not valid E-mail address
Incorrect Password
Showroom w Warszawie

Oddzwonimy!Podaj swoje dane, a nasi doradcy skontaktuje się z Toba w najbliższym czasie.

Urządzenie IPL – B3+

Marka: Profi-med
Artykuł: 93797
Cena brutto:
17 900,00 zł

Co nas wyróżnia?

Największy asortyment Szybka wysyłka Fachowe doradztwo Show-room w Warszawie
Opis Zdjęcia Dostawa i Płatności

Depilacja laserowa

Obecnie jedyna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa (fotoepilacja). Przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby, z zastosowaniem odpowiedniego lasera daje oczekiwane, trwałe efekty.

Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa (absorbcja energii przez melanine - barwnik). Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) i własnie one reagują na swiatło lasera, pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" (katagen, telogen), która ma rózne okresy trwania (od 3 do 8 tygodni) - po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa. Z tego względu zabiegi muszą być powtarzane minimum cztery razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy. W większości przypadków po czterech zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% klientów potrzebuje między 4 a 6 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.). Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

Zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynia krwionosne na twarzy i kończynach dolnych są częstym problemem estetycznym wielu osób.urządzenie ipl usuwa i zapobiega powstawaniu powierzchownych zmian naczyniowych takich jak teleangiektazje (pajączki, naczyniaki, objawy trądziku różowatego).

Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda. Zostają same suche elementy naczynia, czyli jego ścianki, które zapadają się i są wchłaniane, przez co zanikają. Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka powiklań i infekcji.

Zabiegi sa prawie bezbolesne (odczuwa sie tylko lekkie pieczenie). Skóry nie trzeba nacinać ani nakłuwać, nie ma więc blizn. Jeśli naczynko było duże, po zabiegu może pojawić się siniak, obrzęk albo rumień, który schodzi w ciągu kilku godzin lub dni. Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba od 1 do 5 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

Fotoodmładzanie- redukcja zmarszczek

Fotoodmładzanie skóry łączy w sobie usuwanie zmian naczyniowych, zaburzeń pigmentacyjnych oraz pobudzanie regeneracji i odbudowy kolagenu, co powoduje wygładzenie skóry twarzy, likwidacje drobnych zmarszczek, zwężenie porów i ogólną poprawę faktury skóry. Zabiegi z użyciem systemu ipl b3+ nie wyłączają klientki z życia codziennego, nie są bolesne i nie pozostawiają blizn.

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu sa: rumień, teleangiektazje, piegi i inne zmiany pigmentacyjne, scienczenie naskórka, zmarszczki, rozszerzone pory, ogólna poprawa wyglądu skóry – poprawa kolorytu, wygładzenie i przywrócenie młodszego wyglądu.

Zabiegi można wykonywać co 3-4 tygodnie. Efekty są widoczne po 1-3 zabiegach. Dzięki temu klientka oszczędza czas i pieniądze. Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na fotoodmładzanie ipl. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień, delikatny obrzęk, swędzenie, pieczenie, suchość skóry, zmiany pigmentacji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie 5-6 zabiegów, w celu utrzymania efektów rekomenduje się również zabiegi przypominające (jeden lub dwa razy w roku).

Urządzenie ipl – leczenie trądziku pospolitego

Światło ipl niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku (działa podobnie do antybiotyków, które stosowane miejscowo lub ogólnie mogą jednak wywoływac szereg objawów niepożądanych niszcząc wątrobe i zołądek).

Badania przeprowadzone w wielu ośrodkach na świecie wykazały osiągnięcie trzy razy szybszych efektów leczenia systemem ipl , niż w przypadku tradycyjnych metod (wyraźna poprawa zmian – 60-80% - po serii naświetlań przeprowadzonych w ciągu 3-4 miesięcy). Bardzo spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu ta metoda trądziku ze zmianami ropnymi. Zalecana jest seria 3-5 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

Przeciwwskazania:

Osoby u których występuje nadwrażliwość na swiatło,

Osoby stosujące leki światlo-uczulajace (antybiotyki, isotretynoine),

Kobiety w ciąży.

Urządzenie ipl – leczenie trądziku różowatego

Leczenie polega na serii naświetlań urządzeniem ipl obszarów dotkniętych trądzikiem. Zabiegi wykonywane są co 3-4 tyg., aż do osiągnięcia znaczącej poprawy. Długie przerwy miedzy zabiegami nie zmieniają skuteczności leczenia, lecz jedynie je wydłużają.

Jest to seria ok. 4-5 naświetlań. Bezpośrednio po zabiegu następuje zaczerwienienie i obrzęk, które mijają po kilku dniach. Seria zabiegów powoduje znaczne zmniejszenie zaczerwienienia skóry i wszelkiego rodzaju dolegliwości zwiazanych z trądzikiem różowatym. Jednak jeśli jest taka potrzeba to serie należy powtórzyć np. Za pół roku.

Specyfikacja techniczna:

 • Zakres długości fal: 420-1200nm; 510-1200nm; 560-1200nm; 640-1200nm,
 • Opcje: 585-1200nm: 690-1200nm; 755-1200nm,
 • Moc urządzenia:1200w,
 • Moc:10-50j/cm2 ,
 • Typy impulsów: intensywna technologia impulsów (can adjust),
 • Sekwencja impulsów: 1,2,3,4,5 pulse,
 • Interwal impulsów: 5-60ms,
 • Czas trwania impulsu: 2-15ms,
 • Ciąg impulsów: 0.3-1hz,
 • Prowadzenie światła: krysztal,
 • Wymiar plamki świetlnej: 8×40mm2,
 • System chłodzenia: chłodzenie wodą, powietrzem i półprzewodniki zimna,
 • Temperatura chłodzenia: -4 - 0 *c,
 • Zródła energii: 220v / 50hz.
Urządzenie IPL – B3+ #1

Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.

W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.

Jak uzyskać zamówienie?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.

 • Jak dokonać zamówienia? Przez internet lub telefon
 • Zostaw swoje dane oraz preferencje odbioru towaru.
 • Dokonać zamówienia można przez internet lub telefon (w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą przez naszego konsultanta)
 • Istnieje możliwość zamówienia dostawy ekspresowej za dodatkową opłatą i wyboru innego sposobu dostaw.
 • Odbierz swój aparat wraz ze szczegółową instrukcją obsługi w języku polskim oraz protokołami pracy.
01
Znajdź odpowiedni towar na naszej stronie internetowej.
02
Jeśli masz trudności z wyborem i potrzebujesz konsultacji - Zadzwoń albo napisz do nas!
03
Złóż internetowe zamówienie lub dokonaj zamówienia przez telefon.
04
Dokonaj opłaty (jeśli wybrałeś opcję płatności PayU albo przelewu bankowego).
05
Dostawa towaru zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
06
Odbierasz swój aparat z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną na 18 miesięcy.