-
Sprzęt kosmetyczny
-
Wyposażenie fryzjerskie
-
Wyposażenie gabinetu kosmetycznego
-
Kosmetyki
-
Sterylizacja
-
Manicure pedicure
Świetlówka z białą barwą światła o mocy 20 W. Pasuje do wszystkich lamp LUX z oferty naszej firmy i nie tylko.
Ilość: 1 szt. w opakowaniu
Długość 55cm, z bolcami 56,5cm.
Zamówienia zawierające artykułu ponad gabarytowe (nie mieszczące się na palecie euro) realizujemy wyłącznie po przedpłacie.
W celu potwierdzenia ostatecznej wyceny kosztu przesyłek realizowanych na palecie skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec.
Jak uzyskać zamówienie?Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz dostawę towaru na terenie całego kraju. Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi”. Szczegóły dotyczące warunków dostawy możecie poznać tutaj. W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania płatności za towar w formie: Przedpłaty na konto po wystawieniu faktury pro forma; Przedpłaty przelewem on line systemem PayU; Przedpłaty za pomoca karty płatniczej systemem PayU; U kuriera, w chwili odbioru przesyłki.