not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

HS 9101A UltraMesoGun™

Dostępność: Dostępny
Marka: HS
Artykuł: 100103
Cena brutto:
5 995,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Mezoterapia to ogólne określenie nieinwazyjnych zabiegów wspomagających leczenie schorzeń skórnych oraz podskórnej aplikacji m.in. leków i kosmetyków wspomagających procesy leczenia, regeneracji i profilaktyki zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetologii. W zależności od wykorzystanych procesów mechanicznych i konstrukcji urządzeń zabiegowych rozróżnia się mezoterapię bezigłową, igłową lub mikroigłową. UltraMesoGun™ to urządzenie wykorzystujące pojedynczą, cienką igłę i technologię Mezoterapii Igłowej.

-

UltraMesoGun™ to nowość wśród urządzeń do Mezoterapii Igłowej. Wykorzystując sterowaną procesorem komputerowym technologię kontroli procesu pracy, parametrów i aplikacji preparatu pozwala na sprawne i efektywne podanie i wprowadzenie preparatów wszędzie tam, gdzie nie sprawdza się metoda bezigłowa, a system mikroigłowy nie jest w stanie dotrzeć (wszelkie precyzyjne, punktowe zabiegi na wąskich, trudno dostępnych strefach i częściach ciała i twarzy).

Wyjątkowo precyzyjne przeprowadzenie zabiegu ułatwia przede wszystkim rękojeść zabiegowa w kształcie poręcznego, ergonomicznego pistoletu. Co chyba najważniejsze, prowadnica, kontrolująca kierunek i kąt pracy igły zabiegowej daje dodatkową stabilność i ułatwia idealny wybór punktu, w który ma uderzać igła nawet przy niewielkiej wprawie osoby wykonującej zabieg.

Zestaw głowic ultradźwiękowych uzupełnia zestaw tego profesjonalnego urządzenia.

-

Mezoterapia igłowa

To jedna z klasycznych, od lat potwierdzających swoją skuteczność metod zabiegowych stosowanych w kosmetologii. Poprzez podskórne wstrzyknięcie (przy wykorzystaniu specjalnych, wyjątkowo cienkich igieł) wybranego preparatu zabiegowego (leczniczego bądź medycznego) w łatwy i bezpieczny sposób uzyskiwany jest pożądany efekt zabiegu. Z reguły w zabiegach mezoterapii igłowej wykorzystuje się ampułki z preparatami (zwane popularnie Koktajlami), które w zależności od konkretnego przypadku oraz strefy, na której wykonywany jest zabieg mogą składać się z wielu, uzupełniających swoje działanie składników odżywczych i leczniczych.

Najczęściej spotykanymi ingrediencjami Koktajli do mezoterapii są witaminy, oligo-elementy, kwas polimlekowy i hialuronowy oraz enzymy, nukleotydy, wyciągi z tkanek czy aminokwasy.

Jeśli spojrzeć na efektywność i skuteczność zabiegu mezoterapii igłowej, to pozostawia ona daleko w tyle wszystkie metody wykorzystujące zewnętrzną aplikację wszelkich kremów bądź preparatów.

Koktajl podawany podskórnie, precyzyjnie w rejon, który poddawany jest zabiegowy daje uderzający efekt, poprzez dogłębne (nawet do 6mm - do poziomu skóry właściwej) aktywne wstrzyknięcie.

Zabieg mezoterapii igłowej może być przeprowadzany właściwie bez ograniczeń, na całej powierzchni ciała.

W zależności od wybranego zestawu Koktajli, skuteczność i wszechstronność zabiegu powoduje, że jest on doskonałym sposobem walki z następującymi przypadłościami:

- zmarszczki (wokół oczu, ust, na szyi, dekolcie, dłoniach itp.)

- wiotka, tracąca elastyczność skóra

- odwodniona, przesuszona skóra

- rozstępy

- cellulit

- wypadanie włosów (łysienie)

- jako ważne uzupełnienie zabiegów laserowych i operacyjnych zabiegów medycyny estetycznej

 

Sonoforeza/Ultradźwięki:

Ultradźwięki mogą być stosowane w przypadku wszystkich znanych problemów skórnych. Urządzenie to wykorzystuje fakt, że ciało ludzkie reaguje na sonoforezę zamieniając ultradźwięki w energię cieplną. Dzięki temu sonoforeza stymuluje proces odnowy i regeneracji skóry, przyspiesza metabolizm komórkowy, poprawia krążenie krwi i limfy, wzmacnia ściany komórek, kapilary naczyń krwionośnych i wzmacnia układ odpornościowy.


informacje techniczne UltraMesoGun™

- trzy głowice ultradźwiękowe o różnej średnicy

- tryb pracy do zabiegów na twarz (9-o stopniowa gradacja przepływu preparatu, 6-o stopniowa gradacja częstotliwości uderzeń igły zabiegowej)

- tryb pracy Point-to-Point (gradacja ilości podawanego preparatu od 10µl do 100µl, pięciostopniowa gradacja częstotliwości uderzeń igły zabiegowej)

- pełna kontrola zakresu głębokości pracy igły

- jednostka główna urządzenia wyposażona w poręczny uchwyt

Opis

Zasilanie: 230V / 50Hz
Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 60W
HS 9101A UltraMesoGun™ #1
HS 9101A UltraMesoGun™ #2

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

  • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
  • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
  • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
  • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
  • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.