Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

5 oznak starzenia: lifting RF spieszy z pomocą

Każda klientka chce jak najdłużej zachować młodość. Dotyczy to zarówno 20-letnich dziewczyn, jak i 50-letnich kobiet. Pod tym względem wszyscy są równi, i godzinami patrzą w lustro skrupulatnie studiując każdą nową małą zmarszczkę lub fałdkę.

Wiele osób uważa, że ​​zmiany związane z wiekiem przyszły w ich przypadku „dużo wcześniej” niż u przyjaciółki/współpracowniczki/sąsiadki/krewnej. Ale profesjonalny wzrok kosmetologa może łatwo określić, w którym obszarze skóry wystąpiły zmiany. W końcu istnieją pewne oznaki, które zdradzają wiek.

Dzisiaj chcemy porozmawiać o 5 z tych oznak oraz o technologiach, które mogą je naprawić. Zacznijmy.

Urządzenie do liftingu RF Zemits Klein RF 2.0

 

Oznaka nr 1: fałdy nosowo-wargowe

Mimika czy wiek? Na to pytanie jest trudno odpowiedzieć z pewnością ponieważ obie wersje będą prawdą. Najczęściej pierwsze zmiany przynosi mimika twarzy, ponieważ ta strefa jest najczęściej deformowana podczas komunikacji: śmiech, płacz, uśmiech, złość – wszystko zostawia ślad na tym obszarze. Nasze naturalne zmarszczki biegną od kącików ust do skrzydełek nosa. W młodości w komórkach skóry jest wystarczająco dużo włókien kolagenowych, aby wyrównać te linie w stanie spokoju, ale wraz z wiekiem pojawia się efekt “wygniecionego papieru”: jeśli cały czas “fałdujemy” skórę, nieuchronnie pojawią się na niej zmarszczki.

 

To są zmiany, których trudno uniknąć, przecież nie dasz rady zabronić sobie uśmiechu! Oczywiście istnieją dodatkowe czynniki, które mogą pogorszyć i przyspieszyć pojawienie się bruzd nosowo-wargowych. A zwłaszcza:

  • Wzrost masy ciała i zwiększenie objętości policzków. Duża masa będzie wywierać większy nacisk grawitacyjny, a zagniecenia będą głębsze.
  • Niezdrowy tryb życia. Niedobór snu, niewłaściwa postawa podczas snu, palenie tytoniu, stres – wszystko to negatywnie wpływa na stan skóry.
  • Aktywne światło ultrafioletowe. Tu bez komentarzy, wszyscy dobrze wiemy o czynniku fotostarzenia.
  • Drastyczna utrata wagi.
  • Suchość skóry.

 

RF LIFTING

 

 

Oznaka nr 2: worki i cienie pod oczami

Oczy są jedną z pierwszych cech, na które ludzie zwracają uwagę podczas komunikacji. Cienie pod oczami wcale nie dodają młodości, sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną, ospałą, pozbawioną życia. Mętna skóra pod oczami nawet piękną kobietę zamieni w potomka hrabiego Draculi.

Wszystko to oczywiście żart, ale skóra pod oczami jest szczególnie cienka i wymaga rzetelnej systematycznej pielęgnacji. A współczesne realia są takie, że nasze oczy są w ciągłym napięciu: komputer, telefon, czytanie/przewijanie wiadomości w ciemności. Wszystko to negatywnie wpływa na skórę wokół oczu.

 

 

Oznaka nr 3: ziemista skóra, nierówności

Piękna skóra to nie tylko efekt dobrej pielęgnacji, ale także młodości. Z biegiem czasu zatrzymuje się produkcja komórek, a także synteza białek młodości – kolagenu i elastyny.

Dodajmy do tego wpływ negatywnych czynników, które opisaliśmy powyżej. Ale faktem jest, że utrata jędrności, łuszczenie się, matowość i suchość również dodają wieku i sygnalizują o zmianach związanych z wiekiem.

 Манипула_RF-лифтинг_на_Zemits_Eau_Sante 

 

 

Oznaka nr 4: zmarszczki na szyi

Wszystkie kobiety wiedzą, że szyja zawsze zdradza wiek. I bez względu na to, jakich sztuczek używały panie, aby odmłodzić skórę twarzy, szyja zawsze bezlitośnie wskazuje na nasze lata.

Nawiasem mówiąc, „pierścienie Wenus” pojawiają się nie tylko z powodu wieku, ale także z powodu niewłaściwej postawy, niedostatecznej pielęgnacji skóry szyi oraz genetyki. W tym obszarze skóra jest szczególnie cienka, nie posiada wystarczającej ilości gruczołów łojowych do ochrony i bardzo szybko reaguje na negatywne czynniki zewnętrzne.

 Процедура_RF-лифтинг_8_в_1_Zemits_Verstand_PRO_02

 

 

Oznaka nr 5: zmarszczki w okolicy dekoltu

W tej sytuacji dekolt i szyja są swego rodzaju “przyjaciółkami w nieszczęściu”, ponieważ zmiany przychodzą do nich znacznie wcześniej niż do innych obszarów skóry. Wszystko przez cienkość i mała ilość gruczołów łojowych – skóra po prostu nie jak się ochronić przed słońcem, chłodem, wiatrem, toksynami.

Ponadto często o niej zapominamy i niedostatecznie pielęgnujemy. W młodości może to jeszcze przejść, ale w przypadku starszych kobiet – och, lepiej nie dopuszczać takiego błędu.

 

 

 

 

Lifting RF spieszy z pomocą

Jeśli klienci przychodzą do Ciebie ze skargami dotyczącymi zmian wiekowych, jest to jedna z najlepszych opcji, jakie możesz zaoferować. Mamy na myśli kurs zabiegów anti-age z wykorzystaniem urządzenia do liftingu Zemits Klein RF 2.0

Jakie są zalety takiego urządzenia:

  • Odczuwalne efekty. Główną zaletą liftingu RF jest to, że wybrana strefa nagrzewa się do pożądanej temperatury napinając istniejące włókna kolagenu. Dzięki temu proces syntezy kolagenu i elastyny ​​rozpoczyna się znacznie szybciej.
  • Optymalny zestaw. W zestawie mamy dwie końcówki: jedną do klasycznego multipolarnego liftingu RF do twarzy i drugą do delikatnych partii (wokół oczu, obszar fałd nosowo-wargowych). Dlatego Zemits Klein RF 2.0 nadaje się do rozwiązywania szerokiego zakresu problemów estetycznych i pasuje dla klientów w każdym wieku.
  • Nowa moc Z Dual RF. Urządzenie emituje fale RF z zastosowaniem technologii Z Dual RF, która pozwala na poddanie zabiegowi maksymalnie szerokiego obszaru oraz równomierne wstępne podgrzanie tkanek.

 

 

 

EFEKTY PO 1 ZABIEGU Z RF LIFTING FACIAL:

Urządzenie do liftingu RF Zemits Klein RF 2.0

Ponadto model ten jest kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca i zapewnia doskonały zwrot z inwestycji. Zemits Klein RF 2.0 działa zarówno na twarz, jak i na ciało, pomagając w korekcji zmian związanych z wiekiem i uruchomieniu aktywnych procesów regeneracji wewnątrzkomórkowej.

Zapraszamy na darmowy test-drive tego modelu, bo naprawdę przekonać może tylko własne doświadczenie! To Twoja szansa, aby zadać wszystkie pytania, ocenić efekty i podjąć świadomą decyzję. Czekamy na Ciebie w naszym salonie w podwarszawskich Markach!