https://newfacebeauty.pl/

Pomoc doradcy

Oceń nas

Zostaw Opinię

Menu

Cena

Wanienka ultradźwiękowa

Towary kategorii: Wanienka ultradźwiękowa

tylko dostępne
tylko promocje
Widok
Sort order
Dostępny

Myjka ultradźwiękowa VGT-1620QTS, 2 l

Myjka ultradźwiękowa zapewnia precyzyjne wyczyszczenie delikatnych i najbardziej skomplikowanych przedmiotów o nietypowym kształcie dzięki wykorzystaniu fali ultradźwiękowej. Takiej gwarancji nie dadzą inne sposoby mechanicznego czyszczenia. Co ważne kąpiel ultradźwiękowa nie niszczy mytych narzędzi.
Dostępny

Wanienka ultradźwiękowa VGT-1730, 3 l

Wanienka ultradźwiękowa wykorzystuje zjawisko kawitacji do dokładnego oczyszczenia przedmiotów. Powstałe bąbelki odbijając się od mytej powierzchni powodują jej dokładne oczyszczenie. Dzięki wanience ultradźwiękowej możliwe jest dokładne wyczyszczenie najbardziej porowatej powierzchni np. frezy do mikrodermabrazji. Co ważne kąpiel ultradźwiękowa jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje uszkodzenia mytych przedmiotów. Mycie przedmiotów z dodatkiem płynu dezynfekującego jest idealnym wstępem do dalszej sterylizacji narzędzi wielokrotnego użytku takich jak: frezy, cążki, kopytka, nożyczki i inne akcesoria.
Dostępny

Myjka ultradźwiękowa VGT-1990QT, 9 l

Myjka ultradźwiękowa charakteryzuje się dokładnym oczyszczeniem przedmiotów o trudnodostępnej do umycia powierzchni. Myjka znalazła zastosowanie w kosmetyce, dermatologii, jubilerstwie i optyce. Generator na dnie myjki generuje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 35­50 kHz. Pęcherzyki powstałe w skutek zmiany ciśnienia, odbijają się od mytych przedmiotów odrywając zanieczyszczenia. To jedyny bezpieczny sposób mechanicznego mycia narzędzi i akcesoriów.
Dostępny

Myjka ultradźwiękowa VGT-2013QT, 13 l

Myjka ultradźwiękowa zapewnia precyzyjne wyczyszczenie delikatnych i najbardziej skomplikowanych przedmiotów o nietypowym kształcie dzięki wykorzystaniu fali ultradźwiękowej. Takiej gwarancji nie dadzą inne sposoby mechanicznego czyszczenia. Co ważne kąpiel ultradźwiękowa nie niszczy mytych narzędzi.
Dostępny

Myjka ultradźwiękowa GT-1860QT, 6 l

Myjka ultradźwiękowa pozwala dokładnie oczyścić trudne do czyszczenia elementy kosmetyczne, fryzjerskie, jubilerskie czy optyczne. Technika działania polega na wykorzystaniu ultradźwięków do dokładnego oczyszczenia mytej powierzchni. W swojej budowie myjka ultradźwiękowa ma generator ultradźwiękowy ze specjalnymi przetwornikami zamontowany na dnie urządzenia. Generator zanurzony w płynie wytwarza fale ultradźwiękowe. Gwałtowna przemiana fazowa z fazy ciekłej w fazę gazową, odbija się o czyszczony przedmiot odrywając zgromadzone na jego powierzchni zanieczyszczenia.
Dostępny

Myjka ultradźwiękowa - 5l

Myjka ultradźwiękowa do dezynfekcji akcesoriów kosmetycznych, a w szczególności głowic do mikrodermabrazji, frezów itp. oraz narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych. Oprócz bardzo wysokiej skuteczności mycia i docierania do najbardziej niedostępnych szczegółów mycie przy pomocy ultradźwięków nie powoduje absolutnie żadnych uszkodzeń mechanicznych mytych przedmiotów. Myjka ta posiada wysokiej rozdzielczości, cyfrowe wyświetlacze temperatury i czasu, estetyczna obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Specjalne czujniki poziomu wody i temperatury sprawiają, że praca z tym urządzeniem jest bardzo prosta i bezpieczna, a zamontowane podwójne bezpieczniki stwarzają większe bezpieczeństwo sterowania. W CLEAN 50 PLUS czas ekspozycji od 2 do 60 minut.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 1000 Poj. 750ml, 35w Cyfrowa

Myjka Ultradźwiękowa 750 Ml - Cyfrowa. Myjka do mycia przyborów kosmetycznych a w szczególności głowic do mikrodermabrazji , frezów itp.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 2000 Poj. 600ml, 35w Cyfrowa

Myjka Ultradźwiękowa 600 Ml - Cyfrowa. Myjka do mycia przyborów kosmetycznych a w szczególności głowic do mikrodermabrazji , frezów itp.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 607 Poj. 0,7l, 35w

Dane techniczne: Material: SUS304 Stal nierdzewna. Wydajny przetwornik ultradźwiękowy, bardziej równomierny rozkład fal ultradźwiękowych, mocne czyszczenie, wysoka trwałość.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 613t Poj. 1,3l, 50w

Dane techniczne: Material: SUS304 stal nierdzewna; Ustawienia czasu: regulacja:0-20 min; Przetwornik o wysokiej wydajności; Stabilna i pewna PCB.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 620q Poj. 2,0l, 100w

Dane techniczne: Material: SUS304 Stal nierdzewna; Ustawienia temperatury:80 ºC; Wydajny przetwornik ultradźwiękowy, bardziej równomierny rozkład fal ultradźwiękowych, mocne czyszczenie, wysoka trwałość; Ceramiczna grzałka dla lepszych efektów podgrzewania; Płyta PCB odporna antykorozyjna i odporna na wilgoć, zdolność do różnych środowisk pracy; Zbiornik tłoczony bez luk spawalnicznych, odporny na wodę.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 620t Poj. 2,0l, 50w

Dane techniczne: ● Material: SUS304 stainless steel with diamond-shaped figures; ● Time setting: 0-15 min adjustable; ● High-performance transducer; ● Secure and stable PCBA; ● CE/FCC/ RoHs tested and approval.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa Acv 730qt Poj. 3,0l, 100W

Myjka Ultradźwiękowa Acv 730QT Poj. 3,0l, 100w Materiał: SUS304 Stal nierdzewna z figurami w kształcie diamentu. Ustawienia czasu:regulacja 1-99 min. Ustawienia temperatury: regulacja: 0 ºC-80 ºC Wydajny przetwornik ultradźwiękowy, bardziej równomierny rozkład fal ultradźwiękowych, mocne czyszczenie, wysoka trwałość. Ceramiczna grzałka dla lepszych efektów podgrzewania. Płyta PCB odporna antykorozyjna i odporna na wilgoć, zdolność do różnych środowisk pracy. Zbiornik tłoczony bez luk spawalnicznych, odporny na wodę.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 740qt Poj. 4l, 100w

Material: SUS304 stal nierdzewna; Ustawienia czasu: regulacja:0-20 min; Ustawienia temperatury: regulacja: 20ºC-80ºC; Przetwornik o wysokiej wydajności; Stabilna i pewna PCB.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 800 Poj. 600ml, 35w

Moc ultradźwięków: 40 KHz, Materiał: Stal nierdzewna SUS304, Pojemność zbiornika: 600 ml, Timer 3-minutowy Auto wyłącznik
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 840qt Poj. 4,0l, 150w

Dane techniczne: Material: SUS304 stal nierdzewna; Ustawienia czasu: regulacja:0-20 min; Ustawienia temperatury: regulacja: 20ºC-80ºC; Przetwornik o wysokiej wydajności; Stabilna i pewna PCB.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 860qt Poj.6,0l, 300w

Material: SUS304 stal nierdzewna; Ustawienia czasu: regulacja:0-20 min; Ustawienia temperatury: regulacja: 20ºC-80ºC ; Przetwornik o wysokiej wydajności; Stabilna i pewna PCB.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa ACV 990qt Poj. 9,0l, 300w

Dane techniczne: Material: SUS304 stal nierdzewna Ustawienia czasu: regulacja:0-20 min Ustawienia temperatury: regulacja: 20ºC-80ºC Przetwornik o wysokiej wydajności Stabilna i pewna PCB
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa Clean 35

Myjka ultradźwiękowa do dezynfekcji akcesoriów kosmetycznych, a w szczególności głowic do mikrodermabrazji, frezów itp. oraz narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych. Oprócz bardzo wysokiej skuteczności mycia i docierania do najbardziej niedostępnych szczegółów mycie przy pomocy ultradźwięków nie powoduje absolutnie żadnych uszkodzeń mechanicznych mytych przedmiotów. Myjka ta posiada wysokiej rozdzielczości, cyfrowe wyświetlacze temperatury i czasu, estetyczna obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Praca z tym urządzeniem jest bardzo prosta i bezpieczna, a zamontowane podwójne bezpieczniki stwarzają większe bezpieczeństwo sterowania. Temperatura jest regulowana w przedziale 20-80°C, a czas ekspozycji od 1 do 60 minut.
Dostępny

Myjka Ultradzwiękowa Emmi-05P, 0,5 l

Od pierwowzoru różni się możliwoœcią zdjęcia zbiornika z podstawy myjki w celu łatwej wymiany wody bez koniecznoœci odłączania i przenoszenia całego urządzenia.
Dostępny

Myjka Ultradzwiękowa Emmi-12HC, 1,2 l

Urządzenia czyszczące klasy uniwersalnej najbardziej wszechstronne - znajduje szerokie zastosowanie w niewielkich warsztatach i pracowniach, jak też w większych laboratoriach. Urządzenia cechuje jakoœć czyszczenia, połączona z prostotą obsługi.
Dostępny

Myjka Ultradzwiękowa Emmi-20HC, 2 l

Myjka EMMI-20HC przeznaczona jest m.in. do czyszczenia naczyń i elementów szklanych, biżuterii i narzędzi oraz niedużych częœci mechanicznych. Posiada wbudowany regulator mocy i ciepła (oczyszczanie w temperaturach 30 do 80 stopni). Myjka posiada możliwoœć pracy ciągłej lub przez czas ustalony przez użytkownika.
Dostępny

Myjka Ultradzwiękowa Emmi-30HC, 3 l

Czyszczenie przy pomocy rozchodząych się w płynie fal ultradŸwiękowych jest najskuteczniejszą obecnie metodą oczyszczania, będąc przy tym całkowicie bezpieczne dla delikatnych i skomplikowanych przedmiotów.
Dostępny

Myjka Ultradzwiękowa Emmi-60HC, 6 l

Myjka o pojemności 6 litrów, przeznaczona do użytku w warsztatach i laboratoriach do czyszczenia części mechanicznych i elektronicznych o złożonej budowie, elementów silników lotniczych i samochodowych i innych urządzeń. Dodatkowo dostępna pokrywa z dwoma naczyniami pozwalającymi na oczyszczanie równocześnie kilku mniejszych przedmiotów.
Dostępny

Myjka Ultradzwiękowa Emmi-85HC, 8,5 l

Profesjonalna myjka ultradŸwiękowa o pojemnoœci 8,5 litra - używana m.in. do oczyszczania turbin lotniczych, aluminiowych elementów silników, skrzyń biegów, łańcuchów, gaŸników. Posiada możliwoœć pracy ciągłej i kurek spustowy ułatwiajšcy wymianę wody.
Dostępny

Myjka Ultradzwiękowa Emmii-120HC, 12 l

Urzšdzenia klasy profesjonalnej to najwyższej klasy myjki o znacznej mocy i pojemnoœci, przeznaczone do oczyszczania elementów o znacznych rozmiarach i stopniu zanieczyszczenia. Myjki te znajdują zastosowanie w zakładach przemysłowych i nowoczesnych warsztatach.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa Kazaro

Myjka ultradźwiękowa prosta w obsłudze służąca do szybkiego czyszczenia drobnych narzędzi znajdujących się w gabinetach kosmetycznych oraz fryzjerskich takich jak np. cążek, kopytek, radełek, nożyczek, pęset . jak i narzędzi stomatologicznych.
Dostępny
Bestseller!!

Myjka Ultradźwiękowa Promed

249,00 zł 219,00 zł
Promocja Myjka Ultradźwiękowa Promed 12%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Myjka ultradzwiękową Promed do czyszczenia akcesoriów kosmetycznych, a w szczególności głowic do mikrodermabrazji, frezów, pilników.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa UC-002

Myjka ultradźwiękowa prosta w obsłudze ( intuicyjne sterowanie)do dezynfekcji akcesoriów kosmetycznych, a w szczególności głowic do mikrodermabrazji, frezów itp. oraz narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych.
Dostępny
Bestseller!!

Panda Ultrasonic Cleaner Biały

599,01 zł 539,11 zł
Promocja Ultrasonic Cleaner 10%
Act before 31.07.2018

Zobacz więcej

Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa 0,6 Litra

Myjka dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej (wibracje wysokiej częstotliwości) doskonale czyści umieszczone w niej przedmioty, usuwa malutkie pęcherzyki powietrza, powoduje, że płyn dociera do wgłębień i szczelin.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa 1,4 Litra

Myjka dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej (wibracje wysokiej częstotliwości) doskonale czyści umieszczone w niej przedmioty, usuwa malutkie pęcherzyki powietrza, powoduje, że płyn dociera do wgłębień i szczelin.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa 2,5 Litra Z Podgrzewaniem

Myjka dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej (wibracje wysokiej częstotliwości) doskonale czyści umieszczone w niej przedmioty, usuwa malutkie pęcherzyki powietrza, powoduje, że płyn dociera do wgłębień i szczelin. Można stosować wodę, środki myjące, a także płyny do dezynfekcji - osiągamy wtedy efekt o wiele lepszy niż taki, który byśmy uzyskali tylko przez zamoczenie narzędzi w płynie.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa 2,5 Litra Z Podgrzewaniem New

Myjka dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej (wibracje wysokiej częstotliwości) doskonale czyści umieszczone w niej przedmioty, usuwa malutkie pęcherzyki powietrza, powoduje, że płyn dociera do wgłębień i szczelin. Można stosować wodę, środki myjące, a także płyny do dezynfekcji - osiągamy wtedy efekt o wiele lepszy niż taki, który byśmy uzyskali tylko przez zamoczenie narzędzi w płynie.
Dostępny

Myjka Ultradźwiękowa 6 Litrów Z Podgrzewaniem I Spustem Cieczy

Myjka dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej (wibracje wysokiej częstotliwości) doskonale czyści umieszczone w niej przedmioty, usuwa malutkie pęcherzyki powietrza, powoduje, że płyn dociera do wgłębień i szczelin. Można stosować wodę, środki myjące, a także płyny do dezynfekcji - osiągamy wtedy efekt o wiele lepszy niż taki, który byśmy uzyskali tylko przez zamoczenie narzędzi w płynie.

Myjka ultradźwiękowa – na straży czystości

Zarówno w salonie piękności, jak i w każdym zakładzie, związanym z pielęgnacją twarzy i ciała, bardzo ważna jest higiena i czystość sprzętu. Każdy wykwalifikowany mistrz wie, że instrument musi zostać zdezynfekowany, potem wyczyszczony (mechanicznie lub ultradźwiękowo), a następnie sterylizowany. Połączenie sprzętu i roztworów może być dowolne. Jednak przyjrzyjmy się bliżej metodzie czyszczenia ultradźwiękowego. Wielką zaletą fal ultradźwiękowych jest to, że one wnikają do wszelkich zagłębień, otworów i szybko usuwają brud bez uszkadzania powierzchni narzędzia.

Fale ultradźwiękowe, stosowane do czyszczenia części, mieszczą się w zakresie od 18 do 120 kHz, więc ludzkie ucho nie może ich usłyszeć.

Urządzenie, z którego korzystają salony urody do czyszczenia instrumentów za pomocą ultradźwięków, nazywa się wanienką ultradźwiękową. Jeśli do urządzenia wlać roztwór do dezynfekcji, można wtedy oczyścić i zdezynfekować narzędzia jednocześnie.

Myjka ultradźwiękowa – zalety i zasady wyboru

Myjka ultradźwiękowa jest wygodna w użyciu, wymaga minimalnego wysiłku ludzkiego, skraca czas czyszczenia części z brudu i nie wymaga stosowania środków chemicznych.

Działanie takich urządzeń opiera się na działaniu ultradźwięków na roztwór czyszczący. W cieczy znajduje się wiele drobnych pęcherzyków, które intensywnie się rozszerzają i pękają, oczyszczając przedmioty z zanieczyszczeń.

Myjki ultradźwiękowe mają szeroki zakres zastosowań, są one używane do czyszczenia:

 • Narzędzi do manicure.
 • Sprzętu kosmetycznego wielokrotnego użytku – frezów, głowic do mikrodermabrazji.
 • Protez zębowych.
 • Wyrobów jubilerskich.
 • Zegarów i części sprzętu.

Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym sterowaniem jest szczególnie wygodna

Czym jest dobra myjka ultradźwiękowa

Sprzęt do czyszczenia ultradźwiękowego ma mnóstwo zalet:

 • Delikatne podejście do narzędzi – nie pozostaje na nich uszkodzeń mechanicznych, ostrza nie tępią się, materiały się nie psują.
 • Skuteczne czyszczenie. Ultradźwięki docierają nawet do trudno dostępnych miejsc, które trudno oczyścić mechanicznie.
 • Ekonomiczne zużycie energii elektrycznej.
 • Uniwersalność – za pomocą ultradźwięków można czyścić narzędzia i sterylizować je w specjalnym roztworze.
 • Wysoka prędkość działania. Czyszczenie narzędzi nie zajmuje więcej niż 10 minut.

Kompaktowa myjka ultradźwiękowa jest najlepszym rozwiązaniem dla początkujących mistrzów i małych gabinetów. 

Wybór modelu mycia ultradźwiękowego

Myjki i wanienki ultradźwiękowe są dostępne w różnych kategoriach cenowych, więc przed zakupem warto zbadać charakterystyki urządzeń oraz ich funkcje, aby zrozumieć, które z nich są potrzebne w twoim przypadku. Wybierając wanienkę ultradźwiękową, należy zwrócić uwagę na następujące parametry:

 • Materiał stojaka i obudowy. Sam zbiornik jest zwykle wykonany ze stali nierdzewnej, a obudowa w przypadku niedrogich modeli może być plastikowa.
 • Moc. W profesjonalnych modelach moc grzewcza może wynosić 100-300 W, zaś w kompaktowych myjkach – 35-40 W.
 • Pojemność zbiornika. W modelach kompaktowych objętość zbiornika wyniesie 550-600 ml, a w dużych wanienkach ultradźwiękowych może osiągnąć nawet 13 litrów. W przypadku dużego salonu, w którym jednocześnie pracuje kilku mistrzów, lepiej jest kupić większy zbiornik – co najmniej na 5-6 litrów. Dla standardowego zestawu narzędzi  jednego mistrza wystarczy model na 2,5 litra.
 • Minutnik. Możliwość ustawienia różnego czasu czyszczenia ułatwia pracę z różnymi rodzajami czyszczonych narzędzi i stopniem ich zanieczyszczenia.
 • Wymiary i waga obudowy. Mała myjka ultradźwiękowa może być stosowana do realizacji zamówień na miejscu dla dużej liczby klientów, ale należy pamiętać, że dużo narzędzi na raz taka myjka nie będzie w stanie wyczyścić.
 • Temperatura nagrzewania.
 • Dodatkowe możliwości. Istnieją myjki z ekranem LED i funkcją automatycznego wyłączania, która zwiększa poziom komfortowości urządzenia. Praktyczna i wyjmowana podstawka, którą można łatwo wyjąć i umyć.

Dostawa i Płatności

Gwarancja

12, 18, 24 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia w zależności od artykułu

Opłata

przelew bankowy

NEWFACE w sieciach społecznościowych

Zapraszamy w godzinach

poń – czwartek 8.oo – 18.oo piątek 8.oo – 16.oo sobota nieczynne

Dostarczamy we wszystkich miastach Polski:  Warszawa Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ... [ Pokaż wszystko ]

NEWFACE GROUP Sp. z o.o. Warszawa Infolinia: (22) 102 19 45

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookiew przeglądarce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.