelowania, ale zabiegi, który jednocześnie wpływają na obszar problemowy za pomocą kilku technologii.

 

Dziś zebraliśmy TOP 3 urządzenia Zemits, które staną się Twoją „tajną bronią” i główną zaletą w walce z dodatkowymi centymetrami.

 

 

Zemits Bionexis: pięć technologii w jednym urządzeniu

 

Zacznijmy więc od tego modelu, nie bez powodu nasi klienci tak bardzo kochają Zemits Bionexis. Tak, zalety tego aparatu są nie do przecenienia na drodze do wymodelowania idealnej sylwetki. Będzie idealnym dopełnieniem do każdego salonu. Dzięki złożonemu połączeniu wszystkich technik w jednym urządzeniu, jeden zabieg jest jak pięć różnych zabiegów przeprowadzanych jednocześnie.

 

Kto wątpi w jego efektywność? Oto techniki, które twórcy połączyli pod jedną stylową obudową:

 1. Terapia próżniowa. Podciśnienie nie tylko masuje fałdy tłuszczowe, ale także przyspiesza miejscowe krążenie. Dzięki temu komórki szybciej dotleniają się i wzbogacają w składniki odżywcze. Stymulacja próżniowa rozbija również zastoje limfy i prowadzi aktywny drenaż limfatyczny tkanek.
 2. Wpływ mechaniczny. Działa w połączeniu z próżnią: aktywnie ugniata fałd tłuszczu, który jest wychwytywany przez próżnię. Razem więc „przecierają” komórki tłuszczowe, niszcząc ich błony.
 3. Terapia LED. To ekspozycja na bezpieczne promieniowanie, które poprawia metabolizm wewnątrzkomórkowy, uruchamia procesy regeneracyjne i poprawia krążenie krwi.
 4. Lifting RF. To zabieg szybko ujędrniający skórę, poprawiający jej kondycję i elastyczność. Dzięki efektowi podgrzania osiąganego za pomocą fal radiowych dochodzi do redukcji luźnych włókien kolagenowych oraz stymulacji produkcji kolagenu i elastyny.
 5. Podgrzewanie podczerwienią. Wpływa nie tylko na powierzchnię skóry, ale też na wszystkie jej warstwy strukturalne. Zabieg poprawia koloryt, koi, uelastycznia i nawilża skórę. Poprawia efekty liftingu RF, ułatwiając ujędrnianie problematycznych obszarów.


 

 Efekty po trzech zabiegach na Zemits Bionexis 

                          PRZED                                                                        PO

 

Dla wygodnej terapii całego ciała urządzenie wyposażone jest w cztery głowice o różnych rozmiarach, ale główną jest nadal głowica 5 w 1, w której połączone są wszystkie funkcje urządzenia.

 

Zemits Sisley 2.0: wyprzedzamy konkurencję

Zemits Sisley to jeden z hitów sprzedaży firmy Zemits – urządzenie do presoterapii i drenażu limfatycznego. 

 

Presoterapia to sprawdzona technologia, która pozytywnie wpływa na cały organizm, jest obowiązkowym etapem po takich metodach, jak kawitacja i kriolipoliza, gdyż pobudza wydalanie toksyn, martwych komórek tłuszczowych, nadmiaru wody i innych odpadów komórkowych. Zabieg pozytywnie wpływa na kondycję skóry, poprawia jej elastyczność i jędrność, usuwa zjawiska zastojowe w tkankach i redukuje cellulit.

Do zabiegu presoterapii klient zakłada specjalistyczny kombinezon podłączony do systemu sprężania powietrza. Sterowana przez smart-system pompa nadmuchuje i zdmuchuje poszczególne segmenty kombinezonu. Efekt ściskania nasila krążenie krwi i limfy oraz wspomaga szybsze wydalanie toksyn i odpadów metabolizmu, sprzyja redukcji obrzęków i objawów cellulitu oraz poprawie ogólnej kondycji organizmu.

 

Urządzenie Zemits Sisley 2.0 posiada:

 • 24 kanały do kompleksowej terapii całego ciała,
 • 4 tryby intensywności próżni,
 • user-friendly interfejs z możliwością indywidualnych ustawień.

 

Efekty po zabiegu presoterapii

 • redukcja obrzęków i uczucia ciężkich nóg
 • skuteczna rehabilitacja po zabiegach plastycznych i chirurgicznych
 • redukcja objawów cellulitu i skórki pomarańczowej, wygładzenie skóry
 • ogólna poprawa samopoczucia
 • zapobieganie w powstawaniu żylaków
 • tonizacja organizmu
 • redukcja zapaleń
 • stymulacja krążenia krwi i limfy
 • normalizacja krążenia krwi
 • ujędrnianie skóry
 • relaksacja organizmu

 

Zemits Bionexis Lite: innowacjE w codziennych zabiegach

Zemits Bionexis Lite jest do Twojej dyspozycji – przenośny, ale potężny kombajn kosmetyczny, który łączy 5 technik modelujących:

 • Działanie próżniowe i mechaniczne. Dwie różnej wielkości głowice, które pozwalają na efektywną pracę na różnych problematycznych obszarach, chwytając i masując fałd tłuszczowy.
 • Podgrzewanie RF i światło podczerwone. Poprawia wewnątrzkomórkową dyfuzję tlenu i poprawia kondycję skóry.
 • Kawitacja ultradźwiękowa. Ultradźwięki niszczą błony komórek tłuszczowych, tworząc pęcherzyki próżniowe w warstwie tłuszczu.

 

 

Z nim zawsze będziesz mieć klientów, ponieważ:

 • Potrójny wpływ technologii cudownie usuwa zbędne kilogramy.
 • Urządzenie daje efekty już po pierwszych zabiegach. Działa również na miejscowe  złogi tłuszczu poprzez liposukcję ultradźwiękową – kawitację.
 • Jest uniwersalny. Kompleks można wykonać dla klientów w każdym wieku, jeśli po konsultacji z lekarzem nie znaleziono przeciwwskazań.
 • W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, zabiegi z Zemits Bionexis Lite są bezbolesne i nieinwazyjne.

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły: