not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Zemits Leger Urządzenie do masażu próżniowego

Artykułu:

22319

2 500,00 zł
Uzyskać poradę
RATY 0%
Test Drive
Aparatowy masaż próżniowy

Aparatowy masaż próżniowy


Jeśli planujesz przeprowadzać w swoim salonie aparatowe zabiegi do ciała, masaż próżniowy będzie świetną opcją. Aparatowy masaż próżniowy to jeden z najbardziej nowoczesnych i skutecznych rodzajów masażu do modelowania i korygowania sylwetki i twarzy oraz rozwiązania problemów terapeutycznych związanych z narządami ruchu. Urządzenie do masażu próżniowego Zemits Leger to mądra inwestycja w Twoją firmę.

 

Dlaczego?

 

 • Najpopularniejszy na dziś zabieg salonowy do ujędrniania skóry i usuwania cellulitu. *81% kobiet zauważa istotne efekty po zabiegach
 • Krótki okres zwrotu i wysoki dochód.
 • Metoda łatwa do opanowania. Firma Zemits oferuje darmowe szkolenia z obsługi przy zakupie urządzenia.

Masaż próżniowy do pośladków i ud


Ta terapia jest najszybszym sposobem na wymodelowanie wymarzonych kształtów. Zabieg masażu próżniowego jest relaksujący dla klienta, wtenczas jak partie ciała, poddawane zabiegowi, ulegają wpływowi efektu próżniowego zapewniającego stymulację krążenia limfy. Bańki próżniowe poprawiają krążenie krwi i usuwają cellulit, na ciele ten wpływ jest odczuwalny jako masaż.

W odróżnieniu od masażu, który polega na ciśnieniu na ciało, ten rodzaj zabiegu jest oparty o efekt próżniowego zasysania i wykonywany jest za pomocą specjalistycznych baniek do masażu. Zabieg ten sprzyja liftingowi pośladków i redukuje tkankę tłuszczową w problematycznych partiach ciała.  W połączeniu z regularną aktywnością fizyczną efekty będą jeszcze bardziej przekonujące i długotrwałe!

Masaż próżniowy do pośladków i ud
Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy


Prawidłowo przeprowadzony masaż aparatowy pozwala na redukcję objawów cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, rozbijanie komórek tłuszczowych oraz ich wydalanie razem z toksynami. Zabiegi na ręce, pośladki, uda są przeprowadzane bez większego wysiłku kosmetologa. Efekt próżniowy wytwarzany przez bańki sprzyja aktywizacji procesów spalania podskórnej tkanki tłuszczowej. Masaż próżniowy wpływa na głębokie warstwy mięśni, ścięgien i inne tkanki oraz intensywniej niż inne rodzaje masażu pobudza krążenie płynów ustrojowych ― krwi, limfy i płynu międzykomórkowego, a także stymuluje procesy metabolizmu.

Drenaż limfatyczny


Masaż próżniowy stymuluje przepływ limfy i jej wzmocnione krążenie w partii poddanej zabiegowi. Podczas przesuwania baniek wzdłuż linii dróg chłonnych aktywizuje się wydalanie nadmiaru wody i toksyn oraz ich transportowanie do węzłów chłonnych.

Drenaż limfatyczny
Masaż do drenażu limfatycznego twarzy

Masaż do drenażu limfatycznego twarzy


Drenaż limfatyczny twarzy pomaga w usuwaniu obrzęków. Masaż stymulujący drenaż limfatyczny wspomaga wydalanie nadmiaru wody i odpręża mięśnie, co istotnie poprawia owal twarzy.

Zalety dla klient


 • brak okresu rekonwalescencji
 • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu
 • długotrwały efekt po 3-4 zabiegach
 • zwalczanie cellulitu od 1. do 4. stopnia zaawansowania
 • detoksykacja skóry i lifting twarzy

 

Zalety dla kosmetologa:

 • zapotrzebowany zabieg wyszczuplający
 • efekty widoczne dla klienta
 • w odróżnieniu od masażu ręcznego, nie wymaga wysiłku fizycznego
 • szybkie okres zwrotu kosztów zainwestowanych w urządzenie
 • gwarancja 24 miesiące
Zalety dla klient
ZAKUP NA RATY - DODATKOWE WYGODY ZAKUPU W SKLEPIE ZEMITS!

ZAKUP NA RATY - DODATKOWE WYGODY ZAKUPU W SKLEPIE ZEMITS!


Zakup sprzętu do pracy to trudna sprawa i czasem trudno jest wydać od razu dużą kwotę na wymarzony aparat. Kupując u nas na raty inwestujesz niedużo i możesz natychmiast korzystać z urządzenia i zarabiać z jego pomocą!

 
Szybka dostawa
Gwarancja jakości sprzętu kosmetycznego
Serwis
Duży wybór urządzeń

Zemits Leger Urządzenie do masażu próżniowego

Artykułu:

22319

2 500,00 zł
Uzyskać poradę
RATY 0%
Test Drive