not valid E-mail address
Incorrect Password

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Plastry do depilacji bikini

Towary kategorii Plastry do depilacji bikini:
Plastry do depilacji bikini charakteryzować się muszą delikatnością, bowiem okolice bikini to specyficzny obszar ludzkiego działa, który z łatwością ulega wszelkim podrażnieniom. Nie podlega wątpliwości, że okolice bikini nie są okolicami, które powinno depilować się przy pomocy standardowej maszynki do golenia. Bakterie znajdujące się na jej powierzchni (nawet pomimo jej jednorazowości) generować mogą powikłania dermatologiczne, a nawet stany zapalne, które bywają wyjątkowo trudne w leczeniu. Włoski w okolicach bikini po depilacji maszynką do golenia stają się silniejsze, twardsze, ciemniejsze i przede wszystkim odrastają w zastraszająco szybkim tempie, z tej też przyczyny zabieg ten należy ponawiać co drugi, trzeci dzień.
Skoro już ustaliliśmy, że depilacja okolic bikini maszynką do golenia nie jest najlepszym pomysłem, należy wskazać, iż rekomendowaną metodą depilacji tamtych rejonów jest oczywiście depilacja woskiem. Jednakże wosk woskowi nie równy, tak samo jak plaster plastrowi. Wybieramy zatem tylko te plastry do depilacji, które przeznaczone są do okolic wrażliwych, intymnych, czyli okolic bikini. Nie ma sensu korzystać ze zwykłych plastrów do depilacji w przypadku tamtych obszarów ciała, skoro gama produktów do depilacji bikini jest znakomicie rozbudowana.
Plastry do depilacji okolic bikini posiadają specjalny, ergonomiczny kształt, umożliwiający przeprowadzenie zabiegu depilacji nawet w domowym zaciszu w profesjonalny sposób, ponadto wosk zawarty w plastrach zawiera łagodzące ekstrakty roślinne.