not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Leżanka Interwell Premium California Wave

Artykuł: 96903

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Parametry(4) Zdjęcia Dostawa i Płatności

California Wave Premium – jakość i indywidualizm.

Obecnie trendem w branży spa&wellness jest styl ECO. Bycie ECO w przypadku branży spa & wellness to powrót do natury, korzystanie z naturalnych kosmetyków w procedurach zabiegowych, umożliwienie swoim gościom relaksu przy wykorzystaniu produktów ekologicznych i organicznych. Podczas gdy ośrodki spa&wellness, day spa, gabinety kosmetyczne podążają w kierunku standardu Being wychodząc naprzeciw coraz bardziej wymagającym i świadomym klientom, firma Intersun wychodzi naprzeciw swoim partnerom wprowadzając do kolekcji leżankę kosmetyczną California Wave z serii Interwell Premium, która pozwoli na zaspokojenie potrzeb nie tylko gościa korzystającego z zabiegu, ale także terapeuty.

Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej i funkcjonalnej leżanki była fala. Fala jest nieodłącznym elementem wody. Fala intuicyjnie kojarzy się z wellness, relaksem, dobrym samopoczuciem, taka właśnie jest leżanka Interwell California Wave, gwarantuje pełnię relaksu dla klienta oraz pełny komfort użytkowania przez specjalistę.

Leżankę California Wave z serii Premium wyróżnia niepowtarzalny taliowany kształt podstawy.
Lekka, smukła linia podstawy nadaje leżance lekkości, a także funkcjonalności.
By przekonać się o wyjątkowości leżanki California Wave Premium należy poznać jej budowę i wykorzystane komponenty od podstaw.

Podstawa leżanki została wykonana przy użyciu najnowszych technologii stolarskich. Nietypowy profil podstawy został osiągnięty dzięki prasie membranowej oraz wykorzystaniu wysokiej jakości ekologicznego drewna modyfikowanego. Dlaczego drewno modyfikowane? Ponieważ pochodzi z naturalnego surowca – drewna, ale jest od niego doskonalsze, jest to materiał zdecydowanie bardziej gęsty, twardy i wytrzymały, odporny na odbarwienia, a jednocześnie zachowujący świetne właściwości izolacyjne. Z zewnątrz fornir został zabezpieczony lakierem na bazie żywicy poliakrylowej, dzięki której obudowa zachowuje swój niepowtarzalny wygląd naturalnego drewna będąc jednocześnie wysokoodporną na czynniki chemiczne oraz mechaniczne.

Materac wykonany jest z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości jest to materiał niezwykle wytrzymały i stanowi naturalne podparcie dla kręgosłupa. Pod wpływem nacisku i ciepła materac dostosowuje się do kształtu sylwetki, kiedy nic nie oddziałuje na powierzchnię materaca przybiera on swój pierwotny kształt i nie ulega trwałemu odkształceniu. Ponadto struktura pianki uniemożliwia wnikanie roztoczy, co czyni materac odpowiednim nawet dla alergików.

Obicie materaca jest wykonane ze skóry ekologicznej, której komponentem jest również poliuretan. Zastosowanie materiału PU gwarantuje długą żywotność tapicerki odporną na mocne środki dezynfekujące, ponadto właściwości struktury PU nie pozwalają na wnikanie roztoczy, a także eliminują rozprzestrzenianie się pleśni i grzybów, materiał PU nie uczula, jest całkowicie obojętny dla człowieka i środowiska.Ponadto zarówno poliuretan, jak i drewno modyfikowane, są produktami ekologicznymi przyjaznymi dla środowiska.

Maksymalny komfort obsługi leżanki zapewnia technologia czterosilnikowa, w skład której wchodzą dwie kolumny sterujące wysokością, co potęguje nośność leżanki oraz 2 siłowniki linowe niezależnie sterujące oparciem i podnóżkiem.

Bardzo ważnym atutem jest inteligentny system sterowania leżanką, który pozwala na zaprogramowane trzech najczęściej używanych pozycji leżanki, a podczas gdy leżanka jest nieużytkowana przez parę godzin – wyłącza się automatycznie. Jest to prestiżowe rozwiązanie, które jest dostępne w standardzie leżanki California Wave Premium.

Mechanizm podłokietników działa w oparciu o pompy gazowe, które pozwalają na łatwą regulację, a sposób ich montażu w żaden sposób nie ogranicza dostępu do klienta i wygody w przeprowadzeniu zabiegu.

Niekrytą zaletą leżanki jest fakt, iż montowana jest w Polsce, co definitywnie wpływa na gwarancję wysokiej jakości produktu, jego dostępności oraz możliwości doboru odpowiedniej kolorystyki względem wyposażanego wnętrza.

Leżanka California Wave Premium jest połączeniem pożądanego designu oraz wielopłaszczyznowej, kompletnej funkcjonalności. Jest to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla profesjonalistów, których najwyższą wartością jest jakość usług.

Dane techniczne:

 • wysokość: 62 cm - 82 cm
 • długość: 206 cm
 • szerokość leżanki: 86 cm
 • 4 silniki elektryczne
 • ergonomiczne, regulowane pneumatycznie podłokietniki
 • kolor podstawy: dobierany indywidualnie na zamówienie
 • kolor tapicerki: beż
 ·  Konstrukcja Drewno
 ·  Regulację wysokości Stół do masażu elektryczny
 ·  Typ Stół do masażu Stół do masażu stacjonarny
Leżanka Interwell Premium California Wave #1
Leżanka Interwell Premium California Wave #2

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

 • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
 • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
 • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
 • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
 • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.