Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Hydrabrazja i lifting RF w 1 procedurze: pielęgnacja skóry SOS

Oczyszczanie skóry jest ważnym krokiem w rytuale pielęgnacji. Jeśli wykonujemy je regularnie, to daje nam wiele korzyści takich jak: usunięcie zrogowaciałej warstwy naskórka, dogłębnie oczyszczone pory, przeciwdziałanie starzeniu się skóry oraz utracie jędrności, poprawia koloryt skóry, nadaje jej blasku oraz redukuje trądzik.

Jeden z najpopularniejszych obecnie rodzajów oczyszczania to Hydrapeeling próżniowy - łączy ze sobą lekkie złuszczanie płynem i oczyszczanie porów. Brak efektów ubocznych i okresu regeneracji. Nie ma nieprzyjemnych odczuć - ból podczas zabiegu nie występuje. Oprócz oczyszczenia, podczas zabiegu skóra jest dotleniona, przez co zwiększa się jej elastyczność. Jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej. Ma mało przeciwwskazań, jest dozwolony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Polecamy zwrócić uwagę na Urządzenie do mezoterapii tlenowej i hydradermabrazji Zemits Hydro Luxx. Dzięki niemu możesz przeprowadzić hydrabrazję u każdej klientki. 

 

Na czym polega zabieg Hydro Luxx Facial?

Hydrabrazja Hydro Luxx Facial to wieloetapowy zabieg obejmujący oczyszczanie, eksfoliację i nawilżanie skóry. Do zabiegu można zastosować serum kosmetyczne, dzięki któremu zabieg stanie się bardziej spersonalizowany. Na przykład, dla klienta o nadmiernej produkcji sebum można zastosować serum normalizujące i zwężające pory. Do skóry wiotkiej będzie odpowiednie serum witaminowe, do skóry suchej, skłonnej do łuszczenia się, warto zastosować serum nawilżające i odżywiające. Najbardziej uniwersalny rodzaj serum ― nawilżające, ponieważ nawet bardzo tłusta i gruba skóra często bywa odwodniona.

 

 

Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalistycznego urządzenia, wyposażonego w głowice z wymiennymi końcówkami o różnych kształtach: spiralne do głębokiego oczyszczania, prążkowane do peelingu, ścierne diamentowe do dużych i małych partii.

W trakcie zabiegu płyn roboczy (może to być woda demineralizowana lub z dodatkiem serum kosmetycznego) jest dostarczany przez wężyki do głowicy i rozprowadzany na skórę. Przesuwając głowicą po skórze, woda uderza w skórę złuszcza ja i od razu zbiera złuszczone i obumarłe komórki naskórka z powierzchni skóry. Zużyty płyn razem z obumarłymi cząsteczkami jest zasysany do głowicy za pomocą podciśnienia i przez wężyk dostarczany do osobnego pojemnika. Podczas zabiegu płyn się nie rozchlapuje i nie wylewa.

   

 

 

 

Jakie problemy rozwiązuje peeling wodny?

     1) Po pierwsze, hydra peeling  jest przeznaczony do głębokiego a zarazem delikatnego oczyszczania skóry.

Zabieg można przeprowadzić o każdej porze roku. Ponadto hydradermabrazja usuwa ograniczenia w pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry - wszyscy klienci mogą mieć przeprowadzony zabieg, niezależnie od rodzaju skóry.

     2) Tłusta i szorstka skóra, czarne zaskórniki, rozszerzone pory - hydradermabrazja skutecznie normalizuje stan skóry, usuwając nadmierną ilość sebum i zanieczyszczenia.

Zanieczyszczenia, zaskórniki otwarte i zamknięte zostają usunięte już po pierwszym zabiegu hydradermabrazji. Skóra staje się gładsza w dotyku i delikatniejsza. Sebum jest usuwane, a po zabiegu wydziela się w mniejszej ilości, redukuje się efekt “świecenia” skóry.

     3) Ze względu na oddziaływanie podciśnienia podczas zabiegu, oprócz złuszczania, skóra jest poddawana lekkiemu masażowi, który poprawia krążenie krwi i ogólną kondycję.

Dodatkowe zastosowanie serum kosmetycznego pozwala na uzyskanie lepszego efektu podczas zabiegu. W zależności od rodzaju stosowanego serum można nadać skórze witalności, nawilżyć, normalizować aktywność gruczołów łojowych. Złuszczona skóra lepiej wchłania składniki aktywne serum niż skóra sucha. Jest to kolejny plus Hydro Luxx Facial. 

     4) Po zabiegu skóra nie wymaga regeneracji.

Nawet na wrażliwej skórze lekkie zaczerwienienie skóry znika w ciągu 1-2 godzin.

 

 

Po zabiegu hydradermabrazji warto wykonać w miejscach problematycznych lifting RF, który wzmocni skórę.

 

Zabieg falami radiowymi jest najpopularniejszą procedurą ostatnich lat. Dzięki liftingowi RF możesz usunąć drobne zmarszczki, poprawić koloryt skóry, a nawet rozjaśnić cerę. Zabiegi najlepiej powtarzać 6-10 w sesji 2 razy w tygodniu. W rezultacie można uzyskać efekt odmłodzenia skóry porównywalny do liftingu chirurgicznego. Bez blizn, bólu i przedłużającego się okresu rekonwalescencji.

 

 

Zaletą liftingu RF jest to, że technika może (i powinna być!) stosowana nie tylko do rozwiązywania już istniejących problemów estetycznych skóry, ale także jako procedura zapobiegawcza.

Oczywiście fala radiowa nie może być uznana za kompletną alternatywę dla liftingu chirurgicznego - nie jest on w stanie całkowicie zlikwidować opadania powiek lub głębokich zmarszczek starczych. Lecz zauważalne jest odmłodzenie skóry i poprawienie owalu twarzy dzięki zwiększaniu częstotliwości radiowych.

 

Istota metodologii

Metoda opiera się na zdolności impulsu elektromagnetycznego o określonych parametrach do podgrzewania tkanki łącznej. W rezultacie rozciągnięte włókna elastyny ​​i kolagenu, wracają do pierwotnej długości. Ponadto krótkotrwałe ogrzewanie komórek jest postrzegane przez organizm jako uraz, dzięki któremu aktywowane jest wytwarzanie nowych komórek. Tkanka, która straciła napięcie, zostaje napięta, a w skórze uruchamiają się procesy odnowy.

Do użytku domowego najlepiej wybrać urządzenie RF w kompaktowym opakowaniu. Ogromnym plusem dla laika będzie dostępność automatycznych programów - dzięki czemu ryzyko poparzenia stanie się minimalne.

 

Zaletą liftingu RF jest to, że można do skutecznie przeprowadzać samodzielnie, w warunkach domowych. Oczywiście przed zabiegiem należy dobrze przestudiować metodę i protokoły zabiegowe (klienci NewFace otrzymują darmowe szkolenie do każdego zakupionego urządzenia). Najlepiej mieć asystenta (lub asystentkę) – można sobie robić zabiegi na przemian. Ale przy odpowiednim przygotowaniu można sobie poradzić samodzielnie. 

 

Teraz mamy ze zniżką zestaw Hydroluxx + Klein RF

Idealne połączenie zabiegów!

 

Przeczytaj nasze najnowsze artykuły:  

  1. Kompleksowe Podejście Do Terapii Typu Twarzy Zde formowanej

  2. Redakcja Testuje: TOP Metody Do Odchudzania

  3. Rodzaje Starzenia Się: Jak Wybrać Właściwy Program Zabiegów Anti-Age

  4. Co Będzie Popularne W Kosmetologii W 2020

  5. Jak Szybko Schudnąć Dzięki Kosmetologii